Оберіть свою мову

Article icon
  • Подія
  • Захід
  • VectraAI

 31 липня 2021 року компанія NWU взяла участь у щорічній всеукраїнській професійної конференції системних адміністраторів, керівників IT підрозділів і технічних директорів, "SteelDrum XVIII", яка традиційно відбулася у Львові.

 Особливістю і родзинкою заходу вже традиційно є місце проведення – сучасний артцентр і музейно-культурний комплекс пивної історії – «Львіварня», який дарує гостям невимушену дружню атмосферу свята і незабутні враження протягом всього заходу.

 У цьому році компанія NWU представила доповідь: «Покращення видимості загроз в мережі. Автоматична аналітика мережевого трафіку на виявлення загроз.», яку прочитав провідний інженер підтримки продажів компанії, Микола Сьомакін.

 У ній були детально розкриті передові можливості Vectra Cognito NDR - платформи виявлення і реагування (Network Detection and Response) – засобу виявлення загроз в мережевому трафіку і реагування на них в режимі реального часу для хмарних середовищ, SaaS, ЦОД і корпоративних інфраструктур, від світового лідера ринку рішень з кібербезпеки, американської компанії Vectra AI.

 Vectra Cognito NDR - це платформа для виявлення мережевих подій і реагування на них, яка використовує штучний інтелект для виявлення поведінки зловмисників і захисту як хостів, так і користувачів, не розшифровуючи дані, завдяки чому забезпечується безпека і конфіденційність, будь то в хмарі, центрі обробки даних, корпоративних мережах або пристроях IoT.

 Що це: Інтелектуальне виявлення загроз і реагування на них для ЦОД, хмарних, SaaS і локальних середовищ

 Як це працює: Cognito збирає мережеві метадані та збагачує їх за допомогою аналітики безпеки на основі машинного навчання

 Можливості інтеграції: Платформа Cognito інтегрується з EDR, SIEM, мережевими екранами та власними/гібридними хмарними рішеннями

Cognito Stream

 Надає масштабовані мережеві метадані з підвищеним рівнем безпеки для використання в інструментах виявлення і реагування, що налаштовуються

Cognito Recall

 Інструментальні засоби для пошуку загроз за допомогою штучного інтелекту – від хмарних робочих навантажень і центрів обробки даних до корпоративних середовищ

Cognito Detect

 Автоматично виявляє поведінку зловмисників і визначає пріоритет зламаних пристроїв, що представляють найбільший ризик

 Доповідь викликала справжній живий інтерес, а також безліч питань в учасників конференції, і викликала цікаві професійні дискусії.

 Неповторна атмосфера артцентру «Львіварня» поряд з великим вибором сортів крафтового пива мали до неформального спілкування, і разом з конкурсами, жартами та подарунками, зробили незабутнім час проведення конференції.

Vectra Al -  надбання компанії NWU для кібербезпеки України

 Завдяки компаніі NWU, що є офіційним дистриб'ютором Vectra Al в Україні, відтепер на вітчизняному IT-ринку стало можливо купити NDR (Network Detection and Response) від світового лідера, що є невід'ємною частиною SOC-тріади.

Купити NDR для SOC або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.