Оберіть свою мову

Article icon
 • Новина
 • VectraAI

 Компанія Vectra AI, оголосила про розширення своєї платформи Vectra AI для захисту від нових загроз, пов'язаних із швидким впровадженням інструментів штучного інтелекту з генеративними моделями (GenAI).

  Запатентована технологія Attack Signal Intelligence платформи Vectra AI використовує поведінковий штучний інтелект для захисту від кіберзлочинців, які зловживають GenAI. Це дозволяє командам центрів безпеки (SOC) протистояти атакам GenAI за допомогою штучного інтелекту.

Швидкий розвиток GenAI створює нові загрози

 Зростання використання інструментів GenAI, таких як Microsoft Copilot, підвищує ефективність роботи співробітників, але також створює нові поверхні атак. Великі мови моделей (LLM), що лежать в основі цих інструментів, отримують доступ до конфіденційних корпоративних даних. Таким чином, зловмисники можуть використовувати GenAI для швидшого поширення атак.

Vectra AI протистоїть GenAI за допомогою ШІ

  "Уже понад десять років Vectra AI є лідером у використанні ШІ для боротьби з прогресивними та новими загрозами. Наша місія полягає в тому, щоб забезпечувати найточніші сигнали атак із максимальною швидкістю та масштабом, дозволяючи нам виявляти атаки, які не можуть знайти інші рішення", - сказав Hitesh Sheth, засновник і генеральний директор Vectra AI. "Оскільки все більше підприємств використовують інструменти GenAI для підвищення продуктивності співробітників, команди SOC стикаються з новою атакуючою поверхнею, захистити яку можна лише за допомогою ШІ. Наші нові методи виявлення атак GenAI на основі ШІ дозволяють командам SOC протистояти ШІ зловмисників, працюючи з такою ж швидкістю та масштабом."

Платформа Vectra AI виявляє атаки на основі зловживання Microsoft Copilot

  Захисники SOC повинні використовувати ШІ для боротьби з атаками на основі ШІ. Платформа Vectra AI використовує ШІ та машинне навчання (ML) для виявлення загроз у мережевих, ідентифікаційних, хмарних, SaaS- та GenAI-атаках. Attack Signal Intelligence сортує, співвідносить і пріоритетизує загрози з максимальною точністю, щоб захисники SOC могли ізолювати та стримувати реальні атаки за лічені хвилини. Завдяки додаванню функції виявлення GenAI, платформа Vectra AI дозволяє командам SOC бачити та зупиняти нові методи атак, що використовують інструменти GenAI.

 Тепер платформа Vectra AI виявляє зловмисників, які компрометують обліковий запис і зловживають Microsoft Copilot для M365 для здійснення атак і отримання доступу до конфіденційних програм і даних протягом декількох хвилин.

Для досягнення цього платформа Vectra AI пропонує:

 • Виявлення зловживання Microsoft Copilot, включаючи підозрілий доступ, виявлення даних і методи атак типу "jailbreak".

 • Кореляція та атрибуція виявлень GenAI з ідентифікаторами в Microsoft Entra ID, Microsoft 365, AWS та Active Directory.

 • Пріоритезація виявлень GenAI Microsoft Copilot з виявленнями в мережі (VectraNDR), ідентичності (Vectra ITDR) та хмарі (Vectra CDR).

 • Інтеграція метаданих з мережевих, ідентифікаційних, хмарних та GenAI-атакуючих поверхонь для миттєвого та поглибленого розслідування.

 • Нативні, автоматизовані та керовані дії реагування для блокування хостів і облікових записів, задіяних в атаці.

 "Більше 40% клієнтів Vectra AI в сфері ідентифікації почали використовувати Microsoft Copilot для M365 у своїх підприємствах", - сказав Jeff Reed, директор з продукції Vectra AI. "Це нове розширення платформи Vectra AI допомагає захисникам SOC захищати ідентифікатори та зупиняти зловмисників, які зловживають інструментами GenAI."

Переваги платформи Vectra AI для захисту від атак на основі GenAI:

 • Точність виявлення: Поведінкова ШІ-технологія Vectra AI забезпечує високу точність виявлення GenAI-атак, зменшуючи кількість помилкових спрацьовувань.

 • Швидкість виявлення: Платформа Vectra AI може швидко виявляти GenAI-атаки, що дозволяє командам SOC швидше реагувати та мінімізувати шкоду.

 • Видимість: Платформа Vectra AI забезпечує єдиний погляд на мережеві, ідентифікаційні, хмарні та GenAI-атакуючі поверхні, даючи командам SOC повну видимість атак.

 • Простота використання: Платформа Vectra AI проста у використанні та налаштуванні, що дозволяє командам SOC швидко розгорнути її та почати використовувати.

VectraAl -  надбання компанії NWU для кібербезпеки України

 Vectra AI - це потужне рішення, яке може допомогти організаціям захиститися від атак на основі GenAI. Завдяки своїй здатності точно та швидко виявляти GenAI-атаки, а також забезпечувати видимість та простоту використання, платформа Vectra AI є цінним доповненням до будь-якої програми кібербезпеки.

 Завдяки компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором VectraAl в Україні, відтепер на вітчизняному IT-ринку стало можливо купити NDR (Network Detection and Response) від світового лідера, що є невід'ємною частиною SOC-тріади.

Купити NDR для SOC або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.