Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Exabeam
  • SIEM

 Компанія Exabeam оголосила про визнання її лідером у звіті Gartner®️ Magic Quadrant™ for Security Information and Event Management (SIEM) 2024 року.

Це вже п'яте визнання Exabeam компанією Gartner (2018, 2020, 2021, 2022, 2024). 

 «Для нас є великим досягненням бути визнаними лідером у звіті Gartner Magic Quadrant for SIEM п'ятий раз. Ми вважаємо, що це свідчення невтомної зосередженості нашої команди на запровадженні інноваційних рішень для операцій безпеки», – сказав Adam Geller, генеральний директор Exabeam. «Платформа Exabeam Security Operations Platform на базі штучного інтелекту дає нашим клієнтам змогу автоматизувати, спростити та пришвидшити виявлення загроз, їх розслідування та реагування (TDIR), щоб випереджати зловмисників і успішно захищати свої організації. Ми пишаємося тим, що зберігаємо лідерство на ринку SIEM за допомогою унікальної, масштабованої хмарної платформи, яка відповідає вимогам організацій сьогодні та в майбутньому».

 Згідно з Gartner, «Лідери пропонують продукти, які добре відповідають загальним вимогам ринку. Ці постачальники досягли найбільшого успіху в нарощуванні встановленої бази та обсягів продажів на ринку SIEM. Окрім надання технологій, що добре відповідають актуальним вимогам клієнтів, лідери демонструють передове бачення та реалізацію щодо нових і очікуваних потреб. Вони, як правило, мають відносно високу частку ринку або значне зростання доходів, а також отримують позитивні відгуки клієнтів щодо своїх можливостей SIEM та пов'язаного обслуговування та підтримки».

 «Безперечно, результати інновацій Exabeam на базі штучного інтелекту посилюються нашими знаннями в галузі безпеки та орієнтованим на особистість підходом до TDIR», – сказав Steve Wilson, директор з продуктів Exabeam. «Ми й надалі зосереджені на тому, щоб надавати цінність за допомогою штучного інтелекту та допомагати організаціям повною мірою реалізувати потенціал їхніх існуючих інвестицій у безпеку. Повторне визнання нас лідером у звіті Gartner Magic Quadrant for SIEM залишається для нас великою честю».

 Платформа Exabeam Security Operations Platform застосовує штучний інтелект та автоматизацію до робочих процесів операцій безпеки для комплексного підходу до боротьби з кіберзагрозами, забезпечуючи найбільш ефективне виявлення, розслідування та реагування на загрози (TDIR). Від часу визнання лідером у попередньому звіті Gartner Magic Quadrant for SIEM 2022 року, Exabeam запустила та продовжує вдосконалювати свою абсолютно нову хмарну платформу. Тільки за минулий рік компанія додала понад 400 нових функцій продукту, зокрема Outcomes Navigator, Log Stream, API-інтерфейс для розробників, Threat Center та Exabeam Copilot – єдину робочу станцію для аналітиків безпеки з допомогою генеративного штучного інтелекту та багато іншого.

 Роль і місце Exabeam в портфелі рішень компанії NWU та на вітчизняному IT-ринку

 Exabeam є світовим лідером у сфері кібербезпеки, який створив портфоліо продуктів New-Scale SIEM™ для вдосконалення операцій безпеки. Продукти Exabeam допомагають організаціям виявляти загрози, захищатися від кібератак і перемагати противників. Потужне поєднання хмарного керування журналами безпеки, поведінкової аналітики та досвіду автоматизованих розслідувань забезпечує безпрецедентну перевагу перед внутрішніми загрозами, національними державами та іншими кіберзлочинцями. Exabeam розуміє нормальну поведінку, попри те, що вона постійно змінюється, надаючи командам служби безпеки цілісне уявлення про інциденти для швидшого та більш повного реагування.

 Саме тому Exabeam це безальтернативна обов’язкова складова SOC-тріади від світового лідера кібербезпеки на вітчизняному IT-ринку. Рішення представлене в портфелі компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Exabeam на території України, завдяки чому у вас є можливість купити Exabeam в Україні або отримати змістовну консультацію щодо впровадження Exabeam у вашу систему безпеки.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.