Оберіть свою мову

  • Exabeam

  • Exabeam

 Security Log Management може приймати, аналізувати, зберігати та шукати дані журналів у масштабі завдяки власному хмарному озеру даних, надшвидким запитам та панелям даних за кілька років.

Керування журналом безпеки у хмарному масштабі

 Exabeam Security Log Management — це саме передове в галузі хмарне рішення для підтримки сценаріїв використання в галузі безпеки. Продукт є точкою входу для прийняття, аналізу, зберігання та пошуку даних безпеки в одному місці, забезпечуючи блискавичний, сучасний пошук та роботу з інформаційними панелями за даними декількох років. Exabeam Security Log Management забезпечує доступне керування журналами в будь-якому масштабі, не потребуючи розвиненого програмування, навичок побудови запитів або тривалих циклів розгортання.

Видимість в масштабі хмари

 Потужний інтерфейс користувача дозволяє підключати та контролювати прийняття локальних або хмарних даних, а також створювати та відстежувати синтаксичні аналізатори, а також візуалізувати споживання даних та працездатність кожної служби Exabeam. Досягайте бажаних результатів безпеки, закривши критичні прогалини, зрозумівши покриття та конфігурацію вашого джерела даних. Дізнайтеся, що потрібно зробити, щоб підвищити рівень безпеки, переглянувши рекомендовану інформацію, потоки подій та конфігурації синтаксичного аналізу, які адаптуються до потреб вашої організації.

Комплексний збір журналів

 Безпечно збирайте дані з локальних або хмарних джерел даних за допомогою єдиного інтерфейсу. Аналізуйте кожен необроблений журнал подій безпеки в міру того, як дані переміщуються з джерела, ідентифікуйте пойменовані поля та нормалізуйте їх за допомогою стандартного формату (CIM) для прискореного аналізу та додавання контексту безпеки. Майстер дозволяє створювати власні синтаксичні аналізатори з нових або шаблонних джерел журналів, спрощуючи розробку, розгортання та керування безпомилковими синтаксичними аналізаторами.

  • Понад 200 локальних продуктів
  • Декілька методів транспортування: API, агент, системний журнал, Data Lake SIEM.
  • 34 хмарних продуктів для забезпечення безпеки
  • 11 програм SaaS для підвищення продуктивності
  • 21 продукт хмарної інфраструктури
  • 7937 вбудованих парсерів журналів

Швидкі та інтуїтивно зрозумілі можливості пошуку

 Важливою можливістю Exabeam Security Log Management є пошук — єдиний інтерфейс, який дозволяє аналітикам здійснювати пошук у гарячих, теплих, холодних і заморожених даних з однаковою швидкістю. Економія часу є цінною, оскільки розслідування зазвичай включають кілька запитів і вимагають уточнення пошукових термінів протягом кількох ітерацій для отримання бажаних результатів. Пошук у реальному часі чи історичних даних також більше не є складністю.

 Командам SOC не потрібно імпортувати та чекати відновлення та обробки історичних даних. Також немає кривої навчання; аналітикам не потрібно вивчати пропрієтарну мову запитів. Швидко створюйте потужні візуалізації з проаналізованих даних журналу. Створіть інформаційну панель за хвилину із 14 різних попередньо створених типів діаграм.

Досвід автоматизованого розслідування

 Перетворіть ваші пошукові запити на потужні правила полювання на загрози в один клік. Правильно розроблені правила кореляції дозволяють підприємствам виявляти широкий спектр ненормальної поведінки та подій. Щоб виявити ці аномалії, визначте умови, які функціонують як тригери, порівнюючи вхідні події з попередньо визначеними зв’язками між об’єктами.

 Напишіть, протестуйте, опублікуйте та відстежуйте власні правила кореляції для найбільш важливих бізнес-об’єктів і активів, включаючи визначення вищої критичності для тих, які відповідають активності Threat Intelligence Service.

Додайте збагачення контексту подій з кількох комерційних та відкритих каналів інформації про загрози, які об'єднують, очищають та ранжують їх за допомогою власних алгоритмів машинного навчання для створення високоточного та актуального потоку IoC.

Як це працює

 Exabeam Security Log Management приймає, аналізує та зберігає журнали, а також використовує нову загальну інформаційну модель (CIM), збагачення даних за допомогою аналізу загроз та іншого контексту для створення подій безпеки. Правила кореляції надають єдиний інтерфейс для написання, тестування, публікації та моніторингу користувацьких правил кореляції для визначення умов, які функціонують як тригери, порівнюючи вхідні події з попередньо визначеними зв’язками між об’єктами для виявлення та ескалації аномалій.

 Інтеграція з додатком інформаційної панелі Exabeam дає можливість швидко створювати візуалізації з проаналізованих даних журналу за допомогою попередньо створених звітів про відповідність або налаштованих звітів і інформаційних панелей.

Роль і місце Exabeam в портфелі рішень компанії NWU та на вітчизняному IT-ринку

 Exabeam є світовим лідером у сфері кібербезпеки, який створив портфоліо продуктів New-Scale SIEM™ для вдосконалення операцій безпеки. Продукти Exabeam допомагають організаціям виявляти загрози, захищатися від кібератак і перемагати противників. Потужне поєднання хмарного керування журналами безпеки, поведінкової аналітики та досвіду автоматизованих розслідувань забезпечує безпрецедентну перевагу перед внутрішніми загрозами, національними державами та іншими кіберзлочинцями. Exabeam розуміє нормальну поведінку, попри те, що вона постійно змінюється, надаючи командам служби безпеки цілісне уявлення про інциденти для швидшого та більш повного реагування.

 Саме тому Exabeam це безальтернативна обов’язкова складова SOC-тріади від світового лідера кібербезпеки на вітчизняному IT-ринку. Рішення представлене в портфелі компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Exabeam на території України, завдяки чому у вас є можливість купити Exabeam в Україні або отримати змістовну консультацію щодо впровадження Exabeam у вашу систему безпеки.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.