Оберіть свою мову

  • ThreatMark
Anti Fraud

ThreatMark Anti-Fraud Suite

СИСТЕМА НОВОГО ПОКОЛІННЯ ДЛЯ ВИЯВЛЕННЯ ШАХРАЙСТВА, що заснована на поведінковому профілюванні та машинному навчанні.

Компанія ThreatMark представляє рішення ThreatMark Anti-Fraud Suite - перше комплексне рішення для ефективного захисту банківських онлайн та мобільних каналів.

Загрози в кіберпросторі постійно еволюціонують, змушуючи банки шукати нові системи виявлення та запобігання шахрайству. Традиційні системи в основному сфокусовані або на виявленні шкідливого коду, або на аналізі транзакцій. Відсутність цілісної картини робить такі системи неефективними.

Рішення компанії ThreatMark здатні розпізнати атаки нульового дня з неймовірною точністю завдяки багаторівневій захисту, комплексному підходу та аналізу поведінки та біометрії користувачів.

Про компанію ThreatMark

  • Досвідчена команда фахівців з кібербезпеки, колишніх етичних хакерів та експертів з машинного навчання та штучного інтелекту
  • 20+ мільйонів клієнтів захищено
  • Розробки спеціально для банків 

ThreatMark AFS Threat захищає від таких загроз

Поведінкове профілювання

Відстежуються всі дії клієнтів в системі та надається оцінка за сотнями параметрів, включаючи поведінкові паттерни, параметри сесії, деталі транзакції, біометрії та взаємодія з веб формою і мобільним додатком.

Глибоке поведінкове профілювання дозволяє нам підвищити ймовірність виявлення загроз та зменшити число помилкових спрацьовувань.

Машинне навчання

Для аналізу поведінки клієнтів і сотень технічних та фінансових параметрів ми використовуємо останні досягнення в області машинного навчання і штучного інтелекту. Як наслідок, ми маємо можливість розпізнати сумнівні активності в профілі клієнта і запобігти шахрайству ще в момент його підготовки зловмисником, що раніше було в принципі неможливо.

Більш висока швидкість виявлення

ThreatMark TDS чутливий до сучасних методів онлайн-шахрайства, включаючи соціальну інженерію, фішинг та атаки нульового дня.

Економія на двофакторній автентифікації

ThreatMark TDS здатний розпізнавати користувачів з високою точністю і дає банкам можливість заощадити на двофакторній автентифікації в 90% випадків.

Багаторівневий підхід до виявлення загроз та шахрайства

Посилене виявлення загроз

Anti-Fraud Suite компанії ThreatMark використовує найсучасніші знання про онлайн-шахрайства, включаючи соціальну інженерію, фішинг та атаки нульового дня.

Поліпшене розпізнання клієнтів

Anti-Fraud Suite компанії ThreatMark з високою точністю ідентифікує цифрову особистість користувача, що дає банкам можливість економії на другому факторі авторизації в 90% випадків.

Менше помилкових спрацьовувань

Глибокий поведінковий аналіз профілю користувачів і цілісний підхід роблять ThreatMark Anti-Fraud Suite адаптивним і точним при аналізі потенційного шахрайства.

Anti-Fraud Suite компанії ThreatMark працює на всіх рівнях виявлення шахрайства, позначених в аналітиці Gartner, і виявляє можливі загрози та шахрайство в інтернет- та мобільному банкінгу.

Anti-Fraud Suite проводить моніторинг сотень параметрів пристрою, сесії, користувачів і транзакцій в реальному часі протягом усього часу активності користувача в додатку.

Використання останніх досягнень в області машинного навчання і штучного інтелекту дозволяє помічати найменші відхилення від норми і запобігати шахрайству з високою точністю.

Особливості розгортання

  • Швидко і легко: впровадження за кілька тижнів
  • Гнучко: впровадження у хмарі або в інфраструктурі банку
  • Зручно: всі дані перед очима фрод-аналітиків і служби безпеки
  • Комплексно: додатковий сервіс фрод-аналітики