Оберіть свою мову

  • Cubro

  • Cubro

Потужність та універсальність для будь-якого підприємства.

Серія Omnia використовує досвід Cubro в області видимості та моніторингу мережі, створюючи асортимент апаратних засобів, спрямованих на конкретні потреби, в поєднанні з програмними функціями, розробленими протягом багатьох років інженерної роботи. Цей підхід надає клієнтам більший вибір, більше функціональності та гнучкість настроювання функцій під конкретні потреби. Різні продукти серії Omnia включають Omnia10 (раніше відомий як EXA8) та розширюють апаратні можливості з Omnia20 та Omnia120, які мають вищу щільність портів, швидкості портів та продуктивність.

Кожен пристрій розроблено з використанням функцій зі стеків PacketMaster та SessionMaster від Cubro, які походять від продуктів лінійки мережевих пакетних брокерів та передових пакетних брокерів нового покоління відповідно. Omnia також вводить стек функцій AppMaster, повнофункціональну операційну систему Ubuntu Linux, яка дозволяє користувачам запускати додаткові програми. Ці програми походять з різноманітного екосистеми, включаючи програми, розроблені Cubro, наших партнерів AppMaster та пакети з відкритої вихідної кодової спільноти Linux.

Досліджуйте стеки функцій Omnia:

  • PacketMaster. Стек функцій PacketMaster включає всі функції, які користувачі очікували бачити в класичному мережевому пакетному брокері та насправді базується на продуктах лінійки PacketMaster від Cubro. Стек PacketMaster зосереджений на агрегації трафіку, реплікації та фільтрації та модифікації на рівнях OSI Layer 2-4. Це включає функції, такі як пересилання, фільтрація та блокування трафіку будь-якої до будь-якої точки, модифікація та видалення заголовків, балансування навантаження на основі сесій та багато іншого. Для отримання додаткової інформації дивіться повний перелік функцій PacketMaster.
  • SessionMaster. Стек функцій SessionMaster базується на передових дизайнах передового мережевого пакетного брокера Cubro та обробляє трафік на рівнях OSI Layer 5 і вище. Функції включають видалення дублікатів трафіку, пошук за ключовими словами, маскування даних та інше. В сучасних мережах недостатньо фільтрувати трафік на рівнях L2-4 в багатьох сценаріях. Функції SessionMaster надають глибоку видимість, необхідну для передових розгортань. Для отримання додаткової інформації дивіться повний перелік функцій SessionMaster.
  • AppMaster. Стек функцій AppMaster надає повне середовище Linux для запуску програм від Cubro, наших партнерів, а також користувацького програмного забезпечення та різних проєктів з відкритим вихідним кодом. З доступом до трафіку зі стеків PacketMaster та SessionMaster потенційні сценарії використання необмежені. AppMaster на платформі Omnia потенційно може замінити функціональність цілого стелажа пристроїв в одному блоку.