Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Exabeam

Компанія Exabeam третій рік поспіль визнається лідером SIEM в магічному квадраті Gartner і в червні 2021 року знову заслужено посідає перше місце за повноту бачення та здатність виконувати заявлене.

Згідно Gartner: «Лідери надають продукти, які демонструють точну функціональну  відповідність загальним вимогам ринку. Ці постачальники були найбільш успішними у створенні встановленої бази і потоку доходів на ринку SIEM. На додаток до надання технологій, які добре підходять до поточних вимог клієнтів, лідери демонструють  чудове бачення і виконання  очікуваних вимог. Зазвичай у них є відносно висока частка ринку і / або високий рівень зростання прибутковості, а також позитивні відгуки клієнтів про можливості SIEM, підтримки і супутніх послугах."

Exabeam продовжує нарощувати свій послужний список інновацій, щоб допомогти командам безпеки долати проблеми безпеки як всередині так і зовні периметра і зробити успішну безпеки нормою. Лінія хмарних продуктів Exabeam Fusion пропонує один з перших в галузі підходів до відкритих систем для розширеного виявлення і реагування (XDR) та SIEM. Fusion автоматизує весь робочий процес виявлення, розслідування і реагування (TDIR), підтримуючи аналітиків безпеки на передовій лінії захисту і виявляє інциденти безпеки, які традиційні інструменти не бачать.

«Це важливий період на шляху зростання Exabeam,  для нас велика честь, що Gartner знову визнав нас лідером SIEM. Наше недавнє фінансування серії F буде використано для досліджень і розробок, щоб розширити наші провідні в галузі пропозиції з аналітики та автоматизації. Майбутній рік буде захоплюючим, оскільки ми продовжуємо швидко впроваджувати інновації та рішення, щоб надати надійну хмарну платформу SecOps на ринку », - сказав Майкл ДеЧезаре, генеральний директор і президент Exabeam.

Сильні сторони продукту в коментарі від Gartner:

  • Довгострокове сховище журналів з можливістю пошуку: поєднання Exabeam Cloud Archive (для зберігання даних до 10 років), пошуку по нормалізованим подій, аномалій, індикаторами злому і часовій шкалі подій журналу з автоматичним збагаченням забезпечує підтримку пошуку та розслідування багатим контекстом за тривалі періоди часу.
  • Модульна архітектура для індивідуалізованого розгортання: модульна архітектура Exabeam дозволяє клієнтам вибирати тільки ті можливості, які їм необхідні для зберігання даних, аналітики і реагування, наприклад, в різних апаратних, програмних і хмарних форм-факторах. Це також дозволяє клієнтам розгортати модулі Exabeam для розширення розгортання SIEM конкурента.
  • Зріла і велика поведінкова аналітика: спадщина Exabeam в області виявлення поведінки користувачів і сутностей на основі машинного навчання (ML) дозволяє їй охопити широкий спектр сценаріїв використання. Він пропонує оцінку ризиків і автоматичне збагачення контексту для користувачів і організацій, а також графік для розслідування і робочого процесу

Про Exabeam

Exabeam - світовий лідер в галузі кібербезпеки, який додає інтелектуальні можливості кожному стеку ІТ та безпеки. "Ми заново винаходимо спосіб, яким служби безпеки використовують аналітику та автоматизацію для вирішення завдань виявлення, розслідування і реагування на загрози (TDIR), від загальних загроз безпеки і до найбільш критичних, які складно ідентифікувати".

Платформа Exabeam Security Management - це комплексне хмарне рішення, яке використовує машинне навчання і автоматизацію з використанням розпорядчого підходу до TDIR, заснованого на результатах. Воно розроблено та створено, щоб допомогти службам безпеки виявляти зовнішні загрози, скомпрометованих користувачів і зловмисників, мінімізувати кількість помилкових спрацьовувань та зробити успішну безпеку нормою.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.