Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Infinidat

  Infinidat, провідний постачальник корпоративних рішень зберігання даних, оголосив, що компанія CRN®, бренд The Channel Company, включила Infinidat до списку Storage 100 2024 року в категорії програмно-визначених сховищ даних (Software Defined Storage).

  Це визнання вже п'ятий рік поспіль, коли Infinidat потрапляє до щорічного списку CRN Storage 100, започаткованого у 2020 році. Список відзначає виробників сховищ, таких як Infinidat, які допомагають партнерам каналу залишатися на передових позиціях завдяки новаторським продуктам та послугам. Окрім потрапляння до списку CRN Storage 100, Infinidat також визнано одним із «50 найкращих постачальників програмно-визначених сховищ даних».

 «Infinidat є першочерговим вибором для партнерів каналу, які прагнуть забезпечити клієнтам конкурентну перевагу, знизити витрати та підвищити надійність високопродуктивного корпоративного сховища», – заявив Ерік Герцог, директор з маркетингу Infinidat. «Включення до списків Storage 100 2024 року та 50 найкращих постачальників програмно-визначених сховищ даних підтверджує, що Infinidat продовжує інновації та пропонує потужну технічну та комерційну цінність для наших партнерів каналу та клієнтів. Ми в захваті від того, що CRN вп'яте поспіль визнає Infinidat постачальником корпоративних рішень зберігання даних у списку Storage 100, який є ключовим довідником для партнерів».

 Рішення про постачальника сховища часто приймаються на основі списку Storage 100, який є цінним ресурсом для пошуку виробників, що розуміють потреби партнерів на складному ринку зберігання даних. Компанії зі списку Storage 100 є лідерами галузі в таких сферах, як програмно-визначене сховище даних, відновлення даних, спостережність та стійкість, а також компоненти сховищ. Список «50 найкращих постачальників програмно-визначених сховищ даних» відзначає компанії, які впроваджують програмні можливості, сервіси та хмарне підключення до технологій зберігання.

 «Список CRN Storage 100 2024 року виокремлює постачальників, що є лідерами в інноваціях зберігання даних та мають чіткий фокус на партнерстві з каналами збуту», – сказала Дженніфер Фоллетт, віце-президентка з контенту США та виконавча редакторка CRN, The Channel Company. «Нам приємно відзначити цих новаторів у сфері зберігання даних та визнати, як їхні технологічні досягнення відкривають шлях до успіху партнерів по всьому каналу».

 Редакційна команда CRN відібрала компанії до цьогорічного списку Storage 100 за їхню послідовну відданість розвитку інновацій у технологіях зберігання даних та побудові стратегічних партнерств з каналами збуту, що посилює їхні пропозиції на ринку.

Новітня корпоративна система зберігання даних Infinidat для IT-ринку України від компанії  NWU

 Завдяки зусиллям компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Infinidat на території України,  на ринку з’явилася комплексна система зберігання даних Infinibox  -  корпоративне сховище петабайтного масштабу з вражаючими можливостями що є вагомою конкурентною перевагою для бізнесу. 

 Вiдтепер купити в Україні сдх Infinibox може кожна компанія, яка потребує надійної та швидкої схд для свого бізнесу.

 Infinidat допомагає підприємствам та постачальникам послуг розширювати свої конкурентні переваги, які базуються на даних, що масштабуються. Архітектура програмно-визначеного сховища Infinidat забезпечує мікросекундну затримку, 100% доступність і масштабованість при значно нижчій сукупній вартості володіння порівняно із конкуруючими технологіями зберігання. Компанія пропонує портфель корпоративних рішень для зберігання даних для основних та додаткових систем зберігання.

 Купити схд InfiniBox SSA II або отримати більш детальну інформацію та замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.