Оберіть свою мову

Article icon
  • Стаття

Шановні партнери та клієнти!

Підбиваючи підсумки минулого 2023 року, ми хочемо відзначити, що кожен крок, зроблений NWU, спрямований на зміцнення інформаційної безпеки наших клієнтів.

Незважаючи на надскладні економічні та соціальні умови, цього року наша команда активно брала участь у найважливіших подіях галузі, надаючи цінні знання та досвід:

  • Наші експерти виступили на ряді високопрофесійних конференцій, де їхні доповіді прослухали понад кілька сотень слухачів. Це було не лише можливістю поділитися нашими досягненнями, але й обговорити виклики та тенденції у галузі інформаційної безпеки.
  • Ми успішно провели вебінари, на яких теми ІБ стали доступними та зрозумілими для сотень слухачів. Це дозволило розширити коло знань та підвищити освіченість щодо важливості надійного захисту даних.
  • З турботою про безпеку нашої країни ми надали безоплатні ліцензії на використання програмного забезпечення для захисту від DDoS атак для державних організацій. Це був один з наших внесків у зміцнення кібербезпеки на рівні державних структур. Також наша компанія безплатно надала ліцензії на використання інших важливих продуктів із портфеля провідних світових виробників, розширюючи доступ до сучасних технологій у галузі безпеки.

У новому 2024 році ми будемо продовжувати прагнення до нових висот, розробляючи та впроваджуючи передові рішення у галузі ІБ. Нехай цей рік принесе Вам тільки добру долю, впевненість у захисті ваших даних та нові можливості для розвитку.

Щасливого Різдва та Переможного Нового Року!

 

З повагою,

Команда NWU