Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • VectraAI

 Vectra AI, лідер у галузі виявлення гібридних хмарних загроз на основі штучного інтелекту безпеки та реагування на них, оголосила, що IT- журнал CRN, що належить The Channel Company, включив Vectra Al до свого щорічного списку Security 100.

 Відзначаючи провідних лідерів у сфері безпеки ІТ-каналів, лауреати списку Security 100 пропонують постачальникам рішень поєднання новаторських інноваційних технологій.

 Сьогодні безпека залишається головною проблемою для організацій будь-якого розміру в усіх галузях, оскільки гібридна та віддалена робота стає новою нормою. Очікується, що зростання занепокоєння щодо кібербезпеки та критичної втрати даних у поєднанні з необхідністю захисту від дедалі складніших кіберзагроз сприятимуть подальшому зростанню ринку.

 Компанії, що включені до цьогорічного списку Security 100, були спеціально відібрані редакторами CRN за їхні видатні пропозиції безпеки у п’яти категоріях – керування ідентифікацією та захист даних; Кінцева точка та керована безпека; безпека мережі; Безпека Інтернету, електронної пошти та програм; а також операції безпеки, аналіз ризиків і загроз. Цей список служить вичерпним посібником для постачальників рішень, допомагаючи їм визначити найкращих постачальників засобів безпеки, з якими можна співпрацювати, створюючи інноваційні рішення для своїх клієнтів.

 Vectra Al дає змогу своїм торговим партнерам та їхнім клієнтам залишатися попереду сучасних кібератак. Security AI-driven Attack Signal Intelligence від Vectra Al забезпечує виявлення, сортування та розставлення пріоритетів на основі штучного інтелекту, щоб команди безпеки могли застосувати підхід до кібератак, що ґрунтується на оцінці ризику, і зменшити ручні завдання, шум попереджень та виснаження аналітиків, дозволяючи командам зосередитися на найбільш нагальних загрозах їх організації.

 «Природа сучасного ландшафту загроз створює величезну проблему для команд безпеки, яким доручено розв’язати проблему розширення поверхні атаки, більш досвідчених зловмисників та велику кількість попереджень системи безпеки.Партнери каналу збуту стикаються з тими ж проблемами, оскільки їхні клієнти продовжують шукати відповіді. Я в захваті від можливості, яку ми маємо в спільноті каналів збуту, оскільки Vectra Attack Signal Intelligence пропонує рішення, яке справді допомагає клієнтам випереджати сучасні атаки», – сказав Ренді Ширман (Randy Schirman), віцепрезидент Vectra Al з міжнародних каналів і альянсів.

 «З усіма несподіваними змінами, з якими зіткнулися організації з початку пандемії COVID-19, безпека все ще залишається найважливішим фактором сучасного бізнесу. Цьогорічний список Security 100 відзначає компанії-лідери галузі, які надають новаторські пропозиції безпеки для ІТ-каналу, які можуть протистояти широкому спектру загроз. Ці компанії закладають основу для найпередовіших рішень у галузі кібербезпеки», — сказав Блейн Раддон (Blaine Raddon), генеральний директор The Channel Company.

Vectra Al -  надбання компанії NWU для кібербезпеки України

 Завдяки компаніі NWU, що є офіційним дистриб'ютором Vectra Al в Україні, відтепер на вітчизняному IT-ринку стало можливо купити NDR (Network Detection and Response) від світового лідера, що є невід'ємною частиною SOC-тріади.

 Vectra AI - лідер у галузі виявлення кіберзагроз та реагування на них для гібридних та мультихмарних середовищ. Платформа Vectra використовує штучний інтелект для швидкого виявлення загроз у загальнодоступній хмарі, додатках, ідентифікації, SaaS та центрах обробки даних. Тільки Vectra оптимізує Al для виявлення методів зловмисника – TTP, що лежать в основі всіх атак, – замість спрощеного сповіщення про «інше». Отриманий в результаті високоточний сигнал про загрозу та чіткий контекст дозволяють фахівцям з кібербезпеки швидше реагувати на загрози та швидше зупиняти атаки. 

 Організації по всьому світу покладаються на Vectra для забезпечення стійкості кібербезпеки перед найнебезпечнішими кіберзагрозами та нейтралізації програм-здирників, компрометації ланцюжка постачань, захоплення особистих даних та інших кібератак на їхній бізнес.

Купити NDR для SOC або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.