Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Infinidat

Компанія Infinidat, провідний постачальник корпоративних рішень для зберігання даних, названа лідером у магічному квадранті Gartner 2023 року в галузі первинних систем зберігання даних. Це вже шостий рік поспіль, коли Gartner визнає лідерство Infinidat в галузі корпоративних систем зберігання даних, у тому числі п'ять років у категорії первинних систем зберігання даних та один рік у категорії дискових масивів загального призначення.

Відповідно до критеріїв Gartner, «постачальники з квадранта лідерів мають найвищі сукупні бали за здатність до реалізації та повноту бачення. Лідер володіє часткою ринку, авторитетом, а також можливостями маркетингу та продажів, необхідними для стимулювання прийняття нових технологій. Ці постачальники демонструють чітке розуміння потреб ринку. Вони є новаторами та лідерами думки, які мають чітко сформульовані плани, які клієнти та потенційні клієнти можуть використовувати при розробці своїх інфраструктур та стратегій зберігання даних. Крім того, лідери представлені в трьох основних географічних регіонах, мають стабільні фінансові показники та широкі ініціативи».

«Компанія Infinidat вшосте визнана лідером магічного квадранта Gartner в галузі первинних систем зберігання даних. Ми вважаємо, що це визнання продовжить спиратися на нашу динаміку впевненого зростання реалізацій у 2023 році, коли ми досягли 29% зростання порівняно з аналогічним періодом минулого року у першій половині року та розширили наш портфель за допомогою рішення InfiniSafe Cyber Detection, а також безперебійної інтеграції гібридної хмари з нашою InfuzeOS Cloud Edition у середовищі Amazon Web Services (AWS). Infinidat лідирує у забезпеченні стійкості корпоративних кіберсховищ, консолідації сховищ, автономної автоматизації та дуже високої рентабельності інвестицій. Ми вважаємо, що потрапляння в Магічний квадрант підтверджує наше бачення корпоративного сховища, а також нашу здатність його реалізовувати. Це продовжить стимулювати та покращувати цифрову трансформацію наших клієнтів, кібербезпеку та ініціативи з економії витрат», -  сказав Phil Bullinger, генеральний директор Infinidat.

Infinidat отримав 479 відгуків кінцевих користувачів первинних масивів зберігання даних на порталі Gartner Peer Insights, причому InfiniBox SSA отримав 4,9 зірки з 5 станом на 18 вересня, а InfiniBox отримав 4,9 зірки з 5, станом на 18 вересня. Крім того, 100% рецензентів InfiniBox SSA «порекомендували б» InfiniBox SSA своїм колегам,  97% рецензентів InfiniBox «порекомендували б» InfiniBox своїм колегам.

Клієнтська база Infinidat значною мірою входить до списків Fortune 500 та Global 2000. Нижче наведено приклади оглядів Gartner Peer Insights для платформ зберігання даних InfiniBox та InfiniBox SSA II:

  • «Чудове рішення масиву зберігання даних і неперевершена підтримка» – IT-менеджер у галузі програмного забезпечення
  • «Чудова підтримка, чудовий продукт та чудовий партнер», – директор із технологій телекомунікаційної галузі
  • «Infinidat — це золотий стандарт для корпоративних систем зберігання даних» — керівник відділу зберігання даних у банківській галузі
  • «Абсолютно жодного простою. Сім років, вісім систем Infinidat, нульовий час простою" – Хмарний інженер, охорона здоров’я та біотехнології
  • «Infinidat ідеально відповідає нашим потребам… 100% безвідмовної роботи протягом останніх 6 років» – технічний експерт у фінансовій галузі

Новітня корпоративна система зберігання даних Infinidat для IT-ринку України від компанії  NWU

Завдяки зусиллям компанії NWU, що э офіційним дистриб'ютором Infinidat на території України,  на ринку з’явилася комплексна система зберігання даних Infinibox  -  корпоративне сховище петабайтного масштабу з вражаючими можливостями що є вагомою конкурентною перевагою для бізнесу.

Infinidat допомагає підприємствам та постачальникам послуг розширювати свої конкурентні переваги, які базуються на даних, що масштабуються. Архітектура програмно-визначеного сховища Infinidat забезпечує мікросекундну затримку, 100% доступність і масштабованість при значно нижчій сукупній вартості володіння порівняно із конкуруючими технологіями зберігання. Компанія пропонує портфель корпоративних рішень для зберігання даних для основних та додаткових систем зберігання.

Отримати більш детальну інформацію щодо рішень InfiniBox™ SSA II або гібридних масивів InfiniBox та замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.