Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Infinidat

Компанія Infinidat, провідний постачальник рішень для зберігання даних корпоративного класу, в травні 2021 року отримала звання «Вибір клієнтів Gartner Peer Insights» в галузі первинних масивів зберігання. Вже третій рік поспіль рішення Infinidat стає вибором клієнтів Gartner Peer Insights на основі оглядів і рейтингів кінцевих користувачів.

«Ми раді, що досвід наших клієнтів з Infinidat приніс нам визнання як найкращий вибір для зберігання даних корпоративного класу в висококонкурентному середовищі. Ми не тільки надаємо масштабні інноваційні технології зберігання для створення дуже гнучких приватних хмар, але також прагнемо забезпечити виняткову якість обслуговування клієнтів. Ми вважаємо, що визнання Gartner Peer Insights третій рік поспіль підкреслює нашу незмінну тверду прихильність успіху наших клієнтів», – сказав Філ Булінгер (Phil Bullinger), генеральний директор Infinidat.

Компанія Infinidat тісно співпрацює зі своїми торговими партнерами, щоб задовольнити потреби кінцевих користувачів. Удосконалення партнерської програми компанії допомогли поліпшити якість обслуговування клієнтів, яка перевершує всі очікування.

Знак «Вибір клієнтів» являє собою погляд споживачів на постачальників з найвищими рейтингами на ринку і визначається як кількістю відгуків, так і загальними оцінками. Gartner Peer Insights визнає постачальників, які відповідають або перевищують як середньоринковий загальний рейтинг, так і середньоринковий показник зацікавленості користувачів.

Станом на 19 травня 2021 року Infinidat отримав 178 відгуків від перевірених клієнтів із середньою загальною оцінкою 4,9 з 5 за останні 12 місяців на ринку первинних масивів зберігання. Приблизно 43% відгуків надходять від компаній з доходом в 1 мільярд доларів і вище. Крім того, 96% клієнтів заявили про свою готовність рекомендувати Infinidat своїм колегам. 

Приклади відгуків клієнтів

«Я пропрацював більше ніж 14 років в індустрії зберігання даних і ніколи раніше не мав кращого або подібного досвіду реалізації системи зберігання. Сховище Infinidat дійсно приголомшливе, воно спроєктоване для абсолютно високої доступності, тому дуже малоймовірно, що реалізація будь-де піде погано.» – Головний архітектор центрів обробки даних у виробничій галузі.

«... Через кілька років я переконався, що ми збільшили навантаження на масиви з мінімальними проблемами продуктивності. Мене досі дивує, що вони змогли збільшити розмір внутрішнього диска настільки, наскільки вони це зробили. Стабільність і продуктивність залишилися колишніми. Ці масиви Infinidat - одна з наших основних опор», – Директор зі зберігання даних у фінансовій галузі. 

«У нас є масиви Infinidat, які з'явилися вже два роки тому і відмінно підходять для нашого середовища. Ми перейшли від старих XIO до Ibox, і вони працюють відмінно. Підтримка Infinidat – найкраща, і з ними приємно працювати над будь-якими проблемами», – Адміністратор сховища у сфері послуг. 

«Установка і настройка були легкою справою з їх сервісом. Ми надали технічне керівництво для координації основ конфігурації, а команда Infinidat подбала про все інше», – старший системний інженер у сфері роздрібної торгівлі.

«Ми прийшли до флеш-рішень від лідера ринку в активно-активному метрокластері з синхронною реплікою; було нелегко знайти щось краще і простіше. Я твердо вірив в співвідношення ціни та продуктивності Infinidat. Ми могли розгорнути це в одну мить, спростити міграцію даних і максимально просто налаштувати та запустити всю інфраструктуру», - технічний директор у транспортній галузі.

«В цілому, досвід роботи з Infinidat був виключно позитивним. Наша установка була однією з найбільш плавних, які я коли-небудь бачив, і по цей час все працювало, як описано», - Старший інженер з інфраструктури.

Про компанію Gartner Peer Insights

Gartner Peer Insights – це онлайн-платформа рейтингів і оглядів програмного забезпечення та послуг ІТ, які написані та прочитані ІТ-фахівцями та особами, які приймають рішення в області технологій. Мета полягає в тому, щоб допомогти ІТ-керівникам приймати більш зважені рішення про покупку і допомогти постачальникам технологій поліпшити свої продукти, отримуючи об'єктивні та неупереджені відгуки від своїх клієнтів.

Gartner Peer Insights включає більше ніж 350 000 перевірених відгуків на більш ніж 340 ринках.

Про Infinidat 

Infinidat допомагає підприємствам і постачальникам послуг розширювати свої конкурентні переваги, засновані на даних, у великих масштабах.

Архітектура Infinidat, орієнтована на програмне забезпечення, забезпечує затримку менше мілісекунди, 100% доступність та масштабованість при значно нижчій сукупній вартості володіння ніж конкурентні технології зберігання.

Компанія на сьогодні відвантажила понад 7,1 ЕБ по всьому світу. Штаб-квартира компанії знаходиться в Герцлії, Ізраїль та в США – в Уолтемі, штат Массачусетс.

 

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.