Оберіть свою мову

Article icon
  • Стаття
  • Стаття
  • VectraAI

Компанія NWU підписала дистриб'юторський контракт з провідним світовим лідером ринку рішень з кібербезпеки Vectra AI. 

Портфель компанії NWU поповнився передовим рішенням NDR (Network Detection and Response) - засобом виявлення загроз в мережевому трафіку і реагування на них в режимі реального часу для хмарних середовищ, SaaS, центрів обробки даних і корпоративних інфраструктур.

За допомогою штучного інтелекту рішення виявляє кібератаки на основі поведінки зловмисника, дозволяє експертам з безпеки всебічно аналізувати інциденти безпеки та визначати приховані загрози за допомогою розширених метаданих безпеки.

Платформа збирає величезні обсяги хмарних та мережевих метаданих, збагачує їх важливою для безпеки інформацією, оптимізованою за допомогою машинного навчання, виявляє в автоматичному режимі активність зловмисників і захищає ваші хости та користувачів від зламу незалежно від їх місцеперебування.

Таким чином, компанії можуть встановити курс на ефективну і безпечну роботу своїх інфраструктур і, в разі атаки, крок за кроком реконструювати події та шукати приховані загрози в мережі за допомогою штучного інтелекту.

Рішення з кібербезпеки Vectra використовують найбільші світові фінансові установи, виробництва, університети, енергетичні та технологічні компанії, виробники ПЗ та медіакомпанії, а також федеральні агентства, постачальники послуг, освітні установи та медичні організації.

Поставити питання щодо рішення, виробника або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.