Оберіть свою мову

Article icon
  • Подія

 2 жовтня відбувся міжгалузевий захід "SOC DAY Ukraine 2023", організований Українською міжбанківською Асоціацією членів платіжних систем "ЄМА". 

 Компанія NWU, офіційний дистриб'ютор високоефективних продуктів і рішень мережевої інформаційної безпеки, а також телекомунікаційного обладнання від провідних світових виробників на території України, спільно зі своїм партнером компанією ESKA, яка є компанією-інтегратором готових рішень в області мережевої, хмарної безпеки, захисту кінцевих точок, управління подіями та інцидентами, моніторингу продуктивності мережі (NPM) та застосунків (APM), взяли участь у конференції "SOC Day Ukraine 2023" від Української міжбанківської асоціації членів платіжних систем "ЄМА".

 На заході зібралися понад сто фахівців та експертів ринку, які обговорювали операційні центри безпеки (Security Operations Center, SOC) в Україні та виклики, з якими стикаються організації, що розвивають власні такі центри. Учасниками заходу були представники Національного банку України, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, Національного координаційного центру кібербезпеки Ради національної безпеки і оборони України, Міністерства оборони, провідних українських та міжнародних банків і фінансових установ, великих роздрібних торгових мереж і організацій електронної торгівлі, а також представники громадського сектору.

 У своєму виступі, Микола Сьомакін, провідний інженер підтримки продажів компанії NWU, презентував огляд рішення класу UEBA від Exabeam та прочитав доповідь на тему: "Як спростити життя аналітиків SOC".

 Один із головних висновків полягає в тому, що для численних організацій розумно розпочинати захист кібербезпеки шляхом використання послуг з аутсорсингу SOC, особливо в тих випадках, коли їхні власні Операційні центри безпеки ще не були створені. Цей підхід дозволяє ефективно захищати інформацію від кіберзагроз і забезпечувати безпеку цифрових активів.