Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Infinidat

 Компанія Infinidat, провідний постачальник корпоративних рішень для зберігання даних, отримала золоту нагороду від TechTarget за систему InfiniBox SSA II, як «Продукт року для зберігання даних» у категорії «Диски та дискові підсистеми» на 22-му щорічному конкурсі продуктів.

 Нова модель сімейства InfiniBox SSA, визнана одним з найкращих у світі корпоративних масивів зберігання даних 2023 року. Вона забезпечує вдвічі більшу корисну місткість, дозволяючи розширити можливості цього флеш-масиву, а також нову гнучку архітектуру, що масштабується, та дозволяє ширшому загалу підприємств використовувати можливості сучасної технології зберігання даних Infinidat. 

 TechTarget наголосив на ключовому факторі, який відрізняє InfiniBox SSA від конкурентів: «Наші судді високо оцінили збільшення місткості пропозиції до 6,635 петабайт після стиснення, а також його архітектуру зберігання, що масштабується, та дозволяє користувачам купувати сховище по-новому. Розумний спосіб впровадити, по суті, кілька моделей в одній системі - 60%, 80% або 100% налаштованих, з можливістю легкого оновлення з кроком 20%", - прокоментував один з суддів TechTarget

 InfiniBox SSA II - це найшвидший у галузі масив флешпам'яті з безпрецедентною затримкою у 35 мікросекунд, що дозволяє корпоративним клієнтам отримати оптимальну продуктивність додатків та робочих навантажень, спростити суттєву консолідацію сховища, підвищити ефективність та скоротити капітальні та експлуатаційні витрати. Замість того, щоб від початку стійка була повністю заповнена модулями SSD, новітня модель InfiniBox SSA II може бути заповнена відповідно до вимог клієнта, та потім може розширюватися, скорочуючи початкову ціну за InfiniBox SSA II без шкоди для продуктивності.

 TechTarget також похвалив InfiniBox SSA II за «екологічніший аспект продукту, який забезпечує вдвічі більшу ємність при тій самій потужності та витратах енергії на охолодження». Подвоєння потужності SSA II дає підприємствам можливість створити більш екологічний центр обробки даних, одночасно знижуючи сукупну вартість володіння в порівнянні з тим, що зараз можуть запропонувати інші системи. Зниження енергоспоживання на один ефективний Петабайт внаслідок збільшення місткості стійки того ж розміру (одна стійка заввишки 42U) відповідає вимогам сталого розвитку та виконує обіцянки екологічно чистих ІТ. Підвищення стійкості призводить до підвищення рентабельності інвестицій (ROI).

 «Оскільки покупцям корпоративних систем зберігання даних все частіше потрібні вища місткість, вища продуктивність, простіші у використанні інструменти адміністрування та безпрецедентна стійкість кіберсховищ, компанія Infinidat, випустила рішення InfiniBox SSA II, лідера, як в галузі інновацій, так і в якості обслуговування клієнтів. Забезпечуючи велику гнучкість та контроль для ІТ-команд, InfiniBox SSA II ідеально підходить для підприємств, яким потрібні високопродуктивні рішення», — сказав Scott Sinclair, керівник практики Enterprise Strategy Group.

 Переможець був обраний за такими критеріями: інновації, продуктивність, простота інтеграції в наявне середовище, простота використання та управління, функціональність та вартість.  Стаття TechTarget наголошує: «Зручність використання була особливо важливою цього року, оскільки судді були вражені продуктами, які спрощують завдання ІТ-адміністратора». Цього року на конкурс було подано 50 заявок у всіх категоріях.

 «Ми дуже раді, що InfiniBox SSA II знову піднявся на вершину п'єдесталу як “Продукт року для зберігання даних” у головному конкурсі TechTarget. Ця золота нагорода підтверджує цінність, яку забезпечує розширений InfiniBox SSA II. Модель більшої місткості з можливістю масштабування розширює потужний набір можливостей флеш-накопичувачів у поєднанні зі 100-відсотковою доступністю, простотою використання та автономною автоматизацією. Платформа InfiniBox SSA II вважається одним із найбільш кіберстійких та надійних рішень зберігання даних у галузі. Це рішення світового класу є однією з головних причин того, що Infinidat змогла встановити новий стандарт у сфері корпоративних систем зберігання даних»,  — сказав Eric Herzog, директор з маркетингу Infinidat.

 Ця нагорода є третьою золотою медаллю, яку Infinidat отримав від TechTarget за останні два роки.

Новітня корпоративна система зберігання даних Infinidat для IT-ринку України від компанії  NWU

 Завдяки зусиллям компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Infinidat на території України, на ринку з’явилася комплексна система зберігання даних Infinibox, яку тепер можна замовити та купити у NWU, та отримати корпоративне сховище петабайтного масштабу з дивовижними можливостями що є вагомою конкурентною перевагою для бізнесу. 

 Infinidat допомагає підприємствам та постачальникам послуг розширювати свої конкурентні переваги, які базуються на даних, що масштабуються. Архітектура програмно-визначеного сховища Infinidat забезпечує мікросекундну затримку, 100% доступність і масштабованість при значно нижчій сукупній вартості володіння порівняно із конкурентними технологіями зберігання. Компанія пропонує портфель корпоративних рішень для зберігання даних для основних та додаткових систем зберігання.


Отримати більш детальну інформацію щодо рішень InfiniBox™ SSA II або гібридних масивів InfiniBox та замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.