Оберіть свою мову

Article icon
  • Стаття
  • Стаття
  • VectraAI

 Компанія NWU підписала дистриб'юторський контракт з провідним світовим лідером ринку рішень з кібербезпеки Vectra AI. 

 Портфель компанії NWU поповнився передовим рішенням NDR (Network Detection and Response) - засобом виявлення загроз в мережевому трафіку і реагування на них в режимі реального часу для хмарних середовищ, SaaS, центрів обробки даних і корпоративних інфраструктур.

 За допомогою штучного інтелекту рішення виявляє кібератаки на основі поведінки зловмисника, дозволяє експертам з безпеки всебічно аналізувати інциденти безпеки та визначати приховані загрози за допомогою розширених метаданих безпеки.

 Платформа збирає величезні обсяги хмарних та мережевих метаданих, збагачує їх важливою для безпеки інформацією, оптимізованою за допомогою машинного навчання, виявляє в автоматичному режимі активність зловмисників і захищає ваші хости та користувачів від зламу незалежно від їх місцеперебування.

 Таким чином, компанії можуть встановити курс на ефективну і безпечну роботу своїх інфраструктур і, в разі атаки, крок за кроком реконструювати події та шукати приховані загрози в мережі за допомогою штучного інтелекту.

 Рішення з кібербезпеки Vectra використовують найбільші світові фінансові установи, виробництва, університети, енергетичні та технологічні компанії, виробники ПЗ та медіакомпанії, а також федеральні агентства, постачальники послуг, освітні установи та медичні організації.

Vectra Al -  надбання компанії NWU для кібербезпеки України

 Завдяки компаніі NWU, що є офіційним дистриб'ютором Vectra Al в Україні, відтепер на вітчизняному IT-ринку стало можливо купити NDR (Network Detection and Response) від світового лідера, що є невід'ємною частиною SOC-тріади.

Купити NDR для SOC або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.