Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Infinidat

Компанія Infinidat, провідний постачальник рішень для зберігання даних корпоративного класу, анонсував вихід InfiniBox SSA. Цей твердотілий масив – справжній прорив в індустрії, оскільки він забезпечує найвищу в галузі продуктивність для найвимогливіших корпоративних додатків.

InfiniBox SSA працює на базі перевірених програмних алгоритмів глибинного навчання Infinidat та збільшеної кеш-пам'яті DRAM. Це дозволяє отримувати стабільно високі результати продуктивності та часу затримок, які перевершують показники флеш-масивів (All-Flash-Arrays – AFAs). При цьому InfiniBox, як і раніше, забезпечує високу якість обслуговування клієнтів, 100-відсоткову доступність і безкомпромісну надійність.

«Інноваційні розробки в нашому новому твердотілому масиві безпосередньо орієнтовані на вимогливі корпоративні програми, що вимагають високого рівня продуктивності зі стабільно передбачуваною низькою затримкою для кожної операції введення-виведення», – заявив Філ Булінгер (Phil Bullinger), генеральний директор Infinidat. – «Високо оцінена багатьма замовниками система InfiniBox замінює традиційні масиви на флешдисках, забезпечуючи унікальне і дуже привабливе поєднання продуктивності, масштабованості, доступності та вартості для переважної більшості корпоративних робочих навантажень. InfiniBox SSA розширює наші можливості, тим самим дозволяючи задовольнити найвищі вимоги до корпоративних систем зберігання даних». 

Новий InfiniBox SSA доповнює сімейство InfiniBox і є першою 100-відсотково твердотілою технологією компанії для постійного зберігання. За запевненням виробника, в поєднанні із запатентованим Infinidat алгоритмом машинного навчання Neural Cache, він виводить революційну продуктивність InfiniBox на новий рівень. InfiniBox SSA створений для робочих навантажень, що вимагають наднизького часу затримок на постійній основі, та доповнює стандартну систему загального призначення InfiniBox для додатків, які в основному використовуються в корпоративному середовищі.

Загальна програмна база для стандартного InfiniBox і нового InfiniBox SSA забезпечує безперешкодне та прозоре перенесення даних між платформами, дозволяючи замовникам знизити загальну сукупну вартість володіння і при цьому оптимізувати час затримок.

Пропонуючи системи InfiniBox та InfiniBox SSA, Infinidat дає можливість великим корпоративним клієнтам консолідувати та задовольняти вимоги їх робочих навантажень і додатків з оптимальним поєднанням продуктивності та часу затримки за розумною ціною. Користувачі InfiniBox SSA отримують не тільки блискавичну швидкість, але і вигоду від простоти використання, масштабованості, високої доступності та більш низької сукупної вартості володіння (TCO), завдяки яким платформа InfiniBox має надзвичайний попит серед великих компаній та постачальників послуг.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.