Компанія Gemalto пропонує один з найбільш повних у світі портфелів корпоративних рішень для забезпечення безпеки, надаючи замовникам провідні галузеві рішення для захисту цифрових облікових записів, транзакцій, платіжних операцій і даних – від периферії мережі і до ядра.

Доповнене рішеннями SafeNet для захисту облікових записів і даних, портфоліо рішень Gemalto дозволяє підприємствам з різних галузей, також найбільшим фінансовим організаціям і урядовим установам, скористатися інформаційно-центричним підходом до захисту даних шляхом впровадження інноваційних механізмів шифрування, кращих у своєму класі методів управління шифруванням, суворої аутентифікації і рішеннями для управління персональними даними, що дозволяє їм захищати свої найцінніші активи максимально ефективно.

SafeNet KeySecure – рішення для управління ключами в корпорації (Enterprise Key Management, EKM), яке дозволяє створити єдину централізовану платформу для контролю криптографічних ключів і додатків.

Чим ширше шифрування використовується в корпорації, тим масштабніші завдання з управління криптографічними ключами постають перед фахівцями в галузі забезпечення безпеки: створення і заміна ключів, їх імпорт, експорт та ін. Завдяки KeySecure адміністратори можуть одночасно керувати цілою низкою розрізнених пристроїв шифрування і супутніх ключів за допомогою єдиної централізованої платформи.

 

 

Канальні шифратори – високопродуктивні та захищені апаратні шифратори канального рівня (шифрування Ethernet, SONET, SDH і Fibre Channel до 10 Гбіт / с), які не зменшують реальну пропускну здатність каналу зв'язку і не збільшують затримку, передаючі дані. Усі шифратори Gemalto SafeNet мають сертифікат FIPS 140-2 Level 3, що підтверджує наявність фізичних, програмних і апаратних засобів виявлення і захисту від злому, зчитування ключів шифрування

Завдяки цим рішенням Gemalto допомагає компаніям забезпечити дотримання найвищих вимог до захисту даних і гарантувати, що конфіденційні корпоративні активи, призначена для користувача інформація та дані цифрових транзакцій залишаються в цілості від махінацій і маніпуляцій, що сприяє збереженню довіри замовників в умовах сучасного цифрового світу.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Продукти