Оберіть свою мову

Article icon
 • Новина
 • Infinidat

Компапнія Infinidat, оголосила про випуск нового покоління масивів зберігання даних InfiniBox® G4 на AFA та гібридних конфігураціях.

 Запуск також включає низку значних удосконалень і нових можливостей, які розширюють платформу послуг використання інфраструктури InfiniVerse® компанії, безшовну підтримку гібридної багатохмарної інфраструктури та можливості кібербезпеки. Дотримуючись платформо-орієнтованого підходу, Infinidat представила стратегічне розширення своїх пропозицій Storage-as-a-Service (STaaS) завдяки вдосконаленню платформи InfiniVerse.

 Нові масиви зберігання даних InfiniBox G4 забезпечують удвічі більшу продуктивність порівняно з поточним поколінням рішень InfiniBox і InfiniBox™ SSA II. До їх складу також входить новий варіант оновлення контролера управління життєвим циклом під назвою InfiniVerse Mobius. Цей запуск також включає підтримку публічної хмари Microsoft Azure з InfuzeOS™ Cloud Edition; та вдосконалення провідного в галузі рішення від Infinidat для стійкості до кіберзагроз та відновлення корпоративного кіберсховища InfiniSafe®. Вдосконалення InfiniSafe включають новий автоматичний захист від кіберзагроз (ACP), можливості виявлення кіберзагроз InfiniSafe для середовищ VMware та розширення виявлення кіберзагроз InfiniSafe на спеціально розроблений пристрій резервного копіювання Infinidat InfiniGuard® у другій половині 2024 року.

 "Ми з радістю оголошуємо про нові системи InfiniBox G4 і безліч нових удосконалень, які розширюють нашу платформу InfiniVerse і ініціативи STaaS, можливості кібербезпеки, управління життєвим циклом інфраструктури та підтримку гібридної багатохмарної інфраструктури, що є кульмінацією значних зусиль з розробки продуктів і польової роботи з нашими партнерами та клієнтами", - сказав Phil Bullinger, генеральний директор Infinidat. "Завдяки цим численним удосконаленням Infinidat продовжує зосереджуватися на своїй місії - надати безпрецедентні рішення для зберігання даних і клієнтський досвід підприємствам по всьому світу. Наша відданість цьому проявляється в рішеннях, які ми продовжуємо пропонувати, і в комплексній цінності, яку ми надаємо нашим клієнтам".

 "Нові пропозиції Infinidat для корпоративного зберігання даних дійсно вражають своїм масштабом і розмахом. Сімейство InfiniBox G4 демонструє виняткову продуктивність, функціональні можливості та економічну ефективність", - сказав Paul Rapier, віце-президент з інформаційних технологій Detroit Pistons. "Їхня платформно-орієнтована стратегія, доповнена вдосконаленою InfiniVerse, ґрунтується на вже й так міцній системі. Зусилля компанії щодо підвищення стійкості до кіберзагроз для підприємств, зокрема завдяки новому автоматичному захисту від кіберзагроз InfiniSafe, заслуговують на увагу з точки зору безпеки даних. Крім того, розширена підтримка гібридного хмарного зберігання даних є революційною, спрощуючи операції в гібридному багатохмарному середовищі та забезпечуючи чудові ділові та технічні переваги".

 «Нове сімейство InfiniBox G4 додає новий рівень продуктивності, виходячи за межі вже вражаючих стандартів, встановлених попередніми поколіннями Infinidat. Удосконалення InfiniSafe продовжують послужний список Infinidat щодо інновацій у сфері кібервідмовостійкості та відновлення висококласних корпоративних сховищ. Додавання підтримки Microsoft Azure відкриває нові сегменти клієнтів для Infinidat, спрощуючи впровадження гібридної хмари. Цей випуск є свідченням прихильності компанії створювати рішення корпоративного рівня, яким можна довіряти, і, на щастя, не порушити гроші», — сказав Скотт Сінклер, директор з практики Cloud, інфраструктури та DevOps у Enterprise Strategy Group

 Вдосконалення InfiniSafe продовжують традиції Infinidat в інноваціях у сфері стійкості до кіберзагроз і відновлення високоякісного корпоративного зберігання даних. Додавання підтримки Microsoft Azure відкриває нові сегменти клієнтів для Infinidat, спрощуючи прийняття гібридної хмари. Цей випуск свідчить про відданість компанії створенню рішень корпоративного рівня, яким ви можете довіряти, при цьому не шкодячи вашому бюджету", - сказав Scott Sinclair, директор з практики хмарних рішень, інфраструктури та DevOps в Enterprise Strategy Group.

