Оберіть свою мову

Article icon
  • Подія
  • Захід

30 червня 2022 року, компанія NWU взяла активну участь у конференції «Кібервійна. Як протистояти та виграти! BIT-Online конференція», що стала незамінним заходом для обговорення кіберзагроз, захисту державної інфраструктури, економіки та забезпечення безперервності бізнесу.

Ця конференція стала платформою для обговорення актуальних питань кібербезпеки в умовах першої світової кібервійни, яку нам зараз доводиться спостерігати. Учасники конференції шукали відповіді на запитання про ефективні протистояння кіберзагрозам, захист державної інфраструктури, економіки, забезпечення безперервності бізнесу та оптимізацію витрат.

Один зі спікерів, Олександр Томік, інженер з продажу центрально-східної Європи в компанії NETSCOUT, виступив з доповіддю на тему "Темна сторона DDoS – DDoS-шантаж та 'Потрійна Загроза'" та представив рішення, розроблені компанією NETSCOUT, дистриб'ютором якої на території України є компанія NWU.

 

Ще один доповідач, Микола Сьомакін, провідний інженер підтримки продажів в компанії NWU, презентував доповідь з теми "Ворог всередині мережі. Інструмент для виявлення." та представив рішення, розроблені компанією Vectra AI, дистриб'ютором якої на території України також є компанія NWU.

Важливо відзначити, що обидва доповідачі є досвідченими фахівцями та мають значний досвід успішної реалізації численних проєктів у галузі кібербезпеки. Їхні знання та навички допомагають забезпечити ефективний захист від кіберзагроз та виявлення потенційних загроз усередині мережі.