Waterfall Security Solutions є світовим лідером в області промислової кібербезпеки, захищаючи критично важливі промислові мережі з 2007 року. 

Технологія Waterfall Security являє собою еволюційну альтернативу брандмауерам. Інноваційні, запатентовані рішення Unidirectional Security Gateway забезпечують безпечну та надійну інтеграцію IT/OT, обмін даними, хмарні сервіси і всі необхідні з'єднання для промислових систем управління і критично важливих інфраструктур.

Зростаючий список клієнтів компанії включає в себе найважливіші національні інфраструктури та комунальні послуги, електростанції, атомні станції, морські платформи, нафтопереробні заводи, трубопроводи, фармацевтичні, хімічні та виробничі підприємства і багато інших.

Продукти Waterfall, розгорнуті в Північній Америці, Європі, на Близькому Сході та в Азії, підтримують найширший на ринку асортимент платформ, додатків, баз даних і протоколів для промислового і віддаленого моніторингу.

Будучи світовим лідером в області безпеки систем промислового контролю, Waterfall регулярно вносить свій внесок у національні та міжнародні стандарти, керівні вказівки по передовій практиці і освітні програми з безпеки систем управління. У результаті продукти Waterfall широко визнані як спрощення дотримання правил безпеки, стандартів і кращих практик.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Продукти