Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • VectraAI

 Компанія Vectra AI, лідер у галузі виявлення кіберзагроз та реагування на них для гібридних та мультихмарних середовищ, стала переможцем у двох категоріях престижного конкурсу SC Awards 2022.

 Платформа безпеки Vectra AI, керована штучним інтелектом, відома своїми передовими можливостями виявлення, які охоплюють мережеві, гібридні та мультихмарні поверхні атак.

 Vectra AI була відзначена нагородами – «Найкраща технологія виявлення загроз» та «Найкраща технологія аналізу загроз». Vectra AI оптимізує штучний інтелект, що керує безпекою, щоб розуміти поведінку зловмисників у публічній хмарі, ідентифікації, додатках SaaS та мережах, що дозволяє групам безпеки виявляти, визначати пріоритети, досліджувати та реагувати на загрози в режимі реального часу.

 Вже 25 років поспіль нагорода SC Awards є найпрестижнішою та знаковою в галузі кібербезпеки, що присуджується рішенням, організаціям та людям, які сприяють інноваціям та успіху в галузі інформаційної безпеки.

 Vectra AI застосовує запатентований штучний інтелект безпеки для виявлення та пріоритизації загроз, а також легко інтегрується в системи безпеки що існують. Організації, які розгортають Vectra, отримують покриття, чіткість і контроль, які необхідні для того, щоб випереджати обхідні атаки в сучасному ландшафті загроз.

Платформа безпеки Vectra AI це:

 Покриття: засоби виявлення Vectra, керовані штучним інтелектом, забезпечують видимість та глибокий контекст методів зловмисників (TTP) для більш ніж 90% певних методів MITRE ATT&CK для поверхонь атак, включаючи загальнодоступну хмару, SaaS, ідентифікацію, мережу та кінцеві точки. Покриття охоплює як поверхню атаки, так і методи зловмисника (TTP) для більш ніж 90% MITRE ATT&CK.

 Ясність: служби безпеки отримують високоякісний сигнал атаки разом із сортуванням та пріоритезацією загроз AI. Це усуває необхідність у фільтрах сортування, знижує рівень шуму попереджень більш ніж на 80% і дозволяє пріоритезувати найважливіші загрози, що потребує менше часу для розслідування атак та реагування на них.

 Контроль: фахівці з безпеки виявляють та зупиняють атаки за допомогою меншої кількості інструментів, правил та меншої кількості роботи шляхом безшовної інтеграції з присутніми технологічними стеками для контексту, робочого процесу та реагування, що забезпечує додаткову швидкість та масштабування операцій.

 «Організації, які приділяють першочергову увагу виявленню та реагуванню за допомогою AI, отримують перевагу у відображенні сучасних атак, особливо коли використовується правильний підхід до штучного інтелекту. Є занадто багато невідомих, з якими стикаються служби безпеки — від розширення поверхонь атак, методів ухилення, що розвиваються, і до переважного шуму попереджень. Підхід Vectra Al до виявлення та реагування на основі AI може нейтралізувати ці проблеми та зруйнувати плани зловмисників. Для нас велика честь отримати визнання SC Media у цих двох категоріях, оскільки виявлення та аналіз загроз залишаються основою всього, що ми робимо», — сказав Кевін Кеннеді, старший віцепрезидент з управління продуктами Vectra.

 Це визнання відбулося через два місяці після того, як Vectra AI була відзначена на церемонії вручення нагород SC Media Awards Europe у 2022 році як переможець у категорії «Найкраща аналітика поведінки/виявлення корпоративних загроз», а також отримала високу оцінку у трьох додаткових категоріях.

 «Минулий рік приніс певні проблеми спільноті клієнтів, які ще намагаються впоратися з наслідками пандемії при переході на новий стандарт безпеки. Переможці нашої премії Trust Awards відповіли на заклик, надавши технологію, яка може допомогти впоратися з мінливим ландшафтом загроз», - сказала Джилл Айторо, старший віцепрезидент з контентної стратегії в CyberRisk Alliance та головний редактор SC Media.

 Цьогорічні переможці премії SC Awards будуть відзначені на виставці InfoSec World 2022, яка пройде з 26 по 28 вересня.

Про SC Media

 SC Media – це найважливіший ресурс для фахівців з кібербезпеки, який тримає їх у курсі життєво важливих подій та фокусує увагу на найважливіших проблемах. Будь то практики або керівники, технологи або люди, яким не байдужа кібербезпека, всі вони звертаються до SC Media кожен день і протягом дня, щоб бути в курсі та отримувати уявлення про складні питання, які мають значення при прийнятті ними стратегічних та технологічних рішень. Будучи порталом CyberRisk Alliance, SC Media підключається до авторитетної спільноти мислителів та новаторів, щоб надавати повний спектр актуального та корисного контенту, включаючи ексклюзивні дослідження ринку та дані, думки та точки зору, незалежні огляди продуктів, що захоплює особисте та віртуальне навчання та багато іншого.

Vectra Al -  надбання компанії NWU для кібербезпеки України

 Завдяки компаніі NWU, що є офіційним дистриб'ютором Vectra Al в Україні, відтепер на вітчизняному IT-ринку стало можливо купити NDR (Network Detection and Response) від світового лідера, що є невід'ємною частиною SOC-тріади.

Vectra AI - лідер у галузі виявлення кіберзагроз та реагування на них для гібридних та мультихмарних середовищ. Платформа Vectra використовує штучний інтелект для швидкого виявлення загроз у загальнодоступній хмарі, додатках, ідентифікації, SaaS та центрах обробки даних. Тільки Vectra оптимізує Al для виявлення методів зловмисника - TTP, що лежать в основі всіх атак, - замість спрощеного сповіщення про "інше". Отриманий в результаті високоточний сигнал про загрозу та чіткий контекст дозволяють фахівцям з кібербезпеки швидше реагувати на загрози та швидше зупиняти атаки.

 Організації по всьому світу покладаються на Vectra для забезпечення стійкості кібербезпеки перед найнебезпечнішими кіберзагрозами та нейтралізації програм-здирників, компрометації ланцюжка постачання, захоплення особистих даних та інших кібератак на їхній бізнес.

Купити NDR для SOC або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.