Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Infinidat

Компанія Infinidat, провідний постачальник корпоративних рішень для зберігання даних, оголосила про те, що рішення InfiniBox SSA II стало переможцем на саміті Flash Memory Summit 2023. Рішення Infinidat на основі флеш-накопичувачів було визнано «Найінноваційнішою гіперскейл-реалізаціею».

InfiniBox SSA II продовжує залишатися найшвидшим у галузі масивом флешпам'яті з безпрецедентно низькою затримкою та неперевершеною кіберстійкістю.

«InfiniBox SSA II продовжує підійматипланку продуктивності корпоративних систем зберігання даних, кіберстійкості та економічної ефективності. Отримання нагороди «Найінноваційніша гіперскейл-реалізація» на саміті Flash Memory Summit підтверджує цінність нашого рішення для підприємств та спільноти гіперскейлерів. Другий рік поспіль наше рішення InfiniBox SSA II отримує визнання та почесну нагороду на конференції FMS. Саме тут найкращі з найкращих флеш-рішень опиняються у центрі уваги, і ми раді, що Infinidat знову опинився у колі переможців», — сказав Eric Herzog, директор з маркетингу Infinidat.

«Клієнтам, які використовують гіперскейлери, потрібна кіберстійкість та консолідація сховищ, що охоплює багатопетабайтну інфраструктуру зберігання даних, яка може забезпечити привабливу сукупну вартість володіння. Ми з гордістю відзначаємо Infinidat за рішення InfiniBox SSA II з підвищеною кіберстійкістю, що забезпечується InfiniSafe. Це допомагає корпоративним клієнтам виявляти кібератаки та відновлюватись після них. У випадку із клієнтом фінансових послуг зі списку Fortune 50 рішення Infinidat призвело до скорочення загальної кількості масивів зі більш ніж 120 масивів зберігання даних до всього лише 40 масивів Infinidat. Ця багатопетабайтна система дозволила заощадити кілька мільйонів доларів», - сказав Jay Kramer, голова програми нагородження та президент Network Storage Advisors Inc.

InfiniBox SSA II використовує 100% твердотілову технологію постійного зберігання, яка у поєднанні з Neural Cache та програмними досягненнями компанії з автономною автоматизацією виводить продуктивність на новий рівень. Новий InfiniBox SSA II забезпечує меншу затримку, ніж будь-яка інша корпоративна платформа зберігання даних у галузі, забезпечуючи безпрецедентну затримку до 35 мікросекунд, що забезпечує оптимальну продуктивність реальних додатків та робочих навантажень.

Крім того, InfiniBox SSA II забезпечує 100% доступність, рівень обслуговування «в білих рукавичках» та нижчу сукупну вартість володіння, що визначає визнаний у галузі рівень обслуговування клієнтів InfiniBox. Компанія пропонує комплексний портфель корпоративних рішень для зберігання даних та кіберстійкості, які базуються на загальній програмній архітектурі для платформ InfiniBox, InfiniBox SSA II та InfiniGuard, включаючи рішення Infinidat для забезпечення стійкості кіберсховищ — InfiniSafe. InfiniBox SSA II доступний з гнучкими варіантами використання, включаючи сховище як послугу з програмою Infinidat FLX, місткість на вимогу з моделлю еластичного ціноутворення Infinidat та традиційну покупку.

Новітня корпоративна система зберігання даних Infinidat для IT-ринку України від компанії NWU

Завдяки зусиллям компанії NWU, що э офіційним дистриб'ютором Infinidat на території України, на ринку з’явилася комплексна система зберігання даних Infinibox - корпоративне сховище петабайтного масштабу з дивовижнимиможливостями що є вагомою конкурентною перевагою для бізнесу.

Infinidat допомагає підприємствам та постачальникам послуг розширювати свої конкурентні переваги, які базуються на даних, що масштабуються. Архітектура програмно визначеного сховища Infinidat забезпечує мікросекундну затримку, 100% доступність і масштабованість при значно нижчій сукупній вартості володіння порівняно із конкурентними технологіями зберігання. Компанія пропонує портфель корпоративних рішень для зберігання даних для основних та додаткових систем зберігання.

Отримати більш детальну інформацію щодо рішень InfiniBox™ SSA II або гібридних масивів InfiniBox та замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.