Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Exabeam
  • SIEM

Компанія Exabeam, світовий лідер у галузі кібербезпеки й творець New-Scale SIEM, що забезпечує покращення операцій безпеки, оголосила, що вшосте поспіль включена у 2023 Inc. 5000 – щорічний список приватних компаній в Америці з найбільш стрімким зростанням.

Цей престижний рейтинг надає, заснований на даних, погляд на найуспішніші компанії в найдинамічнішому сегменті економіки — її незалежному підприємницькому бізнесі. Facebook, Chobani, Under Armour, Microsoft, Patagonia та багато інших домашніх брендів вперше отримали національне визнання як лауреати Inc. 5000.

«Як одним з барометрів операційного успіху, щорічний рейтинг Inc. 5000 став синонімом здатності бути гнучкими та інноваційними в умовах мінливих економічних проблем. Ми цінуємо постійне визнання нашої команди, яка невпинно працює, щоб надати клієнтам та партнерам виняткові рішення та послуги у галузі кібербезпеки. Ми, як і раніше, віддані постійним інноваціям, довгостроковому зростанню та пишаємося досягненнями нашої компанії», – сказав генеральний директор Exabeam Adam Geller.

З моменту появи у рейтингу у 2022 році Exabeam продовжує набирати обертів. У жовтні 2022 року компанія представила свій портфель продуктів SIEM нового масштабу, що поєднує у собі хмарне управління журналами безпеки, провідну в галузі поведінкову аналітику та досвід автоматизованих розслідувань. Компанія продовжила розробку інноваційних продуктів, випустивши функцію Outcomes Navigator, яка допомагає керівникам служб безпеки візуалізувати постійне покриття виявлення у ключових сценаріях використання. Нещодавно Exabeam уклав партнерську угоду з Cribl, щоб дозволити підприємствам краще управляти даними, ефективно захищати середовище та знижувати ризики та витрати.

Рейтинг Inc. 5000 2023 року представляє компанії, які домоглися швидкого зростання доходів, долаючи при цьому інфляційний тиск, зростання вартості капіталу і, здавалося б, нерозв'язні проблеми з найняттям співробітників. Серед 500 найбільших компаній цього року середній темп зростання виторгу за три роки досяг приголомшливих 2238 відсотків. Загалом, за останні три роки, компанії зі списку Inc. 5000 додали в економіку 1187266 робочих місць.

"Після закінчення пандемії вести бізнес стало тільки складніше. Потрапити до Inc. 5000, беручи до уваги необхідне для цього швидке зростання, — це справді досягнення. Inc. рада вшановувати компанії, які будують наше майбутнє», – сказав головний редактор Inc. Scott Omelianuk.

Методологія

Компанії, що входять до рейтингу 2023 Inc. 5000, ранжуються відповідно до процентного зростання виторгу з 2019 по 2022 рік. Щоб відповідати критеріям, компанії мають бути засновані та приносити дохід до 31 березня 2019 року, та бути незалежними, а не дочірніми компаніями чи підрозділами інших компаній станом на 31 грудня 2022 року. (З того часу деякі компанії зі списку могли стати публічними або бути проданими.) Мінімальний дохід, необхідний для 2019 року, становить 100 000 доларів США; мінімум на 2022 рік – 2 мільйони доларів. Як завжди, Inc. залишає за собою право відхилити заявки із суб'єктивних причин. Темпи зростання, що використані длявизначення рейтингу компаній, розраховувалися з точністю до чотирьох знаків після коми.

Про компанію Inc.

Inc. Business Media – провідний мультимедійний бренд для підприємців. За допомогою власної журналістики Inc. прагне інформувати, навчати та підвищувати престиж нашої спільноти - любителів ризику, новаторів та цілеспрямованих заповзятливих людей, які створюють наше майбутнє. Відзначена нагородами робота Inc. охоплює понад 50 мільйонів людей у різних напрямках діяльності, включаючи публічні заходи, друковані видання, цифрові технології, відео, подкасти, інформаційні бюлетені та соціальні мережі. Його власний список Inc. 5000, що складається щороку з 1982 року, аналізує дані компаній, щоб скласти рейтинг приватних підприємств у Сполучених Штатах з найбільш стрімким зростанням. Визнання, яке приходить із включенням до цього та інших престижних списків Inc., таких як Жінки-засновники та Впливові партнери, дає засновникам провідних компаній можливість взаємодіяти з ексклюзивною спільнотою своїх колег та авторитет, який допомагає їм стимулювати продажі та наймати таланти.

Про роль і місце Exabeam в портфелі рішень компанії NWU та на вітчизняному IT-ринку

Exabeam є світовим лідером у сфері кібербезпеки, який створив портфоліо продуктів New-Scale SIEM™ для вдосконалення операцій безпеки. Продукти Exabeam допомагають організаціям виявляти загрози, захищатися від кібератак і перемагати противників. Потужне поєднання хмарного керування журналами безпеки, поведінкової аналітики та досвіду автоматизованих розслідувань забезпечує безпрецедентну перевагу перед внутрішніми загрозами, національними державами та іншими кіберзлочинцями. Exabeam розуміє нормальну поведінку, незважаючи на те, що вона постійно змінюється, надаючи командам служби безпеки цілісне уявлення про інциденти для швидшого та більш широкого більш точного реагування.

Саме тому Exabeam це безальтернативна обов’язкова складова SOC-тріади від світового лідера кібербезпеки на вітчизняному IT-ринку, рішення представлене в портфелі компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Exabeam на території України.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.