Оберіть свою мову

 • Exabeam

 • Exabeam

Хмарний SIEM у гіпермасштабуванніі зі швидким, сучасним пошуком та потужною кореляцією, звітністю, інформаційними панелями та управлінням кейсами. Ваша застаріла SIEM не повинна тримати вас у заручниках, звільніть себе з Exabeam SIEM, доступною, простою у використанні та розгортанні SIEM, яку захочуть використовувати ваші SOC команди.

Можливості Exabeam SIEM

7937 вбудованих парсерів журналів. Відкрита платформа підтримує аналіз 22 різних категорій продуктів, 292 різних постачальників та 549 різних продуктів.

1 000 000+ подій за секунду. Log Stream забезпечує швидку обробку приймання журналів зі швидкістю понад 1 млн подій за секунду з використанням нового CIM та синтаксичного аналізу при прийманні.

100+ попередньо побудованих правил кореляцій. Exabeam SIEM пропонує понад 100 попередньо створених правил кореляції, що відповідають деяким найпоширенішим випадкам використання шкідливих програм та скомпрометованих облікових даних.

 • Collectors - Збирайте дані з понад 200 локальних продуктів, 34 хмарних продуктів безпеки, 11 програм SaaS для підвищення продуктивності та 21 продукту хмарної інфраструктури від трьох провідних постачальників хмарної інфраструктури.
 • Log Stream - Забезпечує швидку обробку приймання журналів із постійною швидкістю понад 1 млн EPS. Центральна консоль дозволяє візуалізувати, створювати, розгортати та контролювати синтаксичні аналізатори в рамках єдиного конвеєра завантаження для всіх продуктів та функцій Exabeam. Нова загальна інформаційна модель у поєднанні з синтаксичним аналізом приймання негайно перетворює необроблені дані на події безпеки.
 • Common Information Model (CIM) - Exabeam створив CIM для перетворення необроблених журналів у нормалізовані події безпеки, які швидше та простіше аналізувати, зберігати та складати звіти.
 • Search - Спрощений пошук зі швидшим запитом і миттєвими результатами в петабайтних та/або рокових даних — шукайте гарячі та холодні дані з однаковою швидкістю.
 • Reporting and Dashboards - Друкуйте, експортуйте та переглядайте дані панелі моніторингу за допомогою готових звітів про відповідність та налаштовуйте панелі моніторингу за допомогою 14 різних типів діаграм.
 • Correlation Rules - Створюйте, тестуйте, публікуйте та відстежуйте правила кореляції, що настроюються, для найбільш важливих активів, включаючи визначення найвищій критичності для подій, що відповідають діям, що надходять від Threat Intelligence Service.
 • Pre-built Correlation Rules - Більше ніж 100 попередньо створених правил кореляції для виявлення найбільш поширених типів загроз, таких як шкідливе програмне забезпечення та скомпрометовані облікові дані.
 • Outcomes Navigator - зіставляє потоки, що надходять на платформу, з найпоширенішими випадками використання в галузі безпеки та пропонує способи покращення охоплення.
 • Service Health and Consumption - Візуалізуйте працездатність кожної служби та програми Exabeam, а також споживання даних, відстежуючи з'єднання та джерела.
 • Threat Intelligence Service - Служба аналізу загроз Exabeam, яка доступна безплатно та оновлюється кожні 24 години, отримує комерційні канали та канали з відкритим кодом, а потім агрегує, очищає та ранжує їх, використовуючи алгоритми машинного навчання для створення високоточного потоку IoC.
 • Alert and Case Management - Централізуйте інциденти, отримані з Exabeam або сторонніх продуктів, для ручної перевірки аналітиком або для автоматизації робочого процесу сортування попереджень.
 • Context Enrichment - значні переваги в кількох областях платформи з використанням трьох методів: аналіз загроз, геолокація та зіставлення IP-адрес користувачів та хостів.
 • Покриття MITRE ATT&CK® - Exabeam Security Operations Platform використовує структуру ATT&CK як критичну лінзу, що охоплює всі 14 категорій, включаючи 101 метод і 180 підметодів у структурі ATT&CK.

