Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Tufin

Компанія Tufin, лідер у галузі управління політиками мережевої безпеки та безперервної автоматизації відповідності вимогам, отримала нагороду G2 у категорії «Найкраще програмне забезпечення для продуктів безпеки у 2023 році».

Як найбільший у світі ринок програмного забезпечення, якому найбільше довіряють, щороку G2 відвідують 80 мільйонів покупців програмного забезпечення. Його щорічні нагороди Best Software Awards оцінюють найкращі світові компанії та продукти програмного забезпечення на основі вірогідних своєчасних відгуків реальних користувачів.

Клієнти відзначили Tufin Orchestration Suite за те, що він допомагає їм зменшити кіберризики, централізувати керування підключенням і усунути ручні завдання, пов’язані з керуванням контролем доступу до мережі та реагуванням на перевірки безпеки.

«Оскільки підприємства продовжують здійснювати трансформаційні технологічні проєкти, їм потрібен незалежний від постачальника спосіб централізації розробки, розгортання та постійного керування політикою безпеки мережі. Наш Orchestration Suite може допомогти фахівцям із мережевої безпеки реалізувати свої стратегії сегментації, перенести робочі навантаження в хмару, виконати зміни доступу до мережі та швидше та безпечніше забезпечувати працездатність додатків. Для нас велика честь, що наші клієнти вирішили впізнати нас таким чином. Це справжнє свідчення відданості нашої команди створенню найкращого рішення на ринку сьогодні», - сказав Радж Мотване, старший віцепрезидент з обслуговування та операцій.

Tufin дає змогу організаціям автоматизувати політику безпеки, пом’якшення кіберризиків, керування мережевою конфігурацією, забезпечення доступу та постійну відповідність у своїх гібридних мультихмарних середовищах. Завдяки Tufin професіонали з мережевої безпеки отримують точну видимість і контроль над своїми локальними та хмарними мережевими ресурсами, а хмарні команди можуть легко візуалізувати трафік на рівні програм та розгортати політики безпеки у своїх хмарних інфраструктурах.

«Хоча G2 щороку публікує нагороди за найкраще програмне забезпечення, насправді це нагороди від клієнтів. Ці нагороди, які представляють вотум довіри реальних користувачів програмного забезпечення, також підсвічують тих, хто піднявся на вершину серед тисяч компаній. Завдяки понад 2 мільйонам перевірених оглядів програмного забезпечення, зібраних в одному місці, на нашому ринку представлено понад 145 000 продуктів і послуг у 2100 різних категоріях. Вітаємо всіх названих, оскільки покупці й надалі покладатимуться на ці нагороди як на надійне джерело для інформування про свої рішення щодо програмного забезпечення в наступному році», — сказала Сара Россіо, директор із продуктів G2.

G2 ранжує 100 найкращих компаній на основі комбінації показників задоволеності та присутності на ринку для кожного постачальника, а 100 найкращих продуктів ранжуються на основі відгуків у всіх категоріях, до яких вони належать. Щоб бути визнаним переможцем у номінації «Найкраще програмне забезпечення», компанія або продукт програмного забезпечення повинні отримати принаймні 50 схвальних та опублікованих рецензій протягом 2022 календарного року. Оцінки відображають лише дані з оглядів, поданих протягом цього періоду оцінювання.

Tufin Orchestration Suit - унікальне рішення для українського IT-ринку в портфелі компанії NWU

 Tufin Orchestration Suit - по справжньому передове та унікальне рішення від світового лідера кібербезпеки на вітчизняному IT-ринку, представлене в портфелі компанії NWU, що є офіційним дистриб'ютором Tufin на території України. Завдяки чому у вас є можливість купити Tufin в Україні. Tufin Orchestration Suit  – бажане рішення для команд SOC будь-якої української компанії

Купити Tufin або отримати додаткову інформацію та консультації щодо нового функціоналу Tufin TOS R24-1 звертайтесь на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.