Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • VectraAI

 Компанію Vectra AI, лідера галузі виявлення, розслідування та реагування на гібридні атаки, було відзначено CRN®, брендом The Channel Company, у списку AI 100 2024 року в категорії "Штучний інтелект для кібербезпеки".

 Цей список відзначає постачальників, що знаходяться на передовій революції штучного інтелекту (ШІ), пропонуючи рішення для хмари, центрів обробки даних, пристроїв, програмного забезпечення, аналітики та кібербезпеки.

 Визнання лідерства в інноваціях серед лауреатів AI 100 2024 дозволяє ІТ-каналам створювати власні революційні технологічні стеки ШІ, а також розробляти передові рішення на основі ШІ, необхідні клієнтам.

 Запуск CRN списку AI 100 відбувається в критичний час на ІТ-ринку, оскільки постачальники рішень зараз роблять важливі інвестиції у свої портфелі ШІ, що сприятиме безпрецедентному зростанню можливостей у 2024 році та пізніше.

 Компанія Vectra AI є багаторічним лідером галузі, яка є піонером технологій ШІ в кібербезпеці, роблячи світ безпечнішим та справедливішим. Партнери Vectra AI поділяють це саме прагнення та зосереджені на тому, щоб надавати клієнтам необхідні знання, послуги та технології для захисту їх даних та активів в сучасних умовах гібридних атак.

 За допомогою платформи Vectra AI партнери можуть пропонувати найкращі рішення для виявлення та реагування на загрози, максимізуючи при цьому jména інвестований капітал та забезпечуючи безпечну цифрову трансформацію для клієнтів. Маючи понад 35 патентів на ШІ та виявлення загроз, Vectra AI поєднує свою експертизу в машинному навчанні (ML) та методах ШІ не лише для того, щоб визначати окрему поведінку зловмисників, але й для визначення та пріоритетизації серйозності цих атак. Це передбачає оснащення центрів безпеки (SOC) запатентованою технологією Vectra AI Attack Signal Intelligence™ для забезпечення розширеного виявлення та реагування (XDR) на гібридні атаки швидко та масштабно.

 "Включення до першого в історії списку CRN AI 100 є свідченням нашої здатності ефективно використовувати можливості ШІ для аналізу поведінки зловмисників та автоматичної класифікації, співставлення та пріоритетизації інцидентів безпеки", - сказав Ренді Шірман, віце-президент з глобальних каналів та альянсів Vectra AI. "Рухаючись зі швидкістю сучасних зловмисників гібридних атак та виявляючи поведінку, яку інші інструменти не можуть, Vectra AI прагне надати організаціям такі рішення на основі ШІ, використовуючи свою партнерську програму для розширення цих послуг та допомоги клієнтам у зміцненні загальної безпеки".

 "Ми раді відзначити технологічних постачальників зі списку AI 100 2024 року за їхню відданість просуванню рішень штучного інтелекту в ІТ-каналі", - сказала Дженніфер Фоллетт, віце-президент з контенту США та виконавчий редактор CRN у The Channel Company. "Кожна компанія зі списку заслужила своє місце завдяки своїй відданості допомозі партнерам каналу створювати інноваційні рішення на основі ШІ, які трансформують клієнтів та забезпечують успіх. Ми з нетерпінням чекаємо, який внесок вони зроблять у розвиток передового ШІ в каналі надалі".

 Vectra AI також нещодавно потрапила до списку CRN Security 100 2024 року та посіла два місця у престижному списку CRN® Channel Chiefs 2024 року.

Vectra Al -  надбання компанії NWU для кібербезпеки України

 Завдяки компаніі NWU, що є офіційним дистриб'ютором Vectra Al в Україні, відтепер на вітчизняному IT-ринку стало можливо купити NDR (Network Detection and Response) від світового лідера, що є невід'ємною частиною SOC-тріади.

 VectraAl є лідером виявлення та реагування на гібридні хмарні загрози на основі штучного інтелекту безпеки. Лише Vectra оптимізує штучний інтелект для виявлення методів зловмисників — TTP (Tactics, Techniques, and Procedures) що є основою всіх атак — замість простого попередження про «інші». Отриманий високоточний сигнал про загрозу та чіткий контекст дозволяють командам із кібербезпеки швидко реагувати на загрози та запобігати перетворенню атак на злам.

Платформа та сервіси VectraAl охоплюють публічну хмару, програми SaaS, системи ідентифікації та мережеву інфраструктуру, як локальну, так і хмарну. Організації в усьому світі покладаються на платформу та послуги VectraAl для досягнення стійкості до: програм-здирників, компрометації ланцюга постачання, захоплення ідентифікаційних даних та інших кібератак.

Купити NDR для SOC або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.