Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Exabeam
  • SIEM

На шостій щорічній конференції Spotlight23 компанія Exabeam, світовий лідер кібербезпеки та творець New-Scale SIEM представляє інновації у сфері виявлення, розслідування та реагування на загрози (TDIR).

 Компанія Exabeam, світовий лідер у галузі кібербезпеки, який забезпечує операції безпеки на основі штучного інтелекту, оголосив про свої останні досягнення на шостій щорічній конференції Spotlight23, яку спонсорує Google Cloud. Exabeam модернізував операції з безпеки, застосувавши штучний інтелект для усунення обмежень традиційних і застарілих рішень безпеки та управління подіями (SIEM).

 «З 2013 року Exabeam зосереджується на вдосконаленні операцій безпеки з використанням машинного навчання (ML) для аналізу поведінки користувачів і об’єктів (UEBA) та інших типів штучного інтелекту для автоматизації виявлення та розслідування загроз», — сказав Adam Geller, генеральний директор Exabeam. «Вимоги до обробки даних операцій безпеки, керованих ШІ, можна задовольнити лише за допомогою хмарної інфраструктури, оптимізованої за витратами та швидкістю. Використовуючи штучний інтелект, а тепер і генеративний штучний інтелект, ми продовжуємо просувати інновації за допомогою хмарної SIEM, аналітики безпеки та рішень для дослідження безпеки. Ми віддані нашій місії — спростити та прискорити TDIR (виявлення розслідування та реагування на загрози), щоб забезпечити успішні результати безпеки для організацій у всьому світі».

 Відколи Exabeam анонсувала свій новий масштаб SIEM у жовтні 2022 року, компанія підняла планку швидкості інновацій у галузі SIEM, випустивши понад 400 нових функцій продукту за останні 11 місяців. До них належать Outcomes Navigator, Log Stream, досвід розробника API, Collectors для рішень безпеки, що часто використовуються, попередньо створені панелі інструментів, покращення шкали загроз, покращення служб, розширений пошук для досвідчених користувачів, маршрутизація та фільтрація журналів, джерело журналів моніторинг і новий додаток для керування контекстом – відвідувачі Spotlight23 зможуть зазирнути всередину багатьох із цих функцій, а також інших, що походять з ШІ.

 ШІ представляє як можливість, так і виклик для команд безпеки. Платформа Exabeam Security Operations Platform на основі штучного інтелекту забезпечує ситуаційну обізнаність, яка дає змогу членам служби безпеки та бізнес-команд мати спільне розуміння стану безпеки в організації та однакову інтерпретацію кожної загрози, що зменшує простір для неточних припущень і людських помилок. У час посилення, складності кримінальних кібератак, у тому числі тих, які використовують штучний інтелект, дуже важливо, щоб команди безпеки та директори з інформаційної безпеки мали негайну, дієву інформацію та обізнаність, яку надає Exabeam.

 На Spotlight23 Exabeam продемонструє свої останні досягнення для операцій безпеки, використовуючи штучний інтелект, генеративний штучний інтелект і машинне навчання, які підвищують продуктивність команди безпеки, зокрема:

  • Можливості TDIR, які ще більше підвищать точність виявлення загроз, спростять процес розслідування та автоматизують робочий процес TDIR.
  • Threat Explainer, нова функція продукту, яка швидко й точно класифікує загрози та чітко формулює бізнес-ризик. Використовуючи історичні дані, Threat Explainer підсумовує інциденти в прості поради та детально підібрані рекомендації щодо наступних найкращих дій із їх усунення.
  • Нова можливість телеметрії даних, яка використовує ML для сповіщення клієнтів про можливі помилки конфігурації джерела журналу. Це допомагає виявити розбіжності між прогнозованим і фактичним обсягом даних, щоб уникнути перевищення рахунків.

 Exabeam, як і раніше, прагне до лідерства в передових технологіях: на даний час у нього 36 патентів (майже половина з яких пов'язана зі штучним інтелектом, машинним навчанням та наукою про дані) на UEBA, Smart TimelinesTM, Threat Timelines, моніторинг потоку журналів та багато іншого.

Партнерство Exabeam та Google Cloud AI

 Поточні та майбутні інновації Google Cloud у галузі штучного інтелекту є ідеальним доповненням до можливостей Exabeam, орієнтованих на ринок безпеки. Нещодавно оголошене партнерство Exabeam та Google Cloud AI дає Exabeam перевагу першопроходця із впровадження новітніх моделей штучного інтелекту та інновацій у свій портфель хмарних продуктів.

Роль і місце Exabeam в портфелі рішень компанії NWU та на вітчизняному IT-ринку

 Exabeam є світовим лідером у сфері кібербезпеки, який створив портфоліо продуктів New-Scale SIEM™ для вдосконалення операцій безпеки. Продукти Exabeam допомагають організаціям виявляти загрози, захищатися від кібератак і перемагати противників. Потужне поєднання хмарного керування журналами безпеки, поведінкової аналітики та досвіду автоматизованих розслідувань забезпечує безпрецедентну перевагу перед внутрішніми загрозами, національними державами та іншими кіберзлочинцями. Exabeam розуміє нормальну поведінку, попрти те, що вона постійно змінюється, надаючи командам служби безпеки цілісне уявлення про інциденти для швидшого та більш повного реагування.

Саме тому Exabeam це безальтернативна обов’язкова складова SOC-тріади від світового лідера кібербезпеки на вітчизняному IT-ринку, рішення представлене в портфелі компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Exabeam на території України.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.