Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Exabeam
  • SIEM

Компанія Exabeam, світовий лідер у галузі кібербезпеки та творець New-Scale SIEM, що забезпечує покращення операцій безпеки, була названа Партнером року з хмарних технологій Google 2023 року в категорії «Аналітика безпеки».

Exabeam здобув визнання за свої досягнення у наданні допомоги організаціям по всьому світу у досягненні революційного успіху в галузі технологій кібербезпеки. Exabeam розробив свою провідну інноваційну платформу Exabeam Security Operations та портфель продуктів SIEM нового масштабу у Google Cloud.

«Для нас велика честь отримати нагороду «Google Cloud Technology Partner of the Year» в галузі аналітики безпеки, і ми маємо твердий намір працювати з Google Cloud, щоб допомогти нашим клієнтам та іншим партнерам досягти успіху. Хмарна платформа, розрахована на багато користувачів, яку ми створили на базі Google Cloud, допомагає командам безпеки по всьому світу легше отримувати дані у великих масштабах, керувати зростаючими обсягами декількох джерел даних, які зростають і набагато ефективніше зберігати свої дані. Продукти Exabeam були розроблені для забезпечення експоненційно вищої швидкості обробки приймання журналів – з постійною швидкістю до 1 мільйона подій на секунду, для підтримки робочих процесів виявлення, розслідування та реагування на загрози (TDIR)», – сказав Adam Geller, генеральний директор Exabeam.

Використання Cloud Run, Cloud Storage, Cloud Spanner, BigTable, BigQuery, Looker та додаткових сервісів Google Cloud допомогло Exabeam ще більше масштабувати, оптимізувати та прискорити аналітику безпеки та успіх операцій для своїх клієнтів у всьому світі.

«Нагороди партнерів Google Cloud визнають значний вплив і успіх, яких наші партнери досягли за останній рік. Ми раді визнати Exabeam лауреатом премії Google Cloud Partner Award 2023 та сподіваємося на подальше міцне партнерство у підтримці наших спільних клієнтів», - сказав Kevin Ichhpurani, корпоративний віцепрезидент з глобальної екосистеми та каналів Google Cloud.

Хмарна платформа Exabeam Security Operations Platform та портфель продуктів SIEM нового масштабу, створений на базі Google Cloud, пропонує потужне поєднання хмарного управління журналами безпеки, провідної у галузі поведінкової аналітики та автоматизованого розслідування. Платформа дає командам безпеки по всьому світу перевагу над зловмисниками завдяки розширеним можливостям TDIR, включаючи здатність розрізняти нормальну та ненормальну поведінку в їхньому середовищі.

Про роль і місце Exabeam в портфелі рішень компанії NWU та на вітчизняному IT-ринку

Exabeam є світовим лідером у сфері кібербезпеки, який створив портфоліо продуктів New-Scale SIEM™ для вдосконалення операцій безпеки. Продукти Exabeam допомагають організаціям виявляти загрози, захищатися від кібератак і перемагати противників. Потужне поєднання хмарного керування журналами безпеки, поведінкової аналітики та досвіду автоматизованих розслідувань забезпечує безпрецедентну перевагу перед внутрішніми загрозами, національними державами та іншими кіберзлочинцями. Exabeam розуміє нормальну поведінку, незважаючи на те, що вона постійно змінюється, надаючи командам служби безпеки цілісне уявлення про інциденти для швидшого та більш широкого більш точного реагування.

Саме тому Exabeam це безальтернативна обов’язкова складова SOC-тріади від світового лідера кібербезпеки на вітчизняному IT-ринку, рішення представлене в портфелі компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Exabeam на території України.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.