Оберіть свою мову

  • Vectra

  • Vectra
  • VectraAI

Vectra Cognito Platform NDR - це платформа безпеки для виявлення загроз і реагування на них, яка використовує штучний інтелект для виявлення поведінки зловмисників і захисту як хостів, так і користувачів від компрометації, як в гібридних і хмарних середовищах, в тому числі AWS та Azure, включаючи додатки типу «програмне забезпечення як послуга» (SaaS), такі як Microsoft Office 365 з використанням Identity в Azure AD, і до робочих навантажень в ЦОД, IoT та корпоративних мережах.

Платформа Vectra Cognito забезпечує точні оповіщення і не розшифровує дані, тому ви можете бути в безпеці і підтримувати конфіденційність, будь то в хмарі, центрі обробки даних, корпоративних мережах або пристроях IoT.

Cognito розставляє пріоритети в поведінці загроз, які представляють найбільший ризик для вашої організації, і надає дієві дані та автоматичне реагування, щоб ви завжди були впевнені, з чого почати пошук та розслідування.

Ключові переваги платформи Cognito

  • Автоматично виявляє, встановлює пріоритети і реагує на приховані кіберзагрози в хмарі, центрі обробки даних, IoT і корпоративних мережах.
  • Прискорює виявлення загроз і скорочує час розслідування за рахунок масштабного збору метаданих в хмарі і корпоративної інфраструктурі.
  • Збирає і збагачує метадані безпеки за допомогою глибокого аналізу і контексту, що дозволяє аналітикам своєчасно і послідовно зупиняти широкий спектр сценаріїв атак.
  • Автоматизує рутинні завдання, пов'язані з аналізом Tier-1 і Tier-2, щоб знизити загальне робоче навантаження операцій із забезпечення безпеки.
  • Надає аналітикам з безпеки більше часу для попереднього пошуку загроз і більш успішного розслідування інцидентів, запобігаючи поточним атакам.
  • Прискорює час відгуку за рахунок інтеграції та обміну інформацією про безпеку з інструментами EDR, SIEM і SOAR для управління загрозами від кінцевих точок до хмари та забезпечення видимості.

Автоматизація виявлення загроз

Виявляйте загрози в режимі реального часу, використовуючи поведінкові моделі, отримані на основі машинного навчання. Запатентований ШІ Vectra корелює виявлення з конкретними хостами і акаунтами, тому ви швидше знайдете атаки і швидко усунете їх.

Підсилює відділи безпеки

Запускайте більш глибокі і широкі розслідування інцидентів, виявлених платформою Cognito або сторонніми рішеннями безпеки, і успішно виконуйте попереджуючий пошук загроз з більшою ефективністю.

Забезпечує підвищену видимість

Збирайте, аналізуйте і зберігайте безпечні мережеві метадані, відповідні журнали і хмарні події для безпрецедентного огляду дій всіх робочих навантажень, служб, серверів, хост-пристроїв, облікових записів, ролей і користувачів.

Єдиний доступ для вирішення багатьох завдань безпеки

Доступ до метаданих з підвищеною безпекою з єдиної платформи для автоматизації виявлення загроз і реагування на інциденти, а також прискорення розслідування і виявлення загрози за допомогою ШІ.