Оберіть свою мову

Article icon
 • Новина
 • Infinidat

Аналітична фірма DCIG визнала InfiniBox™ SSA II одним із найкращих у світі надзвичайно безпечних повних флеш-масивів (AFA) для корпоративного зберігання даних.

  Це високе місце ґрунтується на незалежному дослідженні ринку AFA, проведеному DCIG, з особливим акцентом на стійкість і відновлення сховищ даних у разі кібератак. Звіт «2024-25 DCIG Top 5 Cyber Secure High-End All Flash Arrays Report» уже доступний.

  «Визнання InfiniBox SSA II одним із 5 найкращих надзвичайно безпечних AFA у світі підтверджує, що рішення Infinidat для первинного зберігання даних є не тільки найшвидшим повністю флеш-масивом з провідною в галузі ультра низькою затримкою, але й визнаним рішенням для стійкого до кібератак зберігання даних», – сказав Ерік Герцог, директор з маркетингу Infinidat. «З моменту, коли ми представили революційні можливості InfiniBox SSA з нашим програмним забезпеченням для зберігання InfiniSafe та платформою InfiniVerse, Infinidat переосмислила стійкість і відновлення даних для корпоративного зберігання. Завдяки безпрецедентній гарантії, InfiniBox SSA II забезпечує відновлення даних підприємствами та постачальниками послуг майже миттєво після кібератаки, значно знижуючи вплив програм-вимагачів і шкідливого програмного забезпечення та заощаджуючи компаніям час і кошти».

 Стійкість до кібератак є однією з найважливіших і найбільш затребуваних вимог сучасних підприємств для забезпечення виняткової кібербезпеки та протидії кібератакам у всьому сховищі даних та інфраструктурі даних. Функції кібербезпеки InfiniSafe® від Infinidat у рішенні InfiniBox SSA II поєднують незмінні знімки даних, логічне повітряне розділення, огороджене середовище для цифрової експертизи, виявлення кіберзагроз і практично миттєве відновлення даних, що гарантовано відбувається менш ніж за хвилину. Infinidat використовує штучний інтелект (ШІ) / машинне навчання (ML) для глибокого сканування на рівні вмісту даних, щоб виявляти скомпрометовані дані. InfiniBox SSA II створює приватну мережу, ізольовану для перевірки даних, що полегшує критичний крок – ідентифікацію чистої копії даних для надійного та швидкого відновлення.

 «Наявність надзвичайно безпечного повністю флеш-масиву є необхідністю для підприємств для захисту даних від зловмисників і забезпечення безпеки всієї інфраструктури зберігання даних, а також для максимізації бізнес-переваг шляхом автоматизації та консолідації робочих навантажень на більш продуктивній платформі повністю флеш-масивів», – сказав Дейв Раффо, консультант-аналітик DCIG. «Застарілий повністю флеш-масив без вбудованих функцій кібербезпеки вже застарів і є потенційною величезною відповідальністю в сучасному світі постійних кібератак. Наш список 5 найкращих надзвичайно безпечних високопродуктивних повністю флеш-масивів є майбутнім корпоративного зберігання даних. InfiniBox SSA II посіла перше місце завдяки передовим функціям стійкості до кібератак на своїй платформі, у поєднанні з продуктивністю, масштабованістю, 100% доступністю та рентабельністю, які потрібні підприємствам».

 InfiniBox SSA II – це високопродуктивний повністю флеш-масив Infinidat, призначений для місіо критичних робочих навантажень, які потребують найвищої продуктивності прикладних програм у реальних умовах. Він інтегрований з платформою InfiniVerse®, яка прискорює штучний інтелект для IT-операцій (AIOps) для автоматизації та оптимізації управління сховищем, використовує аналітику на основі штучного інтелекту з прогнозуванням і полегшує управління гібридними впровадженнями зберігання даних у хмарі.

 Окрім створення кібербезпечної, ефективної та динамічної інфраструктури корпоративного зберігання даних, InfiniBox SSA II дозволяє клієнтам не лише мати оптимальну продуктивність програм та робочих навантажень, але й забезпечує значну консолідацію зберігання даних, значно перетворюючи продуктивність зберігання даних, забезпечуючи чудову надійність та знижуючи CAPEX та OPEX. SSA II забезпечує ту ж 100% доступність, обслуговування на найвищому рівні та нижчу загальну вартість володіння, які визначають визнаний в галузі досвід клієнтів InfiniBox®.

Ключові характеристики InfiniBox SSA II:

 • Найвища продуктивність: InfiniBox SSA II забезпечує найнижчу затримку в галузі, що робить його ідеальним для критично важливих робочих навантажень.

 • 100% доступність: InfiniBox SSA II гарантує 100% доступність даних, що робить його надійним вибором для підприємств, які не можуть дозволити собі простою.

 • Масштабованість: InfiniBox SSA II можна масштабувати, щоб відповідати мінливим потребам вашого бізнесу.

 • Економічність: InfiniBox SSA II пропонує найнижчу загальну вартість володіння (TCO) у своєму класі.

 • Кібербезпека: InfiniBox SSA II оснащений функціями кібербезпеки InfiniSafe®, які захищають ваші дані від кібератак.

InfiniBox SSA II – це ідеальне рішення для:

 • Підприємств, яким потрібна найвища продуктивність для своїх місіокритичних робочих навантажень.

 • Підприємств, які не можуть дозволити собі простою.

 • Підприємств, яким потрібне масштабоване рішення, яке може рости разом з їхнім бізнесом.

 • Підприємств, які шукають економічне рішення для зберігання даних.

 • Підприємств, яким потрібна кібербезпечна платформа для зберігання даних.

Новітня корпоративна система зберігання даних Infinidat для IT-ринку України від компанії  NWU

 Завдяки зусиллям компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Infinidat на території України,  на ринку з’явилася комплексна система зберігання даних Infinibox  -  корпоративне сховище петабайтного масштабу з вражаючими можливостями що є вагомою конкурентною перевагою для бізнесу. 

 Вiдтепер купити в Україні сдх Infinibox може кожна компанія, яка потребує надійної та швидкої схд для свого бізнесу.

 Infinidat допомагає підприємствам та постачальникам послуг розширювати свої конкурентні переваги, які базуються на даних, що масштабуються. Архітектура програмно-визначеного сховища Infinidat забезпечує мікросекундну затримку, 100% доступність і масштабованість при значно нижчій сукупній вартості володіння порівняно із конкуруючими технологіями зберігання. Компанія пропонує портфель корпоративних рішень для зберігання даних для основних та додаткових систем зберігання.

 Купити схд InfiniBox SSA II або отримати більш детальну інформацію та замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.