Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Exabeam

Exabeam, світовий лідер у галузі кібербезпеки та творець New-Scale SIEM для вдосконалення операцій із безпеки, у сьоме був відзначений CRN, брендом The Channel Company, престижним 5-зірковим рейтингом у CRN® Partner Program Guide 2023 року.

«З моменту заснування ми приділяємо особливу увагу каналам, і визнання CRN  5-зірковим рейтингом у партнерській програмі – це честь і велике досягнення», – сказав Тед Пламіс, старший віцепрезидент каналів продажу в Exabeam. «Партнери значно розширюють наше глобальне охоплення, щоб ми могли озброїти якнайбільше груп безпеки рішеннями, необхідними їм для швидкого виявлення, розслідування та реагування на більш витончені атаки. Ми прагнемо впровадження безперервних інновацій SIEM нового масштабу та програм навчання партнерів, які гарантують, що наші партнери та спільні клієнти продовжуватимуть досягати успіху у боротьбі з загрозами».

Нещодавно Exabeam запустив портфоліо хмарних продуктів New-Scale SIEM, щоб надати групам безпеки по всьому світу найпередовіші можливості виявлення, розслідування та реагування на загрози (TDIR) на ринку. Хмарне управління журналами безпеки, поведінкова аналітика та можливості автоматизованого розслідування, які пропонує Exabeam, забезпечують операції безпеки з перевагою над зловмисниками, включаючи внутрішні загрози, загрози національній безпеці та інші виклики.

Для посібника CRN постачальники оцінювалися на основі вимог програми та пропозицій, таких як навчання та освіта партнерів, перед- та післяпродажна підтримка, маркетингові програми та ресурси, технічна підтримка та зв’язок. 5-зірковий рейтинг присуджується компаніям, які перевершують межі своєї відданості розвитку міцних, прибуткових і успішних партнерських відносин.

«У сучасному світі потреба в інноваціях більша, ніж будь-коли», — сказав Блейн Реддон, генеральний директор The Channel Company. «Постачальники рішень шукають виробників, які можуть йти в ногу з їхнім бізнесом і ростучими потребами клієнтів. Посібник CRN із партнерської програми на 2023 рік дає глибоке уявлення про сильні сторони кожної програми, виділяючи постачальників, які прагнуть підтримувати свою партнерську спільноту та просувати позитивні зміни по всьому ІТ-каналу».

Про The Channel Company

The Channel Company забезпечує революційну продуктивність ІТ-каналів завдяки своїм домінуючим медіа, цікавим подіям, експертним консультаціям і освіті, а також інноваційним маркетинговим послугам та платформам. Як каталізатор каналу вона об’єднує постачальників технологій, постачальників рішень і кінцевих користувачів і розширює їх можливості. Спираючись на майже 40 років неперевершеного досвіду роботи з каналами, вона спирається на свої глибокі знання, щоб передбачити нові інноваційні рішення для  викликів на ринку технологій, що постійно змінюються.

Про Exabeam

Exabeam - світовий лідер в галузі кібербезпеки, який додає інтелектуальні можливості кожному стеку ІТ та безпеки. «Ми заново винаходимо спосіб, яким служби безпеки використовують аналітику та автоматизацію для вирішення завдань виявлення, розслідування і реагування на загрози (TDIR), від загальних загроз безпеки та до найбільш критичних, які складно ідентифікувати».

Для індивідуальної консультації, замовлення тестування в Україні, Північному Кавказі та Азії, придбання, а також з інших питань щодо рішень від Exabeam, звертайтесь Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.