Оберіть свою мову

Article icon
 • Новина
 • VectraAI

 Компанія Vectra AI, лідер у сфері виявлення, розслідування та реагування на гібридні атаки, оголосила, що журнал CRN, бренд The Channel Company, включив Vectra AI до свого щорічного списку Security 100.

  Цей список визнає провідних постачальників рішень ІТ-безпеки, які прагнуть тісно співпрацювати з партнерами каналу, щоб захистити бізнес від кіберзагроз. Це вже третій рік поспіль, коли Vectra AI потрапляє до списку, разом із 2019 та 2018 роками.

 Оскільки питання безпеки залишається головною проблемою для підприємств усіх розмірів, цей список служить керівництвом для постачальників рішень, висвітлюючи провідних постачальників безпеки для співпраці під час доставки інноваційних рішень своїм клієнтам. 9-й щорічний список відзначає орієнтованих на канали постачальників безпеки у п'яти технологічних категоріях:

 • Безпека кінцевих точок та керована безпека
 • Ідентифікація, доступ та захист даних
 • Безпека мережі
 • Операції безпеки, оцінка ризиків та загроз
 • Веб-безпека, безпека електронної пошти та програм

  «Список CRN Security 100 визнає першокласні компанії, які надають ІТ-каналу революційні пропозиції в низці сфер безпеки, що протистоять широкому спектру загроз і ризиків. Оскільки безпека стає все більш важливою для кожного бізнесу, ці компанії закладають основу для передових рішень кібербезпеки» , – сказалаJennifer Follett, віце-президентка, редакторка контенту у США та виконавча редакторка CRN у The Channel Company.

  З переходом на гібридні та мультихмарні середовища застарілі засоби виявлення та реагування на загрози стають неефективними для захисту від розширення гібридної поверхні атак. Організаціям потрібні рішення, які усувають ізольованість і забезпечують видимість гібридної поверхні атак для ідентифікації, публічної хмари, SaaS, центрів обробки даних, мереж хмар і кінцевих точок.

 Платформа Vectra AI, що працює на базі запатентованої технології штучного інтелекту Attack Signal Intelligence, забезпечує командам повністю інтегрований підхід до виявлення та реагування на гібридні атаки. На відміну від застарілих рішень, які покладаються на аномалії та правила виявлення для оповіщення про тисячі окремих подій із загрозами, платформа Vectra AI використовує можливості штучного інтелекту для пріоритетизації атак, які є найбільш терміновими та критичними для їхнього бізнесу. Це дозволяє командам центрів безпеки операцій (SOC) застосовувати ризикоорієнтований підхід до кібератак і зменшувати кількість ручних завдань, шум від оповіщень і вигоряння аналітиків, даючи змогу їм зосередитися на найнагальніших загрозах для своєї організації.

Vectra AI надає партнерам каналу необхідні їм знання, послуги та технології для підтримки клієнтів, які прагнуть захистити дані та активи на всій зростаючій гібридній поверхні атаки, щоб вони могли вживати реальних і розумних дій проти кіберзагроз.

«Динамічний і постійно мінливий ландшафт загроз створює проблему для команд безпеки, на яких покладено завдання забезпечити безпеку розширеної гібридної поверхні атак у той час, коли кількість оповіщень про безпеку досягла рекордного рівня. Наші партнери каналу поділяють нашу місію – зробити світ безпечнішим і справедливішим місцем. Ми пишаємося партнерською спільнотою та стосунками, які ми налагодили, і вважаємо їх важливим компонентом у доставці нашої платформи на основі штучного інтелекту, яка дійсно допомагає клієнтам випереджати сучасні атаки», – сказав Randy Schirman, віце-президент з глобальних каналів і альянсів Vectra AI.

Про The Channel Company

The Channel Company сприяє досягненню проривних результатів в IT-каналах за допомогою:

 • Впливових медіаресурсів
 • Цікавих заходів
 • Експертного консалтингу та навчання
 • Інноваційних маркетингових послуг та платформ

 Понад 40 років безпрецедентного досвіду роботи в IT-каналах, глибокі знання для розробки інноваційних рішень актуальних проблем на технологічному ринку, що постійно змінюється.

VectraAl -  надбання компанії NWU для кібербезпеки України

 Завдяки компаніі NWU, що є офіційним дистриб'ютором VectraAl в Україні, відтепер на вітчизняному IT-ринку стало можливо купити NDR (Network Detection and Response) від світового лідера, що є невід'ємною частиною SOC-тріади.

VectraAl є лідером виявлення та реагування на гібридні хмарні загрози на основі штучного інтелекту безпеки. Лише Vectra оптимізує штучний інтелект для виявлення методів зловмисників — TTP (Tactics, Techniques, and Procedures) що є основою всіх атак — замість простого попередження про «інші». Отриманий високоточний сигнал про загрозу та чіткий контекст дозволяють командам із кібербезпеки швидко реагувати на загрози та запобігати перетворенню атак на злам. Платформа та сервіси VectraAl охоплюють публічну хмару, програми SaaS, системи ідентифікації та мережеву інфраструктуру, як локальну, так і хмарну. Організації в усьому світі покладаються на платформу та послуги VectraAl для досягнення стійкості до: програм-здирників, компрометації ланцюга постачання, захоплення ідентифікаційних даних та інших кібератак.

Купити NDR для SOC або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.