Оберіть свою мову

Article icon
 • Новина
 • Exabeam
 • SIEM

 Під час злиття та поглинання (M&A) багато компаній помилково ігнорують критичну важливість кібербезпеки, зосереджуючись здебільшого на фінансових ризиках.

 Через це кібербезпека часто відходить на другий план, що призводить до дорогих витоків даних.

Переоцінка процесів M&A

 Недавні масштабні витоки даних висвітлюють серйозні вразливості, які можуть бути успадковані в рамках M&A. Це підкреслює необхідність нового підходу до оцінки та об'єднання цифрових активів. Він повинен включати ретельну оцінку стану кібербезпеки цільової компанії до придбання, а також стратегічну, цілісну інтеграцію після злиття з акцентом на активне зниження технічного боргу.

Комплексна перевірка безпеки

 Перевірка безпеки повинна стати такою ж обов'язковою, як фінансова та операційна перевірки. Покупці мають вимагати повного доступу до всіх практик кібербезпеки, минулих інцидентів та оцінок загроз. Обов'язковим є посилене полювання на загрози до інтеграції мереж, а також чіткий план стандартизації та інтеграції основних систем, таких як автентифікація, надання послуг, співпраця, електронна пошта та спільні хмарні сервіси.

Інтеграція інфраструктури

 Після придбання інтеграція цифрових інфраструктур стає можливістю систематично усунути успадковані вразливості. Для цього потрібен стратегічний план інтеграції, зосереджений на пріоритезації та усуненні технічного боргу. Це завдання не тільки для IT-відділу, а й критично важлива місія, що потребує залучення спеціалізованої крос-функціональної команди.

Використання ШІ для виявлення вразливостей і усунення надмірностей

 Використання передових технологій, таких як штучний інтелект (ШІ) і машинне навчання, може значно прискорити цей процес. Ці технології мають вирішальне значення, оскільки вони пропонують швидкість і масштабованість, необхідні для ефективного виявлення вразливостей у величезних цифрових ландшафтах. Алгоритми штучного інтелекту чудово виявляють закономірності та аномалії, які можуть вислизати від аналітиків, що робить їх безцінними для швидкої оцінки стану безпеки нещодавно придбаних систем. Зокрема, машинне навчання адаптується з часом, покращуючи свою здатність позначати потенційні загрози безпеці, оскільки воно обробляє більше даних.

 Цей стратегічний, технічний підхід не тільки захищає об’єднану компанію, але й зміцнює бізнес-обґрунтування для очищення дублюючих систем і, відверто кажучи, відмови від застарілих. Немає кращої можливості продемонструвати цінність, мінімізувати ризик і усунути застарілі практики. Важливо забезпечити короткострокові ресурси для ефективного вирішення цих довгострокових ризиків. Обговорюючи ці потреби, наголошуйте на потенціалі запобігання збиткам, а не просто на економії коштів. Будь-яке питання, яке не привертає необхідної уваги, або яке ігнорується чи відкладається, має бути ретельно задокументовано. Ці записи мають бути передані керівному комітету злиттів і поглинань, включені до реєстру ризиків і перевірені відділом аудиту.

Єдина культура кібербезпеки

 Справжня основа стійкості кібербезпеки після злиття – це культивація єдиної культури кібербезпеки. Це потребує глибокої зміни культури, де кожен співробітник, від керівництва до рядових працівників, усвідомлює важливість пильності щодо кібербезпеки.

Навчання та обізнаність

 Важливим компонентом єдиної культури кібербезпеки є постійне навчання та підвищення обізнаності. Це включає в себе:

 • Регулярні тренінги: Проведення тренінгів з кібербезпеки для всіх співробітників, щоб вони знали про поширені загрози та методи їх запобігання.

 • Навчання на основі реальних подій: Організація навчальних модулів на основі реальних кіберінцидентів, щоб співробітники могли бачити, як такі події можуть розгортатися в реальному світі.

 • Симуляції кібератак: Проведення симуляцій кібератак, щоб перевірити готовність співробітників та виявити потенційні слабкі місця.

 • Відкриті форуми: Заохочення відкритого діалогу про кібербезпеку, де співробітники можуть повідомляти про проблеми та ділитися своїми ідеями.

Управління ризиками та постійне вдосконалення

 Крім створення культури кібербезпеки, важливо мати чітку стратегію управління ризиками. Це включає:

 • Виявлення та оцінка ризиків: Визначення та оцінка потенційних кіберзагроз, з якими може зіткнутися організація.

 • Впровадження заходів безпеки: Впровадження відповідних заходів безпеки для пом'якшення виявлених ризиків.

 • Моніторинг та тестування: Регулярний моніторинг та тестування заходів безпеки, щоб переконатися в їх ефективності.

 • Постійне вдосконалення: Постійне вдосконалення стратегії кібербезпеки відповідно до нових загроз та вразливостей.

 Відповідальність керівництва

Лідери організації повинні активно демонструвати свою прихильність до кібербезпеки. Зокрема:

 • Створення чіткої політики кібербезпеки: Розробка та впровадження чіткої політики кібербезпеки, яка визначає ролі, відповідальності та очікування.

 • Забезпечення ресурсів: Виділення необхідних ресурсів для підтримки програм кібербезпеки.

 • Підтримка культури кібербезпеки: Створення середовища, де кібербезпека є пріоритетом для всіх співробітників.

 Кібербезпека повинна бути невід'ємною частиною будь-якої стратегії M&A. Застосовуючи новий підхід, який фокусується на інтеграції, технологіях та культурі, організації можуть створити більш стійкий та безпечний цифровий ландшафт.

Роль і місце Exabeam в портфелі рішень компанії NWU та на вітчизняному IT-ринку

 Exabeam є світовим лідером у сфері кібербезпеки, який створив портфоліо продуктів New-Scale SIEM™ для вдосконалення операцій безпеки. Продукти Exabeam допомагають організаціям виявляти загрози, захищатися від кібератак і перемагати противників. Потужне поєднання хмарного керування журналами безпеки, поведінкової аналітики та досвіду автоматизованих розслідувань забезпечує безпрецедентну перевагу перед внутрішніми загрозами, національними державами та іншими кіберзлочинцями. Exabeam розуміє нормальну поведінку, попри те, що вона постійно змінюється, надаючи командам служби безпеки цілісне уявлення про інциденти для швидшого та більш повного реагування.

 Саме тому Exabeam це безальтернативна обов’язкова складова SOC-тріади від світового лідера кібербезпеки на вітчизняному IT-ринку. Рішення представлене в портфелі компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Exabeam на території України, завдяки чому у вас є можливість купити Exabeam в Україні або отримати змістовну консультацію щодо впровадження Exabeam у вашу систему безпеки.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.