Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Netscout

В цей складний час для нашої країни ми раді отримувати міцну підтримку від вендорів. Компанія NETSCOUT разом з офіційним дистриб’ютором на території України, компанією NWU, готові надавати послуги з захисту критичної інфраструктури (виявлення та пом’якшення наслідків кібератак/DDoS).

  • Консультації
  • Тимчасові ліцензії
  • Інженерний супровід

Для партнерів, для власників бізнесу. Звертайтесь за консультацією Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Все буде Україна!!!  

------------------------

Офіційна заява компанії NETSCOUT щодо війни в Україні.

Усі ми в компанії NETSCOUT уважно слідкуємо за трагічними подіями, які розгортаються в Європі після російського вторгнення в Україну. Як і всі люди по всьому світу, ми шоковані жахливою та немотивованою агресією і людськими втратами.

Відповідно до санкцій США та Великобританії NETSCOUT припинив усі продажі, підтримку та послуги російським компаніям.

Для NETSCOUT одним з найважливіших і основних обов’язків, як компанії, завжди була підтримка клієнтів по всьому світу, в тому числі в Україні, захист їхніх мереж за допомогою виявлення та пом’якшення наслідків кібератак/DDoS. І ми продовжуємо це робити.

Ми та наші співробітники розуміємо, що є тисячі українців, які втратили все – від зниклих безвісти близьких до руйнування рідних міст та країни в цілому. Багатьом не залишається іншого вибору, окрім як тікати й намагатися уникнути зон конфлікту. Ті, хто постраждав від війни, потребують нашої допомоги. З цією метою NETSCOUT також зробив корпоративний внесок до організації Save the Children, яка надає пряму невідкладну допомогу Україні.

Наші думки з людьми які зараз в Україні та з тими людьми, які були вимушені покину країну через конфлікт.

Команда NETSCOUT