Оберіть свою мову

Article icon
 • Новина
 • Infinidat

 Компанія Infinidat, провідний постачальник корпоративних рішень для зберігання даних, оголосив про нагороду Customers’ Choice 2024 від компанії Gartner Peer Insights  в рамках програми "Voice of the Customer".

 Це вже другий рік поспіль, коли Infinidat отримує цю нагороду від Gartner Peer Insights. Загалом, Infinidat чотири рази був відзначений нагородою Gartner Peer Insights Customers’ Choice для первинних сховищ даних: у 2023, 2021, 2020 та 2019 роках.

 “Ми раді, що Infinidat визнано Gartner Peer Insights Customers’ Choice в Північній Америці два роки поспіль і загалом чотири рази. Ми вважаємо, що це підкреслює довіру підприємств до Infinidat щодо розширення можливостей та ємності їхньої інфраструктури даних за допомогою наших передових, стійких до кіберзагроз рішень зберігання даних”, - сказав Phil Bullinger, генеральний директор Infinidat.

 “Ми вважаємо, що численні позитивні відгуки клієнтів, які ми постійно отримуємо на сайті Gartner Peer Insights, демонструють, як ми забезпечуємо винятковий клієнтський досвід та значно спрощуємо керування сховищами даних завдяки автономній автоматизації, при цьому суттєво знижуючи капітальні та операційні витрати. Наша відданість успіху клієнтів не тільки залишається непохитною, але й є комплексною, починаючи від впровадження та закінчуючи постійним управлінням”.

 Згідно з дослідженням: “Постачальники, що потрапили до верхнього правого квадранта сегментних діаграм, отримують визнання Customers’ Choice Segment Distinction (Відзнака вибору клієнтів сегмента). Ці постачальники відповідають або перевищують середній показник загального досвіду, а також середній рівень зацікавленості та використання користувачів для даного сегмента.”

 Станом на 5 березня 2024 року Infinidat отримав 492 оцінки для InfiniBox® та InfiniBox™ SSA із середньою загальною оцінкою 4,9 зірок з 5 на ринку масивів первинних сховищ даних. Більше того, 98% клієнтів висловили готовність рекомендувати Infinidat своїм колегам.

Приклади відгуків клієнтів на сайті Gartner Peer Insights:

 • “Чудова продуктивність! Продуктивність InfiniBox SSA вражає, без жодної кривої навчання порівняно зі звичайним InfiniBox”, — старший консультант з ІТ у сфері охорони здоров'я та біотехнологій
 • “Першокласне сховище на ринку”, — провідний інженер системної інженерії у сфері фінансів
 • “Відмінна вартість, продуктивність та підтримка є найкращими у своєму класі порівняно з іншими постачальниками в цій сфері сховищ”, — інженер з сховищ даних у різноманітній галузі
 • “Продукт не викликає занепокоєння. Infinidat дійсно спростив керування сховищами. Вони розробили чудову архітектуру в поєднанні з дуже простим графічним інтерфейсом користувача”, — ІТ-аналітик у сфері послуг
 • “Чудова продуктивність та легкість використання”,— архітектор інфраструктури та хмар у сфері страхування
 • “Infinidat — чудова компанія, з якою можна співпрацювати в питаннях зберігання даних”, — провідний інженер інфраструктури у сфері охорони здоров'я та біотехнологій
 • “Надійна платформа, висока доступність та чудова підтримка клієнтів.” — інженер систем у сфері фінансів
 • “Чудовий досвід "білих рукавичок" у питаннях підтримки та продажів. Гнучкі моделі ціноутворення”, — інженер систем у сфері фінансів
 • “Infinidat перевершив наші очікування щодо продуктивності, надійності, експлуатаційної ефективності та персонального обслуговування клієнтів”, — провідний архітектор мережевих систем у сфері виробництва

Про Gartner Peer Insight

 Gartner Peer Insights — це онлайн-платформа для оцінок та відгуків про ІТ, програмне забезпечення та послуги, які пишуть та читають ІТ-фахівці та особи, що приймають рішення щодо технологій. Мета платформи — допомогти ІТ-лідерам приймати більш обґрунтовані рішення щодо покупок та допомогти постачальникам технологій вдосконалювати свої продукти, отримуючи об'єктивні та неупереджені відгуки від своїх клієнтів. Gartner Peer Insights містить понад 350 000 перевірених відгуків у більш ніж 340 напрямках.

Новітня корпоративна система зберігання даних Infinidat для IT-ринку України від компанії  NWU

 Завдяки зусиллям компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Infinidat на території України,  на ринку з’явилася комплексна система зберігання даних Infinibox  -  корпоративне сховище петабайтного масштабу з вражаючими можливостями що є вагомою конкурентною перевагою для бізнесу. 

 Вiдтепер купити в Україні сдх Infinibox може кожна компанія, яка потребує надійної та швидкої схд для свого бізнесу.

 Infinidat допомагає підприємствам та постачальникам послуг розширювати свої конкурентні переваги, які базуються на даних, що масштабуються. Архітектура програмно-визначеного сховища Infinidat забезпечує мікросекундну затримку, 100% доступність і масштабованість при значно нижчій сукупній вартості володіння порівняно із конкуруючими технологіями зберігання. Компанія пропонує портфель корпоративних рішень для зберігання даних для основних та додаткових систем зберігання.

 Купити схд InfiniBox SSA II або отримати більш детальну інформацію та замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.