Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Infinidat

Infinidat, провідний постачальник рішень для зберігання даних корпоративного класу, оголосив про програму акредитації, яка допоможе навчити та просунути своїх торгових партнерів по всьому світу. 

Нова програма пропонує кілька освітніх напрямків і є розширенням можливостей онлайн-навчання компанії для торгових партнерів. Ця акредитація допоможе розширити можливості партнерів із задоволення зростаючих вимог та потреб корпоративних клієнтів завдяки рішенням для зберігання даних Infinidat.

Завдяки новій програмі акредитації Infinidat, партнери  з налагодження збуту тепер мають можливість продемонструвати кінцевим користувачам на корпоративному ринку, що вони повністю навчені, протестовані та акредитовані для продажу продуктів зберігання даних Infinidat. Програма складається з чотирьох треків, які в кінцевому підсумку призводять до повної акредитації: трек для партнерів, трек продажів, трек технологій та трек рішень.

«Акредитація дає корпоративним клієнтам впевненість та документально підтверджену гарантію в тому, що торговий партнер має право продавати систему зберігання даних корпоративного класу Infinidat, що заснована на інноваційних технологіях. Ми зможемо розширити можливості більшого числа торговельних партнерів, допомагаючи їм підвищити їх кваліфікацію, авторитет та технічні знання. Наші клієнти очікують високого стандарту готовності каналів збуту, нова програма покликана перевершити ці очікування», - сказав Мітч Діодаті (Mitch Diodato), директор з продажу Infinidat в Північній Америці.

«Торгові партнери дуже важливі для Infinidat, тому ми продовжуємо інвестувати в їх успіх. Наша нова програма акредитації покликана допомогти партнерам укладати нові угоди та стимулювати зростання бізнесу. Розширення нашого онлайн-навчання означає, що, попри обмежені щодо поїздок, розпорядження залишатися вдома, та повільне повторне відкриття країн через пандемію COVID-19, торгові партнери як і раніше можуть пройти навчання, що необхідне для ефективного продажу корпоративних сховищ у 2021 і наступних роках», - сказав Ханан Алтіф (Hanan Altif), директор із продажів у країнах Європи, Близького Сходу, Африки та Азійсько-Тихоокеанського регіону в Infinidat.

Infinidat співпрацює з інтеграторами та посередниками з доданою вартістю (VAR) протягом 10 років роботи, забезпечуючи навчання і підтримку. У зв'язку з постійним зростанням продажів рішень Infinidat та глибоким проникненням на ринок великих підприємств, канальна програма компанії стала активно розвиватися, як це сталося минулого року з новим партнерським порталом.

Цього року Infinidat відгукнувся на запити все більшого числа торговельних партнерів про поліпшення програми навчання, надавши їй офіційний статус з різними рівнями акредитації.

Попит на багатопетабайтні сховища зростає, що відкриває нові можливості для більшого числа торговельних партнерів. Для підтримки цього зростання Infinidat просуває свою партнерську програму світового рівня.

«Інвестиції, які Infinidat робить у свою програму для торгових партнерів, змушують нас відчувати себе ще більш мотивованими до продажу рішень Infinidat, тому що ми знаємо, що компанія зробить все можливе, щоб ми були готові та оснащені для ведення нового бізнесу. Робота з Infinidat - це не тільки угода, а й співробітництво між нами. Як партнер, ми цінуємо ресурси, які допомагають нам краще виконувати нашу роботу. Можливість пройти нове онлайн-навчання щодо продуктів зберігання даних Infinidat і отримати акредитацію безумовно допоможе нам у розвитку нашого бізнесу», - сказав Джо Чокка (Joe Ciocco), регіональний технічний директор компанії CBTS.

В рамках зусиль з розширення досвіду роботи партнерів по каналах, можливості онлайн-навчання компанії були перероблені та модифіковані, щоб охопити широкий спектр продуктового контенту, сценаріїв взаємодії з клієнтами та онлайн-навчання.

Нова програма акредитації допоможе підвищити готовність цього каналу до надання допомоги корпоративним клієнтам та постачальникам хмарних послуг.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.