Оберіть свою мову

Mail security

Хмарна безпека та фільтрація електронної пошти

 85% електронних листів, що надходять у компанії, заражені і/або є спамом. Поганий захист електронної пошти може призвести до затримки в роботі, простою сервера електронної пошти, недоступності мережі, втрати продуктивності і збою в роботі компанії. Масові поштові маркетингові кампанії можуть скомпрометувати репутацію компанії.

Panda Email Protection –  це потужний поштовий файєрвол, який фільтрує в хмарі електронну пошту перш, ніж вона потрапляє на поштовий сервер клієнта. За необхідності рішення також здатне фільтрувати і вихідну пошту. Panda Email Protection є SaaS-рішенням, тому не потребує ніякої інфраструктури з боку клієнта і забезпечує миттєвий й максимально надійний захист від вірусів і спаму. Рішення дуже просте у використанні й не вимагає спеціальних знань.

ПРОСТЕ УПРАВЛІННЯ

 Email Protection дозволяє адміністраторам налаштовувати профілі безпеки за доменом, за компанією або користувачем. Веб-консоль доступна в будь-який час з будь-якого місця. Централізований карантин дозволяє адміністраторам виконувати масові дії з повідомленнями зі списку. Крім того, адміністратори можуть встановлювати політики використання пошти для всієї організації. Нарешті, рішення має рушій правил, що дозволяє автоматично управляти спамом.

МАКСИМАЛЬНИЙ ЗАХИСТ

 Email Protection містить потужний антивірусний рушій, який використовує максимальні можливості виявлення, надані Колективним розумом. Містить багатошарову систему фільтрів вхідної та вихідної пошти, використовуючи антивірус і контент-фільтр для забезпечення найбільш ефективної безпеки. Інтеграція технології Cyren, що містить антиспам, виявлення вірусів на основі шаблонів і репутаційні списки, забезпечує максимальний захист.

БЕЗПЕРЕРВНІСТЬ БІЗНЕСУ

 Email Protection надає безперервний доступ і використання пошти через просту веб-консоль управління. Сервіс webmail дозволяє користувачам створювати, відправляти та отримувати повідомлення в будь-який час.

У разі збою поштового сервера Email Protection продовжить отримувати і зберігати вхідну пошту протягом 4 днів, щоб мати можливість доставити її після відновлення сервера. У цей час користувачі можуть отримати доступ до своєї пошти через webmail або панель інструментів.

Функція резервного копіювання пошти в Email Protection безкоштовно зберігає повідомлення протягом 15 днів.

 

МОНІТОРИНГ ТА ЗВІТИ У РЕАЛЬНОМУ ЧАСІ

 Панель інструментів Email Protection надає адміністраторам динамічне уявлення про статус системи та роботу фільтрації в різні проміжки часу. Рішення пропонує адміністраторам і користувачам звіти, а також відправляє інформацію про фільтрації адміністраторам компанії і домену.

  • Інші продукти виробника