Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Exabeam

Компанію Exabeam було включено до переліку чемпіонів Національного альянсу з кібербезпеки (NCA) у 2022 році! Як Чемпіон, Exabeam прагне протягом року допомагати NCA підвищувати обізнаність окремих осіб та організацій про те, як покращити свою кібергігієну.

Організації-чемпіони Місяця обізнаності з кібербезпеки, це компанії будь-якого розміру, школи та шкільні округи, коледжі та університети, некомерційні та державні організації, що прагнуть сприяти становленню безпечнішої та надійнішої мережі Інтернет.

Про Exabeam

Exabeam - світовий лідер в галузі кібербезпеки, який додає інтелектуальні можливості кожному стеку ІТ та безпеки. "Ми заново винаходимо спосіб, яким служби безпеки використовують аналітику та автоматизацію для вирішення завдань виявлення, розслідування і реагування на загрози (TDIR), від загальних загроз безпеки та до найбільш критичних, які складно ідентифікувати".

У Exabeam Fusion SIEM використаний новий підхід до побудови сучасного SIEM, тому вам більше не потрібно вибирати між кращим у своєму класі виявленням і реагуванням та ефективним веденням журналу і пошуком.

Fusion SIEM включає в себе всі функції та можливості Fusion XDR, а також доступ до хмарного сховища журналів, швидкий і керований пошук, вичерпну звітність про відповідність, що очікується від будь-якої сучасної SIEM. Цей новий підхід до SIEM - це інтеграція сучасного SIEM, що постачається у хмарі, із TDIR світового класу з відкритим  рішенням розширеного розпізнавання та реагування (XDR).

Щоб дізнатися більше щодо підвищення продуктивності вашого SOC за допомогою Exabeam Fusion Siem або замовити тестування звертайтеся: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.