Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Exabeam
  • SIEM

 Компанія Exabeam, світовий лідер у сфері кібербезпеки, що пропонує інтелектуальні операції безпеки на основі штучного інтелекту, вдруге поспіль було визнано Партнером Року Google Cloud 2024 у номінації "Безпека та Аналітика ".

 Exabeam – визнаний світовий лідер у сфері кібербезпеки, який пропонує рішення для операцій безпеки на основі штучного інтелекту тисячам фахівців з безпеки по всьому світу. Платформа Exabeam Security Operations Platform використовує штучний інтелект та автоматизацію для управління робочими процесами безпеки, забезпечуючи цілісний підхід до боротьби з кіберзагрозами. Це дозволяє здійснювати найефективніше виявлення, розслідування та реагування на загрози (TDIR).

 “Ми вдячні за визнання Партнером Року Google Cloud у сфері безпеки – Аналітика другий рік поспіль”, – сказав Стів Вілсон, директор з продуктів Exabeam. “Ми розширюємо можливості технологій BigQuery та штучного інтелекту Google Cloud, щоб забезпечити нашим клієнтам на платформі Exabeam Security Operations Platform неперевершені результати операцій безпеки на основі штучного інтелекту. Ми з нетерпінням очікуємо подальшої співпраці та постійних інновацій разом з Google Cloud.”

 Нещодавно Exabeam оголосила про дві новаторські функції кібербезпеки – Threat Center та Exabeam Copilot – для своєї хмарної платформи. Threat Center, перша на ринку комбінована функція, являє собою єдину робочу область для TDIR, яка спрощує та централізує робочі процеси аналітиків безпеки. Exabeam Copilot використовує генеративний ШІ, щоб допомогти аналітикам швидко зрозуміти активні загрози та пропонує передові практики для швидкого реагування. Ці передові інновації значно скорочують час навчання для аналітиків безпеки та підвищують їхню продуктивність в Центрі безпеки (SOC). Exabeam Copilot було розроблено за допомогою платформи Vertex AI від Google Cloud.

 Exabeam додатково модернізувала свої рішення, щоб забезпечити надзвичайну масштабованість для отримання, зберігання, пошуку даних та проведення аналітики безпеки за допомогою рішень, які усувають прогалини в експертизі з безпеки завдяки генеративному ШІ від Google Cloud.

 “Партнерські нагороди Google Cloud відзначають значний вплив та цінність, яку партнери забезпечують для клієнтів”, – сказав Кевін Ічпурані, корпоративний віце-президент з питань глобальної екосистеми та каналів збуту Google Cloud. “Ми з гордістю оголошуємо Exabeam переможцем Партнерських нагород Google Cloud 2024 та визнаємо їхні досягнення у забезпеченні успіху клієнтів протягом минулого року.”

 “Exabeam поєднує петабайти телеметрії, включаючи журнали з контекстом та стрічки даних щодо розвідки безпеки, з моделями штучного інтелекту та машинного навчання, щоб швидко вивчати нормальну поведінку та автоматично виявляти ризиковану або підозрілу активність. Це дозволяє групам безпеки вживати заходів для швидшої та повнішої реакції”, – сказав Кріс Чесіо, комерційний директор Exabeam. “Широкий спектр можливостей штучного інтелекту Google Cloud, масштаб та потужність їхнього портфоліо даних та аналітики прискорили нашу хмарну трансформацію та постійні інновації з використанням генеративного ШІ.”

Роль і місце Exabeam в портфелі рішень компанії NWU та на вітчизняному IT-ринку

 Exabeam є світовим лідером у сфері кібербезпеки, який створив портфоліо продуктів New-Scale SIEM™ для вдосконалення операцій безпеки. Продукти Exabeam допомагають організаціям виявляти загрози, захищатися від кібератак і перемагати противників. Потужне поєднання хмарного керування журналами безпеки, поведінкової аналітики та досвіду автоматизованих розслідувань забезпечує безпрецедентну перевагу перед внутрішніми загрозами, національними державами та іншими кіберзлочинцями. Exabeam розуміє нормальну поведінку, попри те, що вона постійно змінюється, надаючи командам служби безпеки цілісне уявлення про інциденти для швидшого та більш повного реагування.

 Саме тому Exabeam це безальтернативна обов’язкова складова SOC-тріади від світового лідера кібербезпеки на вітчизняному IT-ринку. Рішення представлене в портфелі компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Exabeam на території України, завдяки чому у вас є можливість купити Exabeam в Україні або отримати змістовну консультацію щодо впровадження Exabeam у вашу систему безпеки.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.