Exabeam розширює хмарні можливості Security Log Management шляхом додаткових функцій виявлення загроз та реагування на інциденти (TDIR). Exabeam SIEM включає Alert and Case Management, більш як 100 попередньо створених кореляцій, інтегровану аналітику загроз та потужні можливості інструментальної панелі. Рішення забезпечує аналітикам нову швидкість, постійну обробку зі швидкістю понад 1 млн подій за секунду (EPS) та можливість багаторічного пошуку відповідей на запити щодо петабайтів гарячих, теплих чи холодних даних за лічені секунди.

Комплексний збір журналів

Безпечно збирайте дані з локальних або хмарних джерел даних у будь-якому масштабі за допомогою єдиного інтерфейсу. Аналізуйте кожен необроблений журнал подій безпеки, ідентифікуйте іменовані поля та нормалізуйте їх, використовуючи стандартний формат для прискореного аналізу та додавання контексту безпеки. Майстер дозволяє створювати власні синтаксичні аналізатори з нових або шаблонних джерел журналів, що спрощує розробку, розгортання та керування безпомилковими синтаксичними аналізаторами. Підтримується обробка подій зі швидкістю понад 1 мільйон за секунду (EPS).

 • Понад 200 локальних продуктів
 • Декілька методів транспортування: API, агент, системний журнал, озеро даних SIEM.
 • 34 хмарні продукти для забезпечення безпеки
 • 11 програм SaaS для підвищення продуктивності
 • 21 продукт хмарної інфраструктури
 • 7937 вбудованих парсерів журналів

Керування журналами безпеки у хмарному масштабі

Керування журналами безпеки використовує хмарну архітектуру для приймання, аналізу, зберігання та пошуку даних із блискавичною швидкістю. Найважливішою можливістю Exabeam SIEM є пошук — єдиний інтерфейс, який дозволяє аналітикам виконувати пошук за гарячими, теплими, холодними та замороженими даними з однаковою швидкістю. Нема потреби імпортувати або чекати, доки історичні дані будуть відновлені та оброблені. Також немає кривої навчання; аналітикам не потрібно вивчати пропрієтарну мову запитів. Швидко створюйте потужні візуалізації з проаналізованих даних журналу. Створіть інформаційну панель за хвилину із 14 різних попередньо створених типів діаграм.

Видимість у масштабі хмари

Досягайте бажаних результатів безпеки, закривши критичні прогалини, зрозумівши покриття та конфігурацію вашого джерела даних. Дізнайтеся, що потрібно зробити, щоб підвищити рівень безпеки, переглянувши рекомендовану інформацію, потоки подій та конфігурації синтаксичного аналізу, які адаптуються до потреб вашої організації. Нарешті, є потужне та доступне рішення для керування журналами, спеціально створене для безпеки, яке ваші команди безпеки бажатимуть використовувати без тривалого навчання.

Розширені можливості кореляції

Перетворіть пошукові запити на потужні правила пошуку загроз одним клацанням миші. Правильно розроблені правила кореляції дозволяють виявити широкий спектр поведінки та подій. Напишіть, протестуйте, опублікуйте і відстежуйте сотні правил кореляції, що настроюються, включаючи визначення більш високої критичності для тих, які відповідають діям, що надходять від Threat Intelligence Service.

Як це працює

Exabeam SIEM забезпечує хмарне масштабування для приймання, аналізу, зберігання, пошуку та складання звітів із петабайтів даних з будь-якого джерела. Exabeam SIEM, інтегрований з 549 продуктами безпеки, з можливістю підключення нових журналів за лічені хвилини, забезпечує аналітикам нову швидкість, стійку обробку більше одного мільйона EPS для підвищення їх ефективності. Exabeam SIEM включає всі компоненти Exabeam Security Log Management, сотні настроюваних правил кореляції, конструктор правил кореляції, а також Alert and Case Management. Інтегрована аналітика загроз підвищує точність виявлення, додаючи більш глибокий контекст до правил та сприяючи більш точному та ефективному управлінню загрозами.