Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Exabeam
  • SIEM

 Об'єднана компанія поєднає двох провідних лідерів кібербезпеки у сфері SIEM та UEBA з визнаною та підтвердженою історією обслуговування клієнтів, ефективним виявленням, розслідуванням та реагуванням на загрози (TDIR).

 LogRhythm, яка допомагає групам безпеки запобігати витокам інформації шляхом перетворення розрізнених даних і сигналів на достовірні відомості, та Exabeam, світовий лідер у сфері кібербезпеки, який забезпечує безпекові операції на базі штучного інтелекту, сьогодні оголосили про укладення угоди про об'єднання. Об'єднана компанія використовуватиме додаткові переваги кожної організації, щоб вивести безпекові операції на базі штучного інтелекту на новий рівень.

 "Разом наш досвід і загальне стратегічне бачення сприятимуть розвитку інноваційних рішень кібербезпеки на основі штучного інтелекту для клієнтів по всьому світу", - сказав Chris O’Malley, генеральний директор LogRhythm. «Маючи більш ніж двадцятирічний досвід роботи з найкращими у своєму класі SIEM та UEBA в обслуговуванні тисяч клієнтів по всьому світу, ми готові створити нову організацію, орієнтовану на співробітників, яка втілить у собі найкраще з того, що ми обидва пропонуємо. Пильні директори з інформаційної безпеки з нетерпінням чекали появи сильного, орієнтованого на клієнтів та виключно орієнтованого світового лідера в галузі операцій із забезпечення безпеки на основі штучного інтелекту, який пропонує кращу у своєму класі альтернативу дуже складним варіантам, представленим сьогодні на ринку. Цей день настав».

 Клієнти отримають переваги від збільшення інвестицій у дослідження та розробки, інновацій продукції, більш широкого сервісного обслуговування та підтримки, а також доступу до більшого портфеля продуктів на базі штучного інтелекту, включаючи хмарні та локальні варіанти.

 «Як об'єднана організація, ми продовжуватимемо розширювати межі інновацій у сфері безпекових операцій за допомогою рішень, які об'єднують штучний інтелект, автоматизацію, SIEM, аналітику безпеки та UEBA для забезпечення цілісного підходу до боротьби з кіберзагрозами», – сказав Adam Geller, генеральний директор Exabeam. «З огляду на те, що штучний інтелект і хмара є рушійними силами, які не можна ігнорувати на ринку, ми з нетерпінням чекаємо на спільне вирішення потреб наших спільних потенційних клієнтів та клієнтів для подальшого покращення їхніх можливостей TDIR у сфері кібербезпеки. Ми пишаємося тим, що нас п'ятий рік поспіль є лідером у 2024 Gartner® Magic Quadrant™ для SIEM, і пропонуємо все, що тепер можливо з точки зору ефективності, вартості, швидкості та масштабу».

 Очікується, що об'єднання буде завершено у третьому кварталі 2024 року та підлягає регуляторному затвердженню та звичайним умовам закриття. J.P. Morgan Securities LLC виступив ексклюзивним фінансовим радником, а Goodwin Procter LLP – юридичним радником Exabeam щодо цієї транзакції. Kirkland & Ellis LLP виступила юридичним радником LogRhythm щодо цієї транзакції.

Про LogRhythm

 LogRhythm допомагає командам безпеки запобігати зламам, перетворюючи розрізнені дані та сигнали на достовірну інформацію. LogRhythm точно виявляє кіберзагрози та дозволяє професіоналам реагувати швидко та ефективно: від з'єднання точок з різних джерел журналів та інформації про загрози до використання складного машинного навчання, яке виявляє підозрілі аномалії у мережевому трафіку та поведінці користувачів.

 Завдяки гнучкості хмарного та самостійного розгортання, готовим інтеграціям та консультаційним послугам, LogRhythm дозволяє легко та швидко реалізувати переваги та адаптуватися до постійно змінного ландшафту загроз. Водночас LogRhythm та наші клієнти впевнено відстежують, виявляють, розслідують кібератаки та реагують на них.

Роль і місце Exabeam в портфелі рішень компанії NWU та на вітчизняному IT-ринку

 Exabeam є світовим лідером у сфері кібербезпеки, який створив портфоліо продуктів New-Scale SIEM™ для вдосконалення операцій безпеки. Продукти Exabeam допомагають організаціям виявляти загрози, захищатися від кібератак і перемагати противників. Потужне поєднання хмарного керування журналами безпеки, поведінкової аналітики та досвіду автоматизованих розслідувань забезпечує безпрецедентну перевагу перед внутрішніми загрозами, національними державами та іншими кіберзлочинцями. Exabeam розуміє нормальну поведінку, попри те, що вона постійно змінюється, надаючи командам служби безпеки цілісне уявлення про інциденти для швидшого та більш повного реагування.

 Саме тому Exabeam це безальтернативна обов’язкова складова SOC-тріади від світового лідера кібербезпеки на вітчизняному IT-ринку. Рішення представлене в портфелі компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Exabeam на території України, завдяки чому у вас є можливість купити Exabeam в Україні або отримати змістовну консультацію щодо впровадження Exabeam у вашу систему безпеки.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.