Наступне покоління інновацій у корпоративному зберіганні даних

 Infinidat запускає значні інновації у своєму портфелі рішень для зберігання даних, оптимізованих завдяки платформо-орієнтованій архітектурі для корпоративного зберігання. Нові рішення компанії включають абсолютно нове сімейство масивів зберігання даних, розроблене з нуля, яке значно розширює стійкість до кіберзагроз і реальну продуктивність додатків Infinidat. Крім того, елементи цього запуску розширюють можливості Infinidat щодо захисту критично важливих даних і спрощення ІТ-операцій у гібридних багатохмарних середовищах.

 Нове рішення InfiniBox G4 є проривом завдяки своєму стрибкоподібному зростанню продуктивності, демонструючи покращення до 2 разів. Рішення InfiniBox SSA G4 все-флеш пропонує масштабовану архітектуру з моделями на 60%, 80% і 100% заповнення, тоді як гібридна система InfiniBox G4 продовжує пропонуватися як повністю заповнена. Нові все-флеш-рішення для зберігання даних також тепер включають компактну модель InfiniBox SSA G4 F1400T, яка потребує лише 14RU, що починається зі 155 терабайт (ТБ) корисної ємності (387 ТБ ефективної ємності) за дуже доступною ціною, забезпечуючи при цьому всі можливості InfiniBox SSA та функції InfuzeOS. Сімейство SSA G4 F1400T можна встановити в стійках центрів обробки даних клієнта або в стійках центрів спільного розміщення.

 Серія InfiniBox G4 представляє новий набір базових елементів, що працюють на InfuzeOS, програмно-визначеному операційній системі зберігання даних Infinidat. G4 розширює межі рішень для зберігання даних корпоративного класу, використовуючи наступне покоління потужних і енергоефективних технологій CPU. PCI Express 5.0 підтримує більш швидкі пристрої з масовою пропускною здатністю та блискавичною швидкістю вводу-виводу. Нові рішення підкріплені гарантіями SLA-орієнтованими, перевіреними на підприємствах гарантіями компанії: продуктивність, 100% доступність, стійкість до кіберзагроз і розширені послуги обробки даних, вбудовані в InfuzeOS.

 На підтримку нової серії InfiniBox Infinidat також представляє нову програму оновлення контролера управління життєвим циклом під назвою InfiniVerse Mobius. Протягом життєвого циклу масиву клієнт матиме можливість оновлювати контролери для підвищення рівня системи зберігання даних і безперешкодно продовжувати її експлуатацію в своїй інфраструктурі даних.

 Цей запуск оголошує про значні вдосконалення в ряді можливостей кіберстійкого зберігання даних і послуг інфраструктури, включаючи:

 • Автоматизований кіберзахист InfiniSafe (ACP) – автоматизована функція кібербезпеки зменшує вікно загрози для кібератак, дозволяючи клієнтам інтегруватись у свої центри безпеки (SOC), управління інформацією та подіями безпеки (SIEM), оркестрування безпеки, автоматизації та реагування (SOAR). програмне забезпечення для кібербезпеки та прості функції системного журналу для менш складних середовищ. Інцидент або подія, пов’язана з безпекою, негайно запускає автоматизовані незмінні знімки даних, забезпечуючи можливість захистити блокові томи та/або файлові системи InfiniBox і InfiniBox SSA II і забезпечити кібервідновлення.

