Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • VectraAI

 Vectra AI інтегрує мережеву розвідку та аналіз трафіку від Gigamon, розширюючи можливості виявлення та реагування на гібридні атаки

 Компанія Vectra AI, лідер у сфері виявлення, розслідування та реагування на гібридні атаки, і Gigamon, провідна компанія в галузі глибокої спостережливості, оголосили про нове OEM-партнерство для забезпечення інтелектуального розширеного виявлення та реагування (XDR) в гібридних хмарних середовищах. Vectra AI поєднує потужність своєї AI-керованої технології Attack Signal Intelligence з глибокими можливостями спостереження Gigamon GigaVUE Cloud Suite для ефективного виявлення та реагування на раніше невідомі загрози, використовуючи розвідку та дані, отримані з хмарних мереж. Згідно з умовами OEM-угоди, Vectra AI продаватиме та підтримуватиме комбіноване рішення по всьому світу.

 Сьогодні командам DevOps, NetOps і SecOps необхідно забезпечити безпечне розгортання гібридних і мультихмарних робочих навантажень та їх постійний моніторинг для ефективного виявлення та усунення загроз безпеці та аномалій продуктивності. Аналітики безпеки завалені нескінченним потоком оповіщень і журналів про потенційні мережеві атаки, що робить майже неможливим виявлення та реагування на найсерйозніші загрози до їх поширення. Паралельно обсяг мережевих даних, доступних корпоративним ІТ-організаціям, продовжує стрімко зростати. Ця комбінація збільшує потребу в глибокій спостережливості гібридної хмарної інфраструктури, надаючи розвідку та дані про атаки, що охоплюють локальну та хмарну інфраструктуру.

 Ця нова інтеграція грунтується на багаторічних партнерських відносинах між Vectra AI та Gigamon і підкреслює постійну прихильність компаній до спільної роботи над подоланням розриву між периметровим захистом та аналізом після витоку інформації шляхом підвищення видимості. Платформа Vectra AI використовує інтеграцію з Gigamon GigaVUE Cloud Suite для забезпечення покращеної видимості та контексту гібридних атак, включаючи бічну або схід-західну видимість, шляхом прямого передавання розвідки з хмарної мережі від Gigamon на платформу. Це призводить до зменшення затримки виявлення, зниження ризиків та оптимізації робочих процесів Центру безпеки (SOC) – все в одному простому у розгортанні рішенні.

Платформа Vectra AI надає організаціям такі можливості:

  • Доступ до єдиного інтегрованого сигналу атаки в мережевих середовищах і середовищах інфраструктури як послуги (IaaS), включаючи AWS, Azure та Google Cloud Platform (GCP), за допомогою штучного інтелекту Vectra AI Security Attack Signal Intelligence

  • Об'єднання різних джерел даних в єдиний інтерфейс для оптимізації розслідувань та реагування, щоб зменшити навантаження на команду SOC та об'єднати датчики та програмне забезпечення для трафіку мережі та хмари

  • Спрощення підтримки переадресації трафіку, власного для хмари, безпосередньо з каналу глибокої спостережливості Gigamon на платформу Vectra AI

  • Зниження витрат за рахунок усунення потреби в інструментах для хмарних рішень

"Останні тенденції в галузі кібербезпеки свідчать про те, що багато XDR-пропозицій розширилися для захоплення нових категорій подій", - сказав Chris Kissel, віце-президент з досліджень у групі продуктів безпеки та довіри IDC. "

 "Поєднання Gigamon та Vectra зменшує тертя при створенні можливостей, які нам потрібні для захисту нашого середовища", - сказав Martin Fisher, CISO Northside Hospital. "Це партнерство є ключовим елементом, коли ми продовжуємо виявляти та реагувати на загрози".

 "Організації продовжують переміщати все більше робочих навантажень у хмару, але ці гібридні та мультихмарні середовища створюють значні проблеми з безпекою через відсутність видимості", - сказав Paul Eccleston, старший віце-президент EMEA з Exclusive Networks, спільного дистриб'ютора Vectra та Gigamon в регіоні. "Створення готового рішення з Gigamon та Vectra AI є революційним для безпеки хмари. Тепер ми зможемо запропонувати нашим клієнтам по всьому світу повне рішення кіберзахисту для будь-яких хмарних мереж, надаючи їм глибоку спостережливість, яку їм потрібна від Gigamon, з найкращою у своєму класі платформою виявлення, розслідування та реагування на загрози на основі штучного інтелекту від Vectra AI - в одному рішенні".

 "Завдяки можливостям Gigamon платформа Vectra AI надає кращий у своєму класі інтегрований сигнал атаки для виявлення в мережі та хмарі, покращуючи стійкість до загроз, водночас максимально використовуючи наявні таланти та рішення з кібербезпеки", - сказав Greg Murphy, старший віце-президент з операцій та стратегії Vectra AI. "Оскільки організації переходять на гібридні та мультихмарні середовища, ця нова пропозиція підкреслює нашу прихильність всеосяжній безпеці хмари з постійним моніторингом".

 "Ми раді надати готове рішення кібербезпеки хмари клієнтам Vectra AI, завдяки глибокій спостережливості Gigamon, яка робить виявлення та реагування на загрози можливими та практичними", - сказав Michael Dickman, Chief Product Officer Gigamon. "Глобальні організації повинні модернізувати операції кібербезпеки хмари для стійкості до кіберзагроз, яка є одночасно ефективною та економною. Завдяки цьому новому спільному рішенню аналітики SOC нарешті можуть вирішити проблему виявлення загроз як схід-захід, так і північ-південь для будь-яких хмарних робочих навантажень". 

VectraAl -  надбання компанії NWU для кібербезпеки України

 Завдяки компаніі NWU, що є офіційним дистриб'ютором VectraAl в Україні, відтепер на вітчизняному IT-ринку стало можливо купити NDR (Network Detection and Response) від світового лідера, що є невід'ємною частиною SOC-тріади.

 VectraAl є лідером виявлення та реагування на гібридні хмарні загрози на основі штучного інтелекту безпеки. Лише Vectra оптимізує штучний інтелект для виявлення методів зловмисників — TTP (Tactics, Techniques, and Procedures) що є основою всіх атак — замість простого попередження про «інші». Отриманий високоточний сигнал про загрозу та чіткий контекст дозволяють командам із кібербезпеки швидко реагувати на загрози та запобігати перетворенню атак на злам. Платформа та сервіси VectraAl охоплюють публічну хмару, програми SaaS, системи ідентифікації та мережеву інфраструктуру, як локальну, так і хмарну. Організації в усьому світі покладаються на платформу та послуги VectraAl для досягнення стійкості до: програм-здирників, компрометації ланцюга постачання, захоплення ідентифікаційних даних та інших кібератак.

Купити NDR для SOC або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.