Оберіть свою мову

  • Ixia
Тестування та моніторинг мереж

Стабільна робота мережевої інфраструктури і систем інформаційної безпеки (ІБ) зараз стала критичним фактором для більшості підприємств у всьому світі. Продуктивність інформаційних систем (ІС) і рівень ефективності ІБ безпосередньо впливають на ефективність ведення бізнесу. Уповільнення або відмову в обслуговуванні ІС призводить до фінансових і репутаційних втрат, а також може стати причиною повної зупинки життєдіяльності підприємства.

Нове архітектурне рішення IXIA Security Fabric ™ на базі Vision ONE допомагає забезпечити видимість усього трафіка Вашої мережі, необхідну для надійної та ефективної роботи систем ІБ і моніторингу і оперативної локалізації виникаючих інцидентів. IXIA Security Fabric ™ дозволить швидко та ефективно збирати, обробляти й фільтрувати дані додатків для подальшої їх передачі підсистем моніторингу та ІБ.

Використання рішень IXIA дозволить підтримувати необхідний рівень ІБ і прозорості мережі, не вкладаючи додаткові ресурси в масштабування і підвищуючи термін повернення інвестицій в IT, при цьому не жертвуючи продуктивністю.

  • Інші продукти виробника