Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Exabeam
  • SIEM

Outcomes Navigator, перший у галузі кібербезпеки, глибоко вивчає журнали, щоб візуалізувати та показати, де організації захищені (або не захищені).

Exabeam, глобальний лідер в галузі кібербезпеки та розробник продукту New-Scale SIEM для поліпшення операцій безпеки, оголосив про загальнодоступність Outcomes Navigator, передової функції візуалізації в рамках портфеля продуктів New-Scale SIEM. Outcomes Navigator допомагає лідерам кібербезпеки подолати одну з найбільших перешкод - мати чітке уявлення та спосіб візуалізувати виявлення у ключових сценаріях кібербезпеки у їхньому бізнес- та ІТ-середовищі.

«Outcomes Navigator дозволяє компаніям отримати всебічну та точну оцінку реального охоплення виявлення у їхньому бізнесі. Це дає директорам з інформаційної безпеки дієвий спосіб продемонструвати своїй команді та раді директорів, наскільки добре вони справляються з охопленням виявлення у всіх випадках інцидентів безпеки, і які додаткові інвестиції можуть знадобитися або не знадобитися. Ми з нетерпінням чекаємо на чіткі візуалізації, які підкреслюють охоплення варіантів використання з плином часу, й також їх можна експортувати для відстеження та щоквартальних звітів», - сказав Ash Hunt, глобальний директор з інформаційної безпеки, Apex Group Ltd

Переважна більшість фахівців з кібербезпеки (97%) повідомляють, що вони впевнені, у тому, що в них є інструменти та процеси для запобігання вторгненням або витокам, але 83% організацій зіткнулися з більш ніж одним витоком даних у 2022 році. За досвідом Exabeam, багато в чому цей розрив пов'язаний з відсутністю у команд центру управління безпекою (SOC) видимості та контексту поведінки зловмисників, а також із прямою залежністю від вибору якості журналів безпеки, які вони збирають та аналізують для досягнення найуспішніших результатів у різних сценаріях використання.

Щоб вирішити цю проблему, Outcomes Navigator демонструє групам безпеки, наскільки добре конфігурація їхніх середовищ захищає їх у всіх випадках використання й порушення безпеки, та пропонує докладні рекомендації щодо областей, які потрібно покращити. Він також показує можливість адаптації покриття та вплив тактики й техніки MITRE ATT&CK® на підкатегорії звичайних варіантів використання, включаючи скомпрометовані облікові дані, бічне переміщення, фішинг, програми-здирники, криптомайнінг, крадіжки даних тощо.

"Outcomes Navigator змінює правила гри для команд з кібербезпеки, яким досі доводилося сліпо вірити в те, що їхній SIEM обробляє правильні журнали, а потім витягує з цих журналів правильні поля даних для кращого захисту своїх організацій. У багатьох випадках в організаціях включений контент для виявлення, який ніколи не спрацює, якщо станеться щось ненормальне, тому що із завантажених журналів не вилучаються правильні поля даних. Outcomes Navigator вирішує цю проблему в SIEM раз і назавжди за допомогою глибокого перехресного аналізу журналів та логіки виявлення”, - сказав Andy Skrei, старший директор з управління продуктами Exabeam.

Портфоліо продуктів New-Scale SIEM із Outcomes Navigator, створене на базі хмарної платформи Exabeam Security Operations Platform, використовує поведінковий підхід до виявлення, дослідження та реагування на загрози (TDIR), який спрощує для організацій виявлення загроз безпеці та прискорює реагування на них.

Про роль і місце Exabeam в портфелі рішень компанії NWU та на вітчизняному IT-ринку

Exabeam є світовим лідером у сфері кібербезпеки, який створив портфоліо продуктів New-Scale SIEM™ для вдосконалення операцій безпеки. Продукти Exabeam допомагають організаціям виявляти загрози, захищатися від кібератак і перемагати противників. Потужне поєднання хмарного керування журналами безпеки, поведінкової аналітики та досвіду автоматизованих розслідувань забезпечує безпрецедентну перевагу перед внутрішніми загрозами, національними державами та іншими кіберзлочинцями. Exabeam розуміє нормальну поведінку, незважаючи на те, що вона постійно змінюється, надаючи командам служби безпеки цілісне уявлення про інциденти для швидшого та більш повного реагування.

Саме тому Exabeam - це безальтернативна обов’язкова складова SOC-тріади від світового лідера кібербезпеки на вітчизняному IT-ринку, рішення представлене в портфелі компанії NWU, що э офіційним дистриб'ютором Exabeam на території України.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.