Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Exabeam

Зростання доходів Exabeam на 357% обумовлено застосуванням передових технологій у SIEM та XDR

Компанія Exabeam, лідер у галузі SIEM та XDR нового покоління, посіла 340-е місце в рейтингу Deloitte Technology Fast 500™, потрапивши до списку 500 найбільш швидкозростаючих технологічних, мас-медіа, телекомунікаційних, медико-біологічних, фінансових та енергетичних компанії Північної Америки.

З моменту своєї появи в рейтингу в 2020 році компанія Exabeam продовжувала набирати обертів, революціонуючи технології управління інформацією та подіями безпеки (SIEM) та розширеного виявлення та реагування (XDR).

У 2021 році компанія запустила свої провідні хмарні продукти Exabeam Fusion XDR та Exabeam Fusion SIEM, очолила створення першого у своєму роді альянсу XDR для забезпечення відкритої структури XDR за рахунок співпраці в масштабах усієї галузі, оголосила про залучення капіталу серії F на 200 мільйонів доларів та оцінку вартості в 2,4 мільярда доларів, а також відкрила офіс у Пуні, Індія, для підтримки свого хмарного рішення.

«Дякую, Делойт. Для нас велика честь бути включеними до престижного списку Technology Fast 500. Компанії та організації по всьому світу вражені зростанням обсягу та витонченістю ландшафту загроз. У Exabeam працює близько 600 співробітників, які глибоко зосереджені на автоматизації операцій SOC. Наші продукти XDR на базі SIEM та машинного навчання нового покоління змінюють правила гри, допомагаючи аналітикам у галузі безпеки запобігати інцидентам безпеки та повністю виключати зловмисників з вашого середовища. Ця нагорода є свідченням старанної роботи всіх наших співробітників по всьому світу», - сказав Майкл ДеЧезаре, генеральний директор і президент Exabeam.

«Щороку Technology Fast 500 проливає світло на провідних новаторів у галузі технологій, і цей рік не став винятком. Перед незліченними проблемами, що виникли в результаті пандемії, найкращі та найрозумніші люди змогли змінитись, винаходити заново, трансформуватися та рости. Ми вшановуємо організації, що перемогли, та особливо талановитих співробітників, які сприяють їх успіху», - сказав Пол Сільверглейт, заступник голови Deloitte LLP і лідер технологічного сектору США.

«Пандемія наголосила на гострій потребі в технічних рішеннях у різних галузях, включаючи охорону здоров'я, фінтех, енергетичній галузі, розваги та багато інших, тому опора на новаторів, таких як переможці Technology Fast 500, важливіша, ніж будь-коли. Ці компанії не тільки знаходяться на передньому краю, трансформуючи способи ведення бізнесу, але, що найбільш важливо, усвідомлюють стратегічну важливість постійних інновацій, особливо в світі технологій, що змінюються», - сказала Крісті Саймонс, партнер Deloitte & Touche LLP і лідер галузі в галузі технологій , ЗМІ та телекомунікацій.

Про рейтинг Deloitte Technology Fast 500™

Переможці рейтингу 2021 Technology Fast 500 обираються на основі відсоткового зростання доходів за фінансовий рік із 2017 по 2020 роки.

Щоб мати право на визнання у Technology Fast 500, компанії мають володіти пропрієтарною інтелектуальною власністю або технологіями, що продаються клієнтам у продуктах, що забезпечують більшу частину операційних доходів компанії.

Компанії повинні мати операційний виторг у базовому році не менше 50 000 доларів США, а операційний виторг поточного року - не менше 5 мільйонів доларів США. Крім того, компанії мають вести бізнес не менш як чотири роки і мати штаб-квартиру в Північній Америці.

Про Exabeam

Exabeam - світовий лідер в галузі кібербезпеки, який додає інтелектуальні можливості кожному стеку ІТ та безпеки. "Ми заново винаходимо спосіб, яким служби безпеки використовують аналітику та автоматизацію для вирішення завдань виявлення, розслідування і реагування на загрози (TDIR), від загальних загроз безпеки і до найбільш критичних, які складно ідентифікувати".

Платформа Exabeam Security Management - це комплексне хмарне рішення, яке використовує машинне навчання і автоматизацію з використанням розпоряджаючого підходу до TDIR, заснованого на рекомендаціях. Воно розроблено та створено, щоб допомогти службам безпеки виявляти зовнішні загрози, скомпрометованих користувачів та зловмисників, мінімізувати кількість помилкових спрацьовувань та зробити успішну безпеку нормою.

Щоб дізнатися більше про те, як Exabeam може допомогти захистити мережеве середовище вашої організації або замовити тестування: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.