 • InfiniSafe Cyber Detection для InfiniGuard: Виявлення кіберзагроз буде розширено на спеціально розроблений пристрій резервного копіювання InfiniGuard, щоб допомогти підприємствам протистояти кіберзагрозам і швидко відновлюватися після них. Ця перевірена можливість забезпечує високоінтелектуальне сканування та індексування для виявлення ознак кіберзагроз у середовищах резервного копіювання, допомагаючи гарантувати цілісність даних. Покращена версія буде доступна в другій половині 2024 року.

 • Інновації, включені в платформу InfiniVerse. Нові послуги споживання та розширені можливості Storage-as-a-Service покращують здатність закуповувати та використовувати інфраструктуру зберігання. Удосконалення платформи InfiniVerse розроблено, щоб забезпечити легкий, схожий на хмару досвід для підприємств і постачальників послуг у сховищах Infinidat, будь то локальні чи хмарні.

 • InfuzeOS Cloud Edition для Azure – нова підтримка в InfuzeOS Cloud Edition розширює досвід InfiniBox у публічній хмарі Microsoft Azure, додаючи до існуючої підтримки AWS. Ця розширена підтримка хмарних/гібридних мультихмарних розгортань переносить у хмару всі визнані галузевими службами обробки даних і пов’язані з ними переваги Infinidat, включаючи простоту використання, автоматизацію та стійкість кібер-сховищ.

 • InfiniSafe Cyber ​​Detection для InfiniGuard – кібервиявлення буде поширено на спеціальний пристрій резервного копіювання InfiniGuard, щоб допомогти підприємствам протистояти кібератакам і швидко відновлюватися після них. Ця перевірена функція забезпечує високоінтелектуальне сканування та індексування для виявлення ознак кіберзагроз у середовищах резервного копіювання, допомагаючи забезпечити цілісність даних. Покращена версія буде доступна у другій половині 2024 року.

Загалом, цей запуск знаменує собою значні інновації в галузі корпоративного зберігання даних від Infinidat, що пропонує:

 • Збільшену продуктивність: Нові масиви InfiniBox G4 пропонують продуктивність удвічі вищу, ніж попереднє покоління, що робить їх ідеальними для найвимогливіших робочих навантажень.

 • Покращену стійкість до кіберзагроз: Нові функції InfiniSafe забезпечують всебічний захист від кіберзагроз, допомагаючи підприємствам захищати свої дані від постійно зростаючих кіберзагроз.

 • Розширену підтримку гібридної хмари: Підтримка Microsoft Azure та InfiniVerse Mobius полегшує для підприємств керування своїми даними в гібридних багатохмарних середовищах.

 • Знижену вартість: Нові моделі InfiniBox SSA G4 F1400T пропонують доступну ціну, що робить високопродуктивне зберігання даних доступним для більшої кількості підприємств.

 • Infinidat прагне забезпечити підприємства безпрецедентними рішеннями для зберігання даних і клієнтським досвідом. Запуск InfiniBox G4 є значним кроком уперед у цьому напрямку.

Новітня корпоративна система зберігання даних Infinidat для IT-ринку України від компанії  NWU

 Завдяки зусиллям компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Infinidat на території України,  на ринку з’явилася комплексна система зберігання даних Infinibox  -  корпоративне сховище петабайтного масштабу з вражаючими можливостями що є вагомою конкурентною перевагою для бізнесу. 

 Вiдтепер купити в Україні сдх Infinibox може кожна компанія, яка потребує надійної та швидкої схд для свого бізнесу.

 Infinidat допомагає підприємствам та постачальникам послуг розширювати свої конкурентні переваги, які базуються на даних, що масштабуються. Архітектура програмно-визначеного сховища Infinidat забезпечує мікросекундну затримку, 100% доступність і масштабованість при значно нижчій сукупній вартості володіння порівняно із конкуруючими технологіями зберігання. Компанія пропонує портфель корпоративних рішень для зберігання даних для основних та додаткових систем зберігання.

 Купити схд InfiniBox G4 а також InfiniBox SSA II або отримати більш детальну інформацію та замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.