Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Tufin

Tufin Orchestration Suite отримав визнання за здатність допомогти організаціям визначити комплексну безпекову політику та швидко автоматизувати зміни в мережі.

Рішення Tufin Orchestration Suite від компанії Tufin, лідера у галузі автоматизації безпекових політик,  стало переможцем премії SC Award 2022 в категорії «Найкраще рішення для управління ризиками/політиками».

Tufin Orchestration Suite – це уніфікована платформа, яка дозволяє відділам IT-безпеки отримувати централізований огляд своєї інфраструктури та трафіку, розробляти та автоматизувати політики безпеки, активно виконувати зобов'язання щодо дотримання нормативних вимог та успішно співпрацювати для впровадження агресивної системи безпеки в масштабах всього підприємства.

«Сьогоднішнє корпоративне середовище постійно змінюється. Нові кінцеві точки додаються щодня, а з недавнім масовим розширенням використання хмарних технологій потенційне джерело проблем із безпекою зростає у геометричній прогресії.Тому компанії по всьому світу звертаються до Tufin, щоб забезпечити єдину точку огляду, яку можна використовувати для розробки та забезпечення комплексної безпекової політики. Наша команда прагне того, щоб наші продукти залишалися максимально потужними та простими у використанні. Ця нагорода є справжнім свідченням нашої серйозної роботи та самовідданості», - сказав Руві Кітов, генеральний директор та співзасновник Tufin.

Вже 25 років поспіль нагорода SC Awards є найпрестижнішою та знаковою в галузі кібербезпеки, що присуджується рішенням, організаціям та людям, які сприяють інноваціям та успіху в галузі.

«Минулий рік приніс певні проблеми спільноті клієнтів, які ще намагаються впоратися з наслідками пандемії при переході на новий стандарт безпеки. Переможці нашої премії Trust Awards відповіли на заклик, надавши технологію, яка може допомогти впоратися з мінливим ландшафтом загроз», - сказала Джилл Айторо, старший віцепрезидент з контентної стратегії в CyberRisk Alliance та головний редактор SC Media. 

На сьогодні нагорода SC Awards 2022 стала найбільш високо конкурентною: була подана рекордна кількість заявок — 800 у 38 категоріях, що розширило програму, включивши до неї кілька нових категорій нагород, що відображають мінливу динаміку та нові галузеві тенденції.

Переможців Trust Award було обрано групою лідерів світового рівня в галузі кібербезпеки з таких секторів, як охорона здоров'я, фінансові послуги, виробництво, консалтинг та освіта.

Про CyberRisk Alliance

CyberRisk Alliance (CRA) — це компанія бізнес-аналітики, яка обслуговує спільноту кібербезпеки, що швидко зростає та швидко розвивається, з диверсифікованим портфелем послуг, які інформують, навчають, створюють спільноту і надихають на створення ефективного ринку. Наша довірена інформація використовує унікальну мережу журналістів, аналітиків та впливових осіб, політиків та практиків. Бренди CRA включають SC Media, SecurityWeekly, ChannelE2E, MSSP Alert, InfoSec World, Identiverse, Cybersecurity Collaboration Forum, його дослідницький підрозділ CRA Business Intelligence та однорангову членську мережу CISO Cybersecurity Collaborative.

Tufin Orchestration Suit - унікальне рішення для українського IT-ринку в портфелі компанії NWU

 Tufin Orchestration Suit - по справжньому передове та унікальне рішення від світового лідера кібербезпеки на вітчизняному IT-ринку, представлене в портфелі компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Tufin на території України. Завдяки чому у вас є можливість купити Tufin в Україні. Tufin Orchestration Suit  – бажане рішення для команд SOC будь-якої української компанії

Купити Tufin або отримати додаткову інформацію та консультації щодо нового функціоналу Tufin TOS R24-1 звертайтесь на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.