Оберіть свою мову

  • Waterfall Security
SCADA

Однонаправлені шлюзи безпеки Waterfall Unidirectional Security Gateways забезпечують безпечну інтеграцію IT / OT. Шлюзи замінюють міжмережеві екрани в промислових мережевих середовищах, забезпечуючи абсолютний захист систем управління та операційних мереж від атак, що виходять із зовнішніх мереж.

Шлюзи забезпечують моніторинг постачальників, промислові хмарні сервіси і наочність операцій для сучасних підприємств і клієнтів.

 Однонаправлені шлюзи реплікують сервери, емулюють промислові пристрої і переводять промислові дані в хмарні формати. У результаті технологія Unidirectional Gateway являє собою заміну міжмережевих екранів за принципом «вмикай і працюй», без вразливостей і проблем обслуговування, які завжди супроводжують розгортання брандмауера.

Однонаправлені шлюзи містять як апаратні, так і програмні компоненти. Апаратні компоненти мають модуль TX, що містить оптоволоконний передавач / лазер, і модуль RX, що містить оптичний приймач, але без лазера.

Компоненти апаратного забезпечення – передавач, оптоволоконний кабель і приймач (або технологія з основними діодами) – поряд із програмними компонентами забезпечують односторонню передачу і реплікацію серверної інформації з промислової мережі управління в зовнішню мережу, щоб запобігти поширенню будь-якого вірусу, атаки DOS, людської помилки і будь-якої кібератаки на захищену мережу.