Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Infinidat

Компанія Infinidat, провідний постачальник корпоративних рішень для зберігання даних, отримала відзнаку Gartner Peer Insights “Вибір клієнтів 2023 року” у номінації  Primary Storage. Це вже четвертий рік поспіль, коли Infinidat був визнаний Gartner Peer Insights Customers' Choice на основі відгуків та оцінок кінцевих користувачів по всьому світу.

«Ми вважаємо, що визнання Infinidat нагородою Gartner Peer Insights Customers Choice підкреслює цінність для бізнесу та технічні досягнення, які подобаються нашим клієнтам у наших корпоративних рішеннях для зберігання даних. Забезпечення виняткової якості обслуговування клієнтів займає центральне місце у нашій стратегії, що неодноразово підтверджувалось незалежними відгуками клієнтів. Ми вважаємо, що це визнання Gartner Peer Insights вже четвертий рік відображає нашу незмінну тверду відданість успіху наших клієнтів», – сказав Філ Буллінджер, генеральний директор Infinidat.

Згідно з правилами, «Постачальники, розміщені у верхньому правому квадранті «Голос клієнта», відзначаються відзнакою Gartner Peer Insights Customers’ Choice, позначеною значком Customers’ Choice. Визнані постачальники відповідають або перевищують як середній ринковий рівень загального досвіду, так і середній ринковий інтерес користувачів і сприйняття».

Станом на 2 травня 2023 р. компанія Infinidat отримала 454 відгуки від перевірених клієнтів із середньою загальною оцінкою 4,9 зірки з 5 на ринку первинних масивів зберігання. Крім того, 98% клієнтів заявили про свою готовність рекомендувати Infinidat своїм колегам.

Відгуки клієнтів

Нижче наведено приклади відгуків, нещодавно опублікованих користувачами Infinidat на сайті Gartner Peer Insights:

«Infinidat – це золотий стандарт для корпоративних сховищ. Із самого початку використання Infinidat я міг сказати, що це було правильним рішенням для нас. Рішення від Infinidat вирізняється не тільки стійкістю до відмов, доступною ціною і високою функціональністю, але і першокласною роботою служби підтримки. У мене ніколи не було поганого досвіду роботи з їхнім допоміжним персоналом». - Супервайзер складських операцій у банківській сфері.

«5 зірок цьому продукту… Нині ми маємо більше дюжини масивів Infinidat на поверсі нашого центру обробки даних. Запускаємо у них Production із навантаженням 8к VMs. Їхній графічний інтерфейс простий в освоєнні…. У порівнянні з більшими компаніями в цій галузі підтримка Infinidat набагато краща. Я настійно рекомендую цю платформу зберігання даних іншим компаніям, які бажають їх оновити». - Інженер зі зберігання у фінансовій індустрії.

«Найкраще сховище у своєму класі». – Головний системний інжиніринг у банківській сфері.

«По закінченні семи років Infinidat, як і раніше, залишається для мене найкращим досвідом роботи з клієнтами. Інженери служби підтримки дуже добре навчені та, як правило, мають багаторічний досвід роботи в Infinidat, а також в одному або кількох постачальниках застарілих систем зберігання... Через сім років нам ще не доводилося стикатися з простоями системи Infinidat. Це дуже показово», – інженер із хмарних обчислень у галузі охорони здоров'я та біотехнологій.

«Найкраща продуктивність, економічність та виключне обслуговування клієнтів, з якими я коли-небудь стикався», – старший інженер систем банківської галузі.

"Зберігання  даних в кращому вигляді", – інженер зі зберігання в охороні здоров'я та біотехнологічної галузі.

«Усі наші розгортання InfiniBox пройшли гладко. Отже, на цей час у мене немає нічого, що я зробив інакше…. Дуже стабільна та високопродуктивна підсистема зберігання. Простота використання та низькі адміністративні витрати. Постійні інновації та покращення продукту. Найкращий досвід віддаленої підтримки. Служба підтримки заздалегідь звертається при виявленні проблем». – Старший технічний архітектор у сфері послуг.

«Infinidat - це величезний цінний актив від покупки до підтримки. Продукти Infinidat стали ковтком свіжого повітря для наших груп підтримки та адміністраторів – від розрахунку вартості до постачання, встановлення та постійної підтримки». – Провідний інженер з інфраструктури у страховій галузі.

«Чому всі наші постачальники не можуть більше бути схожими на Infinidat?» – Системний адміністратор у сфері ІТ-послуг.

Про Gartner Peer Insights

Gartner Peer Insights – це онлайн-платформа рейтингів та оглядів програмного забезпечення та IT-послуг, які пишуть та читають ІТ-фахівці та спеціалісти, які приймають рішення в галузі технологій. Мета полягає в тому, щоб допомогти ІТ-керівникам приймати більш виважені рішення про покупки та допомогти постачальникам технологій покращити свої продукти, отримуючи об'єктивні та неупереджені відгуки від своїх клієнтів. Gartner Peer Insights містить понад 350 000 підтверджених відгуків на більш ніж 340 ринках.

Про Infinidat

Infinidat допомагає підприємствам та постачальникам послуг розширювати свої конкурентні переваги, які базуються на даних, що масштабуються. Архітектура програмно визначеного сховища Infinidat забезпечує мікросекундну затримку, 100% доступність і масштабованість при значно нижчій сукупній вартості володіння порівняно із конкуруючими технологіями зберігання. Компанія пропонує портфель корпоративних рішень для зберігання даних для основних та додаткових систем зберігання.

Завдяки компанії Infinidat на ринку з’явилася комплексна система зберігання даних Infinibox – корпоративне сховище петабайтного масштабу з вражаючими можливостями що є вагомою конкурентною перевагою для бізнесу.

Штаб-квартира корпорації знаходиться в Герцлії, Ізраїль, а штаб-квартира в США – в Уолтем, штат Массачусетс.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.