Оберіть свою мову

  • Sensibo

  • Sensibo
 

Sensibo Pure

Найдосконаліший у світі розумний очищувач повітря, який збереже ваше здоров’я та енергію.

Бережіть повітря, яким дихаєте

Візьміть під контроль якість повітря в приміщенні та змініть спосіб дихання за допомогою Sensibo Pure. Погана якість повітря в приміщенні може спричинити низку наслідків для здоров’я: втрата уваги, поганий сон, спалахи алергії та звичайні хвороби.

Перестаньте дихати брудним повітрям і наповніть своє життя енергією за допомогою очищувача повітря Sensibo Pure.

Найдосконаліша технологія фільтрації в дії:

  • Пилок

Sensibo Pure зменшує симптоми алергії, видаляючи їх із повітря

  • Пил

Пил з відмерлих клітин шкіри, шерсть домашніх тварин та інші забруднювачі блокують наші дихальні шляхи

  • Цвіль

Зменште ріст цвілі та запахи, зупинивши поширення спор цвілі у вашому домі

  • Дим

Усуває запахи диму, спричинені кулінарними невдачами, лісовими пожежами та сигаретами

  • Бактерії

Sensibo Pure видаляє з вашого повітря шкідливі бактерії, які можуть викликати у вас захворювання

  • Віруси

Зупиніть поширення вірусів у вашому домі, нейтралізувавши їх до того, як ви захворіли

 

Збільште енергію та зосередженість

Забруднення повітря всередині приміщень пов’язують зі зниженням рівня енергії та концентрації. Наповніть своє життя енергією, розблокувавши силу очищеного повітря за допомогою Sensibo Pure.

 

Захистить своїх близьких

За даними ВООЗ, 93% дітей регулярно дихають токсичним повітрям. Результатом цього є низка катастрофічних наслідків для здоров’я. Зробіть свій дім безпечним місцем для вас і ваших близьких.

 

Поліпшіть якість свого сну

Наш сон безпосередньо пов'язаний з повітрям, яким ми дихаємо вночі. Вдихання пилу та інших забруднюючих речовин призводить до поганого сну та зниження енергії. Sensibo Pure дозволяє міцно спати та прокидатися бадьорими.

 

Нейтралізує неприємний запах

Кожна домівка має свій власний унікальний запах, але іноді ці запахи мають менш чисті джерела, наприклад домашні тварини. Позбавтеся від неприємних запахів і збережіть його свіжим.

 

Зменшити симптоми та захворювання алергії

Наше повітря містить низку забруднюючих речовин, якими ми дихаємо регулярно. Від пилку до вірусів і бактерій. Візьміть під контроль якість повітря в приміщенні та почніть вести здоровий спосіб життя.

 

Зупиніть забруднення навколишнього середовища

Лісові пожежі, автомобілі та заводи забруднюють повітря, яким ми дихаємо на вулиці, але ці забруднюючі речовини можуть долати сотні миль і забруднювати повітря в наших домівках. Захистить свій будинок від зовнішнього забруднення.

Єдиний очищувач повітря на основі технології Pure Boost™

Технологія розумного датчика покращує якість повітря

Розумний захист від вірусів

Pure Boost, оснащений нашими потужними HEPA та вугільними фільтрами, видаляє частинки розміром до 0,1 мкм і захищає від вірусів, бактерій, пилу, диму та неприємних запахів.

 

 

 

Встановіть та забудьте

Sensibo Pure автоматично налаштовує свою роботу залежно від людей у вашому домі, якості повітря в приміщенні, забруднення на вулиці та часу доби.

 

 

Інтелектуальний датчик, який завжди на сторожі

Оснащений датчиком якості повітря в приміщенні, Sensibo Pure цілодобово вимірює якість повітря в приміщенні та включається й вимикається самостійно.

Потужніше фільтрування повітря

Коли ви йдете з дому, Pure Boost встановлює турборежим очищення, щоб, коли ви повертаєтесь, повітря було безпечним і чистим.

 

Усуньте неприємні мікроскопічні забруднюючі речовини

Захистить себе від повітряно-крапельних вірусів, бактерій, спор цвілі, ЛОС та інших забруднюючих речовин, які можуть спричинити негативний вплив на здоров’я. Sensibo Pure має 3-шаровий HEPA-фільтр, який здатний зупиняти шкідливі забруднення в приміщенні.

 

Любителі домашніх тварин

Видалення запахів і шерсті домашніх тварин

Ви любите свого домашнього улюбленця, але постійний запах і шерсть що линяє можуть стати справжньою проблемою. Sensibo Pure усуває будь-які неприємні запахи домашніх тварин із вашого дому та видаляє їхню шерсть із повітря, яким ви дихаєте.

 

Майбутні батьки

Фільтр HEPA та відсутність викидів озону

Погана якість повітря в приміщенні може мати ряд негативних наслідків для здоров'я. На відміну від Sensibo Pure, деякі очищувачі повітря виробляють небезпечний рівень озону. Не залишайте нічого напризволяще, очищайте повітря дитини.

 

Алергікам

Уловлюйте пил, пилок та алергени

Не дозволяйте сезонним алергіям заважати вашому повсякденному життю. Візьміть під контроль якість повітря в приміщенні за допомогою очищувача повітря Sensibo Pure, який здатний зупинити пилок, спори цвілі, шерсть домашніх тварин тощо!

 

Постійно хворіють

Видаліть бактерії та віруси

Ви постійно хворієте? швидше за все, ви дихаєте коктейлем пилу. пліснявою та бактеріями, що спричиняє сінну лихоманку, кашель і закладеність носа. Очистить повітря та захистить своє здоров’я за допомогою Sensibo Pure.

 

Кухонний Творець

Нейтралізує леткі органічні сполуки та запахи

Гази від печей можуть бути шкідливими для вашого здоров’я, і хоча ваші кухонні вироби можуть пахнути приємно, стійкі запахи можуть потрапити на одяг та інші тканини. Очистить неприємні запахи на кухні за допомогою Sensibo Pure.

 

Безладні оселі

Очистить несвіже або затхле повітря

Підтримувати охайний житловий простір може бути складно, і одним із найгірших побічних ефектів є запах від брудного посуду або невипраного одягу. Нейтралізуйте неприємні запахи та збережіть свій будинок свіжим!

 

Sensibo Pure підключається до більшості популярних голосових помічників.
Тепер ви можете активувати очищувач повітря за допомогою голосової команди.