Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • Beyond Security

Комбінуючи інструментарій Core Impact та beSECURE, організації можуть ще більше оптимізувати управління кібербезпекою.

Рішення beSECURE для управління вразливостями, яке вже відоме своєю здатністю швидко визначати, оцінювати, розставляти пріоритети і складати звіти про недоліки безпеки, тепер може ще більше оптимізувати вашу кібербезпеку за рахунок нової інтеграції з комплексним інструментом від Core Security для тестування на проникнення - Core Impact. Комбінуючи ці два кращих в своєму класі інструменти, ваша організація може вивести свою стратегію кібербезпеки на новий рівень.

Як тести на проникнення підвищують ефективність управління вразливостями?

Рішення для управління вразливостями, такі як beSECURE, є життєво важливими інструментами, які постійно сканують мережу та додатки на наявність вразливостей, відображають середовище та створюють докладні звіти, які включають виявлення вразливості та рекомендації щодо їх виправлення. 

Інструменти тестування на проникнення, такі як Core Impact, роблять наступний крок, надаючи додатковий контекст, та перевіряючи, чи можна використовувати ці вразливості для отримання доступу в вашому середовищі.

Як beSECURE та Core Impact працюють разом?

Core Impact дозволяє командам безпеки проводити безпечні розширені тести на проникнення за допомогою керованої автоматизації на:

  • сервери
  • кінцеві точки
  • веб-додатки
  • бездротові мережі
  • мережеві пристрої
  • мобільні пристрої

..та інші потенційні вектори атак для визначення рівня ризику і слабких місць в системі безпеки. Core Impact тепер може безпосередньо імпортувати результати сканування з beSECURE, використовуючи ці дані для більш ефективного виконання перевірочних тестів на вразливість.

Core Impact не тільки визначить, чи можна використовувати будь-яку з імпортованих вразливостей, але і до яких критично важливих для бізнесу активів і даних можна отримати доступ за допомогою цього експлойту. Він надає ІТ-фахівцям реальний контекст ризиків, який має неоціненне значення при плануванні та встановленні пріоритетів відновлення. Ці зусилля щодо усунення вразливостей згодом можуть бути підтверджені за допомогою Core Impact.

Централізація вашої безпеки. Разом - краще.

Із beSECURE та Core Impact організації можуть не тільки створити надійний інструментарій кібербезпеки, але й ще більше оптимізувати та спростити управління ризиками.