• Humatech
Аналізатори якості повітря
 

Аналізатор якості повітря Huma-i smart – це сучасний «розумний» пристрій, який дозволяє аналізувати та вивчати у динаміці якість повітря у приміщеннях, контролювати оптимальний мікроклімат  для людини та підвищити комфорт життя. Простий у використанні, багатофункціональний та доступний за ціною, він має бути у кожній квартирі та публічному місці, де піклуються про людей. 

Які параметри вимірює аналізатор повітря Huma-i smart?

Цей аналізатор вимірює одразу 7 показників якості повітря, які включають рівень вуглекислого газу, температуру, вологість, рівень концентрації дрібнодисперсних часток. Розглянемо докладніше:

СО2 – рівень концентрації вуглекислого газу у приміщеннях. Оптимальним показником є 800 ppm;

VOC – параметр, який визначає наявність у повітрі різноманітних органічних летючих домішок. Найпростіший приклад – часточок, викликаних пригорілою їжею та кухні чи палінням цигарок. Ці сполуки не лише є причиною неприємних запахів, але й можуть нашкодити здоров’ю людей із хронічними захворюваннями органів дихання, алергією, астмою;

PM1 – дрібнодисперсні частки у повітрі, діаметром менше 1 мкм (мікрону). Сюди включені і алергени, контролювати які дуже важливо алергікам, особливо під час сезонних загострень хвороби. Їх велика кількість вказує на велике забруднення, потребує фільтрації, зволоження повітря. Якщо спеціальних пристроїв для очищення у квартирі немає, потрібно як мінімум зачинити вікна і чекати на покращення ситуації із повітрям на вулиці;

PM2.5 – дрібнодисперсні частки у повітрі, діаметром 2,5 мкм і менше;

PM10 – дрібнодисперсні частки у повітрі, діаметром 10 мкм і менше;

Temperature – температура повітря. Не варто пояснювати, що зависокі чи занадто низькі показники не можуть забезпечити комфорту для людини, а сильні відхилення від норми спричиняють значні проблеми.

Humidity  - вологість повітря. При її зниженні висихає шкіра та слизові оболонки. Це не лише спричиняє дискомфорт, але і збільшує ризики інфекційних захворювань.

Контроль цих показників дозволить створити у приміщеннях оптимальний мікроклімат, в якому створені необхідні умови для гарного самопочуття, настрою та продуктивної праці чи відпочинку, посилює захисні системи організму.

 

Інші продукти виробника

Перед закрывающим тегом
вставьте следующий код: